Vakit Geçirmek İçin Eğlenceli Oyunlar

Vakit Geçirmek İçin Eğlenceli Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Oruçlu olduğumuz günlerde sürekli olarak derdimize derman olan oyunlar sayesinde sizlerde vakit geçirerek iftar için sabırsızlıkla beklemenize son verebilirsiniz. Vakit geçirme konusunda birebir yardımcımız olan ve bizleri sürekli olarak keyiflendiren oyunlar sayesinde sizlerde vakit geçirmeye hazır olun. 2015 yılında yayınlanmış olan ve yayınlandıktan sonra kısa sürede popüler olan oyunlardan biri olan Agar.io sayesinde sizlerde keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız oyunlardan olan Agar.io oyunu ile sizlerde hem eğlenceli dakikalar geçirebilir hem de sinirlerinizi kontrol edebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, bu oyun insanı sinir hastası eder. Eğer ki sizlerde benim gibi sinir hastasıysanız bu oyundan uzak durun, Agar.io oyunun tek amacı etrafınızdaki diğer oyuncular yiyerek büyümek. Agar.io oyununda büyümek hayli bir olsa da büyük kalmak asıl mesele, oyunda büyümek için etrafınızda bulunan hücreleri toplamanız yeterli olacaktır lakin bu hücreler size bir bir puan verirken başka bir oyuncuyu yediğiniz takdirde onun puanı size geçmenizi sağlayabilirsiniz. Lakin yemek istediğiniz oyuncudan 2 kat daha fazla büyümek olmanız gerekmektedir, yemek için bölündüğünüzde oyuncudan daha küçükseniz bu sefer o sizi yiyebilir. Bölündüğünüz parçalar diğer oyuncular tarafından yenilmemesi için büyük olması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir diğer tarayıcı tabanlı oyunlardan olan ve Agar.io yapımcıları tarafından geliştirilen ve günde oyun yapımcılarına 100 bin dolar kazandıran oyunlarından olan Slither.io oyunu da oldukça keyiflidir. Mobil destekli olan tarayıcı tabanlı Slither.io oyunu biraz tanıdık gelebilir, bu oyun 3310’lar yer alan yılan oyunlarına benzemektedir lakin online tabanlı olması oyunu daha heyecanlı kılıyor. 3310’daki yılan oyunu kadar keyif vermese de Slither.io oyunuyla da zamanı geçirebilirsiniz, yılan olarak etrafınızda yer alan hücreleri toplayabilir ve büyüyebilirsiniz, kendinizin içinden geçebilirsiniz lakin herhangi bir oyuncuya (yılana) çarptığınız vakit yanıyorsunuz. Zaman geçirmek için oynanılacak olan oyunlar hakkında biraz taktik istemez misiniz?

Agar.io Taktikleri

Slither.io oyunu çıktıktan sonra Agar.io eskisi kadar çok tutulmamaya başlandı. Agar.io oyunun amacı, etrafınızda yer alan hücreleri ve oyuncuları yiyerek lider tablosunda adınızı yazdırmak.

 1. Minimum 250-350 puan yapana kadar büyüklerden kaçmaya özen gösterin.
 2. Sürekli bölünmemeye çalışın.
 3. Köşelere ve kimselerin olmadığı yerlerde hücre toplamaya çalışın.
 4. Bölen cisimlerden uzak durmaya çalışın.
 5. Team yapmamaya çalışın.(Agar.io Team Olmak / Grup Yapmak Nedir?)
 6. Savunmasız ve sessiz sakin bir yerde sizden küçük olan kişileri yemeye çalışın.
 7. Çok aceleci davranmayın.

Slither.io Taktikleri

Slither.io oyunu diğer web tabanlı oyunlara göre daha fazla gelişmiş ve mantıklı bir oyunlardan biridir. Zaman geçirmek istiyorsanız doğru noktadasınız.

 1. Sinirlerinize hakim olun, aceleci davranmayın.
 2. Herhangi bir kişi yandığında heyecan yapmak yerine sakince onun hücrelerini toplayın, hızlanmayın.
 3. Parlak, hareketli olan hücrelerin peşinden koşmayın.
 4. Diğer oyunculardan uzak durmaya çalışın.
 5. Eğer profesyonel bir oyuncusuysanız diğer oyuncuların önüne kırarak onların yanmasını sağlayın.
 6. Hırs yapmayın.
 7. Yeni açılan serverlerde zaman kaybetmek yerine eski bir servere geçiş yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.