Twitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Twitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Geçen aylarda da benim başıma gelmiş bir olay üzerinden çıkarak sizlere çalınmış olan twitter hesabınızı nasıl geri alacağınızı bahsetmek isterim. Öncelikle bunun için çok azıcık bir ingilizce bilmeniz gerekmektedir, bunun haricinde Google Translate uygulamasını kullanarak cümle cümle tercüme ederek Twitter Inc. ile işletişime geçerek sizin çalınmış olan Twitter hesabınızı geri alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Twitter’ın iletişim mail adresini bulunuz, ben zar zor bulmuştum mail geçmişlerime baktım lakin bir türlü o maili bulamadım eğer yanılmıyorsam Press Bölümündeki mail adresine mail atarak iletişim kurmuştum ve benimle iletişime geçerek hesabın benim olup olmadığımı onaylatmak için benden kimlik istemişlerdi.

Bende bunun üzerine kimliklerimin ön ve arka yüzlerini çekerek ayrıca bir tane kimlik ile selfie çekinerek Twitter’ın mail adresine mail attım, olayı ingilizce olarak anlattıktan sonra beni doğrulayıp bana şifre sıfırlama bağlantısı yollayarak twitter hesabımı geri aldım.

Yapmanız gereken işlemler çok basit, google translate kullanarak Twitter ile iletişime geçiniz. Benim çevirmen ve 250K takipçisi olan hesabım çalınmıştı, gerçi ben satmak istiyordum kişi ödemeyi yapmayınca geri almak zorunda kaldım. Ve hesabımı geri almıştım. Eğer twitter ile iletişime geçmiş olduğum mail adresini bulursam bu yazının altında paylaşırım. Bizleri takip edin, sosyal medya hakkında ya da hayata dair ne var ise mutlaka aklınıza takılan soruları benimle paylaşınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.