Twitter’da Takip Etmeyenleri Bul

Twitter'da Takip Etmeyenleri Bul

Sizinle yine bir Twitter macerasının sonuna gelmiş bulunuyoruz, off ne alaka çok saçma bir giriş yaptım kusura bakmayın. Kozbon ailesi olarak Twitter sosyal ağında sizleri takip etmeyen kişileri nasıl bulacağınız konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle bir çok uygulamalar ve siteler var lakin hiç birine güvenmeyin. Yüksek takipçisi ve yüksek beğeniye sahip olan Twitter hesaplarını çalıyorlar bunun için bu tür sitelerden ve uygulamalardan uzak durmanız da fayda var. Ayrıca konusu açılmışken, kim size gelip şu uygulamaya girip yap sana takipçi gelecek diyorsa o kişiden uzak durun muhtemelen sizi tuzağa düşürerek elinizdeki Twitter hesabınızı spama düşürerek hesabınızı çalmak istiyor. Gerçi hesap sizin ise çalamaz, Twitter bu konu hakkında çok dikkatli ve çok titiz hesap çalınsa bile geri alma şansınız var lakin bunu ilerleyen zamanlar da açıklayacağım onun için hemen konumuza dönüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette bulunan uygulamalar ve siteler ne kadar faydalı olsa da bir o kadar zararlı diyebilirim. Onun için güvenilir ve herkesin gönül rahatlığı ile kullandığı uygulamaları tercih etmenizi şiddetle öneriyorum. Bunun için adını İnstagram’dan tanıyacağınız Takip Etmeyenleri Bulma programı olan Followers+ uygulamasını sizlere tavsiye ederim. Google Play ve İphone kullanıcıları için İOS Marketlerinden rahatlıkla indirebileceğiniz program sayesinde Twitter’da Sizleri Takip Etmeyenleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca kullanımı ve işlevi sayesinde bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan Followers+ uygulaması güvenilir uygulamalardan biri diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Twitter'da Nasıl Çevirmen Olunur? başlıklı yazı da twitter çevirmenlik nedir, twitter otomatik çevirmen oy kullanma ve twitter otomatik oy verme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.