Twitter’da Engelleyince Bildirim Gider Mi?

Twitter'da Engelleyince Bildirim Gider Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

2006 ve 2007 yılının en popüler mikro blog adreslerinden biri olan Twitter eski popülerliğini kazanabilmek için artık GİF paylaşımına izin vermektedir. Twitter uygulaması her geçen gün bir çok kullanıcı kaybetmeye başlamış durumda bunun gerek en temel sebepler ise Twitter’da son zamanlarda oluşan virüslerden kaynaklanması ve artık bir çok kişi Instagram ile WhatsApp tercih etmesi neden olmasıdır. Bunun üzerine bir çok kişi maalesef ki Twitter uygulamasını çok kullanmamaktadır, bugün için Twitter kullanmaya devam eden kişiler için merak edilen konulardan olan Twitter’da bir kişiyi engelledikten sonra o kişiye bildirim gider mi? Sorusunun cevabını vereceğiz, Twitter uygulamasında gizlilik oldukça önemlidir eğer ki sürekli olarak birileri tarafından rahatsız ediliyorsa bu tür kişileri Twitter üzerinden engelleyebilir ve kafa dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde eğer ki farklı sebeplerden dolayı bir kişiyi engellemek istiyorsanız ve o kişiyi engellediğiniz vakit o kişiye bildirim gidip gitmemesi konusunda endişeniz varsa içiniz rahat olsun. Twitter uygulamasında yapacağınız herhangi bir profil engelleme işleminde herhangi bir şekilde karşı tarafa bildirim gitmemektedir. Twitter’da bir kişiyi engellemek adına o kişinin profilini ziyaret etmeniz durumunda kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Twitter sayesinde sizlerde kendi görüşlerinizi belirtebilir ve sevdiğiniz, sürekli olarak takip ettiğiniz ünlü siyasetçileri sanatçıları hızlı bir şekilde takip edebilir ve onlar hakkında bilgiler toplayabilirsiniz. Twitter’da bir kişiyi engellediğiniz vakit herhangi bir şekilde karşı tarafa bildirim gitmemektedir. Twitter hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız alt kısımdaki yazılarımıza göz atmayı da unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba, bu şekilde hizmet sunduğunuz için gerçekten tebrik ediyorum. Tüm sorulara en kısa zamanda cevap vermişsiniz, bravo… Ben twitter ile ilgili bişey sormak istiyorum, tam olarak bu başlığa uymuyor galiba ama nereye yazacağımı bilemedim. Benim merak ettiğim şu ki, twitterda bir kişinin profiline girince sağ üst köşedeki yıldızı tıklayınca, o kişi tweet attığı zaman bana bildirim geliyor. Aynı şekilde kimler ben tweet attığımda bildirim alıyor, yani bildirim ayarlarını benim için açmış öğrenebilir miyim?… İlgilendiğiniz için çoook teşekkürler.

    • Kozbon

      Merhaba efendim öncelik olarak tebriğiniz için çok teşekkür ederim Twitter’da yıldızlama işareti, yani yakın takibi al (tweet attığında bildirim gelecek, fotoğraf paylaştığını bildirim gelecek) anlamına gelen bu işareti kullandığınız vakit herhangi bir şekilde karşı tarafa bildirim gitmeyecektir yani karşı tarafın haberi olmayacaktır ilginiz için teşekkür ederim.