Vodafone Acil İletişim İhtiyaçları Nedir?

Vodafone Acil İletişim İhtiyaçları Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Maalesef ki ülkemizde 15 Temmuz tarihinden itibaren birden fazla olaylar yaşanmış durumda bu olaylar konusunda desteklerini hiç ayırmamış olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri yine desteklerini devam ettirmektedir. Bir önceki yazımız olan 15 Temmuz Operatörlerden Tam Destek başlıklı yazımızda da söz ettiğimiz yine bir çok operatör kendi abonelerine desteklerini büyük bir hız ile kısıtlama yapmadan sürdürmeye devam ediyor. Bugün yine 2 gün boyunca ücretsiz olarak kendi abonelerine destek sağlamış olan Vodafone operatörü 24 Temmuz 2016 tarihine kadar saat 23:59’a kadar acil iletişim ihtiyaçları konu başlığı altında 150 adet SMS, 150 dakika ve 250MB internet internet yüklemiş durumda. Vodafone operatörü ülkemizde yaşanan darbe olaylarına karşı kendi abonelerine destek çıkmaya devam etmektedir, olağanüstü bir durumda hemen yakınınız ile iletişime geçebilmeniz için sizlere ücretsiz olarak hediye internet, hediye dakika ve hediye sms paketi yüklemiş durumda. 24 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli olan Vodafone acil iletişim ihtiyaçları kampanyasından yararlanmak için Vodafone’lu olmanız yeterlidir bu kampanyadan sadece Vodafone kullanıcıları yararlanabilmektedir. 22 Temmuz 2016 tarihinden itibaren bütün abonelere yüklenmiş olan hediye internet ve hediye dakika konuşma paketlerini kullanarak yakınlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bana Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Kampanyanın sadece Vodafone aboneleri için geçerli olduğunuz unutmamanız gerekmektedir. Bu acil ihtiyaç destek paketlerinden sadece Vodafone kullanıcıları faydalanabilmektedir. Eğer ki hattınız Vodafone ise bir süre daha beklemeniz yeterli olacaktır, belli bir sıraya göre bütün Vodafone abonelerine acil ihtiyaç destek paketleri yüklenmektedir. Bir süre beklemeniz durumunda bu paketler sizlerin hattına tanımlandıktan sonra gelecek olan SMS bilgilendirici mesaj sonucunda paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyadan sadece 24 Temmuz 2016 tarihine kadar saat 23:59’a kadar geçerlidir. Yani tarihler 25 Temmuz 2016 tarihini gösterdiği vakit acil destek paketleri iptal olmuş olacaktır.

Acil İhtiyaç Paketlerinin İçeriği Nedir?

Vodafone tarafından verilen acil ihtiyaç paketlerinin içeriği aşağıdaki gibidir;

 • 250MB internet paketi.
 • Her yöne 150 dakika konuşma paketi.
 • Her yöne 150 adet SMS.

Ayrıca ek olarak belirtmek isterim ki İstanbul’da 22.07.2016(bugün) saat 23:59’a kadar bütün toplu taşımalar ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İntenet paketi bedava alabilirmiyim???

 2. acil bir durumum yok (varsa da haberim yok)
  internet paketini kullanıyorum helal edin

  • Kozbon

   Merhaba efendim, güzel vicdanınız için sizlere minnettarım. Şu acı günlerde tebessüm ettirdiğiniz için teşekkür ederim 🙂

   • Ben sizden intenet istiyorum acaba nası yapa bilirim bana kanpangyalari soliye.bilirmisin aboneyi deyil diyerlerini cok ihtiyacim var da