Twitter’da Nasıl Çevirmen Olunur?

Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen hemen artık herkes Twitter’da çevirmen olmaya başladı, bu Twitter’da çevirmen olmak nasıl bir duygu hep merak ederdim. Bende Twitter’ın çeviri merkezine katılarak 4-5 tane hesabımı çevirmen yaptım daha sonraları ihtiyaçtan dolayı hesaplarımı satmıştım. Şunu belirtmek isterim ki çevirmen olmak için İngilizce bilmenize gerek yoktur, sadece translate.twitter.com adresine girerek burada Türkçe dilini seçip hemencecik kayıt oluyoruz. Ve Ardından yukarıdaki Translate yazan kısma tıklayıp karşımıza gelen çevirilere Oy kullanıyoruz. Daha sonra buradaki bütün kısımları bitirdikten sonra günde 1 defa bu sisteme girerek gelen çevirilere oy veriyoruz, kimin oyu çoksa ve ya size en doğru çeviri hangisi geliyorsa ona oy verin. Nokta, virgün, harflerin büyük küçük olmasına dikkat edin. Sistemde kendini belli eden 4-5 kişi var sürekli onlara oy verirseniz 1,5 – 2 ay içinde çevirmen olmaya hak kazanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk verdiğiniz oylar çok olacaktır 1,000’den fazla çeviriye oy vereceksiniz yeni çevirileri görmek için bunun için kısa bir yolunu buldum. Sizin adınıza bilgisayarınız otomatik oy verecek sizde son gelen çevirilere ağırlık vererek kısa zamanda çevirmen olacaksınız.

Herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla Twitter’da çevirmen olabilirsiniz, Twitter çevirmenlik hakkında sorularınız olursa mutlaka bu konu altında yorum olarak paylaşın ki diğer arkadaşlara da faydalı olsun.

Otomatik oy vermesi için, Chrome tarayıcısından F12 tuşuna basıp buradaki Console adlı bölüme gelip

var tid =setTimeout(clickBtn, 100); function clickBtn () { var tid =setTimeout(clickBtn, 100); $(“.vote-btn”).click(); }kozbon

bu kodu yapıştırıyoruz, ardından arkamıza yaslanıp izliyoruz.

Ayrıca bu kodu ilk katılımlarda kullanın, belli bir süre sonra elle oy vermeyi unutmayın.

Twitter Çevirmenlik Nedir?

Twitter’da bazı kişilerin profillerinde görmüş olduğumuz Dünya işaretine benzer bir işaret ile karşılaşmaktayız. Görüntüsü çok güzel olan bu işaret ne işe yarar hiç merak ettiniz mi? Evet bu işaret Twitter tarafından o kişiye verilmiş olan özel bir ifadedir. Herkesin alamayacağı olan bu ifade sadece bir çevirmenlik rozetidir. Başkasının profilinde görmüş olduğunuz bu işaret o kişinin Twitter’da çevirmenlik yaptığına dair bir işarettir. Eğer sizlerde bu rozete sahip olamk istiyorsanız hemen çevirmenlik yapmaya başlamayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. 😀 evet sadece ikon geliyor tek faydası insanlar bu ikon ne işe yarıyor diye soracakalrdır 🙂

  2. kendimizi sosyal medyaya vererek, bunlar üzerinden çok büyük paralar kazanabiliriz.

  3. Çevirmen olunca elimize ne geçiyor özellik olarak?

  4. Günümüzün bence en buyuk sosyal devınden gercekten guzel bır makale gelmıs bravo

  5. Gerçekten kimisi çok önem veriyor bu şeylere. Denesinler bakalım.

  6. Kodu kullanacağım kesinlikle. 1-2 ay’dan önce de olabiliyorsunuz 🙂