Vodafone 4.5G Tarifeleri

Vodafone 4.5G Tarifeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Spotify ve DigiTürk Play tarifeleriyle müşterilerine 4.5G sistemini tanıştıran Vodafone operatörünün 2016 senesinde sunmuş olduğu 4.5G tarifeleri sayesinde sizlerde artık daha az para ödeyerek daha hızlı bir internete erişim sağlayabilirsiniz. 2016 Nisan ayından itibaren geçerli olan Vodafone 4.5G internet tarifeleri sayesinde sizlerde daha hızlı bir internete sahip olabilirsiniz, 2009 yılından itibaren vodafone tarafından desteklenen 4.5G teknolojisine sizlerde katılmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzun 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Eğer telefonunuz 4.5G uyumlu değil ise maalesef 4.5G teknolojisinden yararlanamazsınız. Hattınızın ve ya kullanmış olduğunuz telefonunun 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız hemen 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz mesaj göndererek bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vodafone tarafından sunulmakta olan 4.5G deneme kampanyası sayesinde sizlerde 2GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz, Vodafone operatörünün bu kampanyasından sadece Vodafonelu aboneler faydalanabilir. Eğer sizlerde Vodafone hattına sahip iseniz ve kullanmış olduğunuz cihaz ile hat 4.5G sistemini destekliyor ise şimdiden 2GB bedava interneti kazandınız. 1 Nisan 2016 itibari ile 4.5G sistemine hazır olan Vodafone müşterilerinin kullanabileceği tarifesinden yararlanmak istiyorsanız ve 4.5G hızını test etmek istiyorsanız hemen 4BUCAKG yaz 4545’e ücretsiz olarak mesaj gönder ve sende bu kampanyadan yararlan.

Sponsorlu Bağlantılar

4.5G Kampanyaları

Eğer Vodafone operatörüne ait olan 4.5G internet hızını test etmek istiyorsanız, hattınız ve telefonunuz bu sistemi destekliyor ise  4BUCAKG yazıp 4545‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek deneme kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca sadece bu kampanya ile yeterli kalmayan Vodafone operatörü, SİM kartını 4.5G uyumlu yapan kişiler için 2 GB ücretsiz olarak hediye internet vermektedir, eğer sizlerin hattı 4.5G uyumlu değil ise hattınızı Vodafone Bayiiye giderek 4.5G uyumlu yapmanız sonucunda 2GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. abi benim telefonumda uyumlu hattımda neden 4545 e 4BUCAKG GÜNDERİYORUM sistemimie olan yoğun ilgiden dolayı meşgul olduğunu söylüyor…

    • Kozbon

      Merhaba Fatih, eğer sistem çok yoğun ise sizi kabul etmeyeceklerdir. Lütfen daha sonradan tekrardan deneyiniz.