Veri Bağlantısı Ücreti Olmayan Facebook Nedir?

Veri Bağlantısı Ücreti Olmayan Facebook Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

16.11.2015 tarihinde gelen yeniliklerden biri olan Vodafone Kullanıcıları için geçerli olan Facebook uygulamasında bugün bir değişiklik oldu. Bütün Vodafone kullanıcıları güne farklı başlayarak Facebook uygulamasında Veri Bağlantısı Ücreti Olmayan Facebook uyarısı ile başladı. Peki bu nedir, ne işe yarar kısaca bundan bahsetmek isterim. Vodafone bilindiği gibi diğer operatörlere göre oldukça çok kampanya yapan bir operatör, sırf bu yüzden operatörümü değiştirip Vodafone’lu olmayı düşünüyorum. Müşterisine oldukça önem veren, her hafta 500MB gibi ücretsiz internet sunan Vodafone bugün ise bütün müşterilerine mobil Facebook’u ücretsiz yaptı. Artık Vodafone’lu iseniz ve Facebook uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz. Hattınızda yer alan İnternet Paketinden herhangi bir kesilme olmayacaktır. Bütün Vodafone kullanıcıları için geçerli olan bu yenilik sayesinde Facebook Uygulamasını kullanan kişiler; Facebook‘a ücretsiz bağlanacak. Gün geçtikçe büyüyen ve her gün müşterisini sevindirmeyi, müşterisini yarı yolda bırakmayan Vodafone Veri Bağlantısı Ücreti Olmayan Facebook yeniliği ile yeni bir adım atarak bugünden itibaren Facebook Uygulamasını kullanan bütün müşterilerine ücretsiz Facebook yani bedava Facebook Hizmeti vermeye başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

16 Kasım’dan itibaren bütün Vodafone kullanıcıları mobil Facebook’u ücretsiz kullanacaklar.

Bilindiği gibi Vodafone’nun bir çok bedava internet kampanyası var ve geçtiğimiz günlerde bütün aboneleri kapsayan bir kampanya daha yapmıştı, bu kampanya ile bir çok Vodafone’lu bedava internete girebildi bedava konuşma paketlerine bedava sms paketlerine sahip olmuştu. Bunun yanında Vodafone Self Servis uygulamasını indiren Bütün aboneleler haftalık 500MB pakette kazandığını belirtmek isterim.

Vodafone Bedava Facebook

Vodafone Bedava Facebook

16.11.2015 Tarihinden itibaren Facebook uygulamasını kullanan Bütün Vodafone’lu kullanıcılar Facebook’u bedavaya kullanacaktır. Uygulamayı Google Play’den indirebilirsiniz. Bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Ruhunu Satan Kadın - Yorumları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. merhaba ben turkcellıyım her arama yaptıgımda mesengerdan bahsedıyorum once uyarı mesajı gelıyor verı baglantısı ucretlı olabılır dıye. wıfı den de arama yapınca aynı uyarı gelıyor. ben bu uyarının gelmesını ıstemıyorum dırek arama yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 2. Veri baglantisi olmayan facebook nasıl yapılir?

 3. Selam kozbon esnek tarifeliyim faturali yani bana göre bedava internet paketlerini öğrenebilir miyim şimdiden sağol

  • Kozbon

   Merhaba Furkan, elimde şuan 3 tane paket var bunlardan biri ilk ay denemesi ücretsizdir. Eğer daha önceden yapmadıysan bunu yapabilirsin. ABONE SUPER2GB yazıp 3636’ya mesaj gönderiniz böylelikle 2 GB internet kazanmış olacaksınız. Lakin daha önceden bu paketi yaptıysanız lütfen yapmayın aksi takdirde 2 ve 3. denemelerde paket ücretli oluyor. SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz mesaj gönderin ve hediye internet, dakika sms kazanabilirsin. Ayrıca Google Play’den veya İTunes’den Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek haftalık 1-2GB internet kazanabilirsin.

