Türkiye’de WhatsApp Kapanır Mı?

Türkiye'de WhatsApp Kapanır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde Brezilya da kapatılan WhatsApp’tan sonra akıllara gelen ilk sorulardan olan Türkiye’de WhatsApp kapanır mı oldu. Bunun için sizlerle biraz tartışma yaratmak istedim, son zamanlarda WhatsApp’ın yapmış olduğu değişiklilerinden sonra bir çok kişi çok kullanışlı olduğundan dolayı ve oldukça hızlı olduğundan dolayı bir çok kişi tarafından kullanılmakta. Bir günümüz de yapmış olduğumuz bütün iletişimleri telefon açıp hal ve hatır sormak yerine WhatsApp üzerinden hayvan gibi direk olaya girerek sorunumuzu çözebiliyor ve hemen karşı taraf kişi ile iletişim kurup işimizi yapmış elde etmiş olduğumuz bilgilere ulaşabiliyoruz. Peki bu kadar çok kullanışlı olan WhatsApp uygulaması Türkiye’de kapanır mı, yasaklanır mı? Ne yazık ki bu soruya hayır demek isterdim lakin devir çok değiştiğinden dolayı artık bütün sapkınlıklar internet üzerinden yapılmakta. Ülkemizde yapılacak olan bütün etkinlikler, eylemler İnternet üzerinden haberleşip bir yerde hemen bir eylem oluşturulmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde bu kadar çok sapkın insanın olması, WhatsApp’ın ömrünü bitirebilir ve ülkemizde WhatsApp üzerinden aşırı derecede sapkınlıklar devam edilir ve bir çok kişinin hayatı söner ise WhatsApp uygulaması devlet kurumları tarafından engellenebilir. Periscope uygulamasının başına gelen bu olaydan sonra WhatsApp’ın kapanıp kapanmayacağı akıllarda yer alıyor, lakin WhatsApp’a gelen güncellemeler ardından artık bu tür olaylar yasaklanmaktadır. Tanımadığınız kişiyi kolaylıkla şikayet ederek bu kişinin WhatsApp’tan silinmesine ve bir daha WhatsApp kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Bu tür sapkınlıklara son vererek kolaylıkla WhatsApp’ın ömrünü uzatabilirsiniz, umarım ülkemizde bu kadar güzel bir uygulama var iken bu tür olaylar yüzünden engellenmez. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, WhatsApp kadar büyük bir uygulamanın böyle bir durumlar için illaki A planı B planı vardır. Mesela Brezilya da gerçekleşen olaydan sonra yeni bir uygulama çıkartarak günde 1,5Milyon kullanıcı kazandığı hakkında bir söylenti duymuştum yani Mark bey bizi tek bırakmaz yeter ki WhatsAppı doğru kullanalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.