Twitter’a Giremiyorum Neden?

Twitter'a Giremiyorum Neden?

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün günlerden 22.07.2015, en çok aranan kelimelerden biri olan Twitter’a Giremiyorum Neden? Twitter Engellendi Mi? sorularına yanıt olduk ve işte..

20 Temmuzda planlanarak yaşanmış olan katliamdan dolayı siyasi gerilimin yükselmiş olduğu Ülkemiz’de fatura yine Twitter’a kesildi. Gerçekten ülkemiz son zamanlarda çok zor dönemlerden geçerken yine düşmanlar hazır ve her an Türkiye’nin düzeninin bozulmasını istiyor ve böylelikle ülkemizi daha rahat bölebilecekler. Allah ülkemize zeval vermesin diyerek Twitter’ın neden engellendiğinden bahsetmek isterim.

Haberleri sıkça takip eden bir çok ziyaretçimiz Twitter’ın neden engellendiği konusunda detaylı bilgileri zaten biliyor, işte bizlerde bilmeyen ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için Twitter’ın neden engellendiğini anlatmak istiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi 20 Temmuz tarihinde Suruç’ta planlanmış bir katliam yaşandı, bunun ardından bir çok ülke bölücü olarak nitelendirmiş olduğumuz kişiler Twitter üzerinden bir çok kişinin aklını karıştırmak için bazı özel güçler(siz daha iyi bilirsiniz) tarafından yetkilendirerek bunu hedeflediler. Lakin TİB’in almış olduğu karar sayesinde artık Twitter bir süreliğine engellenmiş durumlarda.

Twitter Açılmıyor Neden

TTNet, Vodafone ve Avea şebekeleriyle internete erişen bir çok kişi bir süreliğine Suruç katliamından dolayı Twitter’a giriş yapamayacak, zamanla diğer şebekelere de engel gelmesi durumundan Twitter’a bir süreliğine erişim maalesef kısıtlanacaktır.

11:34 itibariyle Twitter’a bir çok internet sağlayıcısı tarafından engel konuldu ve bir süreliğine Twitter’a erişim engellenmiştir.

Twitter’a bazı yasal olmayan programlar sayesinde erişim sağlabilirsiniz lakin bu tür programları kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz, sürümler oldukça tehlikeli olup sizin kullanmış olduğunuz cihazlara virüs buluşma riskini yükseltiyor.

Sizlerde Twitter’ın engellenmesi durumunda kendi görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.