 4. Ben self servisi indirdim fakat benim self servis hesabımdaki internet yenilenmiyor

 5. Merhaba ben Ramazan bu facebook uygulaması nın başka adı varmı varsada söyleyebilirmisin ayrıca vodavona özel ücretsiz uygulama varmı

 6. Peki ben vodafone yanımda uygulamasınfan aldığım 2 gb internet haftası doldu ama ne yenileniyor nede iptal edebiliyorum peki iptal etmem icin ne yapmam lazım

  • Kozbon

   Merhaba efendim, haftalık olarak verilen 500MB internet kampanyası bitmiştir; bu paket vodafone tarafından sunulan bir kampanyadır. Vodafone kampanyayı bitirirken, hediye olsun diye bütün kullanıcılara 1GB ile 2GB arasında hediye internet vermiştir. Bu kampanya bittiğinden dolayı bir daha yapamazsınız, iptal etmenize gerek yoktur.

 7. Self servis uygulamasini indirdikten sonra ücretsiz facebooka girmek icin herhangi bir işlem yapmam gerekiyormu??

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Self servis uygulaması bilindiği gibi haftalık 500MB paket veriyordu lakin artık bu kampanyayı sonlandırdı ve bu kampanyayı sonlandırırken herkese son defalığına hediye 2GB ile 1GB arasında değişen paketler vermekte. Eğer Self Servis uygulamasından bu son hakkınızı kullanmadıysanız tekrardan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek giriş yapın ve Paketler >> İnternet Paketleri >> İlk sırada yer alan 0TL (ücretsiz) olan paketi seçerek paketinizi alıp 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Bunun haricinde diğer konularımıza bakabilirsiniz.

 8. merhaba acaba başka internet kampanyası varmı ücretsiz bunların hiçbiri bnde olmadı

  • Kozbon

   Merhaba Habibe, şuan çalışan paketlerden Vodafone Yanımda 1-2GB internet paketi vardır bunu yapabilirsiniz,ABONE SUPER 2GB paketi vardır eğer bunu yapmadıysanız daha önceden şimdi yaparak 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer ABONE SUPER 2GB paketini yaptıysanız lütfen 2. defa yapmaya çalışmayın paket ilk denemede ücretsizdir, 2 ve daha fazla denemede sizden ücret talep ediyorlar.

 9. Bu dediğin bende olmuyor internet paketimden yiyor. Vodafone luyum mobil facebook ta kullanıyorum ama ücretsiz değil neden bende olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

  • Kozbon

   Merhaba Hakan, ilk başta bütün Vodafone kullanıcılarının Mobil Facebook uygulamarına bir uyarı çıkmıştı bu uyarı üzerine böyle bir yazı paylaştık. Ve geçtiğimiz gün Facebook’un yapmış olduğu mobil bağlantısı açıklamasında yakın bir süre içerisinde ücretsiz olacağını söylendi. Sanırım Vodafone ile Facebook yakın bir süre içerisinde anlaşma yaparak bütün Vodafone kullanıcılarına ücretsiz Facebook hizmeti sunacak. Lakin bu sistem şuan için çalışmıyor, ama en yakın zamanda Vodafone için Facebook bedava olacak diye düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

 10. Ben facebook a facebook uygulamasından giriş yaptm fakat yine netim gidiyor facebook onay kodu nedir onun mesaji geldi bana lütfen yardımcı olabilir misiniz

  • Kozbon

   Merhaba Zeynep, geç cevabım için teşekkür ederim. Facebook’un yaptığı mobil veri açıklamasından sonra bütün Vodafone kullanıcılarına böyle bir bildirim gitmiştir. Lakin bu bildirimden sonra Facebook ücretsiz olmadı, geçtiğimiz günlerde Facebook yine bir açıklama yaptı ve bazı operatörlerde facebook ücretsiz olacak diye bir açıklama yaptı. Umarım Vodafone kullanıcıları ücretsiz erişim sağlayabilir.

 11. nereye başvurucz bunun için benim netimden hayvan gibi gidiyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim, herhangi bir yere başvuru yapmanıza gerek yok. Facebook’a Facebook uygulaması üzerinden giriş yapın. Herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yapmayın sadece Facebook uygulaması üzerinden giriş yapın ilginiz için teşekkür ederim.

 12. Vodafone self servis uygulamasini nereden indiriyoruz? Teşekkürlerimle.

  • Kozbon

   Merhaba Hatice, Vodafone Self Servis uygulamasını Google Play’den indirebilirsiniz. Telefonunuz Android işletim sistemi ise Google Play’den indiriniz, eğer telefonunuz İOS işletim sistemine sahip ise App Store’den indirebilirsiniz.