Twitter’da Atılan Tweetleri Kayıt Etmek

Twitter'da Atılan Tweetleri Kayıt Etmek
Bilindiği gibi internette bir çok internet platformu bulunmaktadır. Bu internet platformların en başında gelen Twitter hakkında bir bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle Twitter’da bir arkadaşımızın ya da sevgilimizin atmış olduğu bütün Tweetlerini kendi telefonumuzda saklamak / yedeklemek istiyorsanız bu sizlere önereceğimiz yolları deneyerek bunu yapabilirsiniz. Öncelikle bu işlemi yapabilmeniz için Twitter hesabınızın olması ve kimin tweetlerini yedeklemek istiyorsanız da onu takip etmeniz gerekiyor. Twitter hesabınız var ise hadi gelin başlayalım..

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Twitter Ayarlar bölümünde yer alan Mobil kısmından kendi telefon numaranızı ekleyiniz ve bildirim bölümüne giderek bütün seçenekleri seçiniz. Ardından kimin atmış olduğu bildirimleri telefonunuza kayıt edilmesini istiyorsanız onun profiline giderek Takip edin, eğer takip ediyorsanız kişinin profilinde “Daha fazla kullanıcı eylemi” kısmına yani ayarlar kısmına tıklayarak bu kişinin mobil bildirimlerini açınız.

Eğer mobilden yapacaksanız da telefonunuzun Twitter uygulamasına giriş yaparak kişinin profiline tıklayarak YILDIZ işaretine tıklayınız ve ardından bu işlemi yaptıktan sonra kişinin atmış olacağı bütün twetleri tarafınıza SMS ve bildirim olarak gelecektir.

Ayrıca bu işlemi yapınca, kişinin atmış olduğu bütün twetleri silse bile sizde kayıt olarak kalacaktır. Sormak istediğiniz soruları bizlere alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Gelen olan Tweetlerin SMS olarak kayıt edilmesini istiyorsanız mutlaka telefonunuzun SMS bildirim ayarlarını güncelleyeniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.