Twitter Donan Hesabı Açma

Twitter Donan Hesabı Açma

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer sosyal medya sitelerinde bulunan, özelliklerden biri olan hesap dondurma işlemi Twitter içinde geçerli. Kolaylıkla Twitter hesabınızı dondurup, 30 gün içerisinde tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Twitter da bulunan hesabınızı doldurduktan 30 gün içerisinde giriş yapmaz iseniz hesabınız maalesef sistem tarafından otomatik olarak kalıcı bir şekilde silinmektedir, bunun için hesabınızı doldurduktan sonra arada sırada giriş yapıp hesabınızı aktif edin ve bir süre sonra yine dondurun. Twitter sitesi üzerinden doldurduğunuz hesabınızı mobil uygulama üzerinden açmanız imkansızdır bunun için yapmanız gereken tek işlem bilgisayar yardımı almak olacaktır. Bilgisayar üzerinden giriş yaparak dondurmuş olduğunuz hesabınızın kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak tekrar aktif edebilirsiniz hesabınızı aktif ettikten kısa bir süre içerisinde eski haline gelecektir. Bir süre boyunca takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler gözükmeyecektir lakin bu sizi korkutmasın, zamanla hesabınız eski haline gelecektir bunun için sadece beklemeniz gerekmektedir. Eğer bir bilgisayar üzerinden destek alamıyorsanız o halde telefonunuzun tarayıcısının bulundurduğu masaüstü desteği sayesinde Twitter’ın masaüstü halini kullanarak hesabınızı telefon üzerinden tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun tarayıcısını açınız ve url kısmına twitter.com yazınız.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ardından sizi mobil sayfasına aktaracaktır, bunun için tarayıcınızın seçenekleri kısmından Masaüstü görüntüsünü iste seçeneğini kullanarak bu ayarı aktif ettikten sonra tekrar üst kısımda yer alan url kısmına tekrardan twitter.com yazınız. Göreceksiniz ki masaüstü görüntüsü gelecektir, buradan sağ taraftaki kutucuklara kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınızı telefon üzerinden aktif edebilirsiniz. Twitter hakkında sormak istediğiniz soruları bana alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Telefon’dan Donan Hesabı Aktif Hale Getirmek

  • İlk olarak telefonumuzun tarayıcısını açıyoruz ve url kısmına Twitter.com yazarak gidiyoruz.
  • Açılan sayfa mobil uyumludur ve sizi mobil görünüme yönlendirecektir bundan kurtulmak için tarayıcınızın seçenekleri kısmından masaüstü görünümü isteyiniz.
  • Ardından tekrar url kısmına twitter.com yazarak masaüstü görünüme erişebilirsiniz.
  • Masaüstü görünümüne eriştikten sonra hesabınıza giriş yaparak kolaylıkla hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Telefon’dan Hesabımı Nasıl Dondurabilirim

Yukarıdaki seçeneği yapınız ve ardından profilinize dokunarak ayarlar ve gizlilikler bölümünden hesabınızı dondurabilir, kilitleyebilir ve gizlilik ayarlarını bir bilgisayar kullanıyormuş gibi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.