Vodafone Bedava 4GB İnternet

Vodafone Bedava 4GB İnternet

Yaşanan olaylardan dolayı, Vodafone operatörü kendi abonelerine yakınlarıyla sorunsuz iletişim kurabilsin diye ücretsiz 150 dakika paketi ile 150MB internet verildi. Hattınız da aktif değil ise kısa sürede sizin hattınıza da tanımlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

📌Daha fazla bedava internet için mutlaka yorum alt kısımda yer alan yorumlara da göz atmayı unutmayınız. Son zamanlarda ülkemizde en çok gelişen operatörlerden biri olan Vodafone son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile dikkat çekiyor diyebilirim. İşte sizlere bedava internetin keyfini sürebilmeniz için Vodafone tarafından 2GB bedava internet paketini aktifleştirdi. 1 Ay boyunca kullanabileceğiniz bu internet paketi sayesinde hiçbir ücret ödemeden 1 ay boyunca 2GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz paketleri ilk önce arkadaşlarım tarafından denendi gerçi arkadaşlarım tarafından bana haber verildi “gir kozbona diğer insanlarda faydalansınlar” dediler. Her neyse paketi yapınca sizlere 2GB bedava internet veriyor lakin bu pakete abone oluyorsunuz eğer hattınızda TL var ise bir daha ki ay için sizden yeni paketiniz için ücret alacaklardır onun için paketin son günlerinde paketi iptal etmenizi rica ediyorum. Vodafone bedava 4gb internet paketi için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a göndererek sahip olabilirsiniz. Dediğim gibi bir sonraki aya kadar kullanabilirsiniz 1 ay biterken paketi iptal etmeyi unutmayın. Ayrıca bizleri daha fazla internet paketi ve bedava konuşma paketleri için takip etmeyi unutmayın, çünkü biz sizler için varız. Bizlere destek verebilmeniz için bu sayfayı hemen terk etmeyiniz. Vodafone Bedava İnternet sayesinde artık sizlerde ilk ay ücretsiz olan 500MB internet sayesinde artık internetin tadını çıkaracaksınız. 500 MB deneme paketi sayesinde paket aşımı korkusu yaşamadan doyasıya ceb’ten internetin tadını çıkartın. 3G’yi destekleyen paket sayesinde, yavaşlama sıkıntısı yokmuşcasına vodafone bedava internetin keyfini doyasıya çıkartın. Katılmak için hemen ABONE NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj atabilirsiniz. Paketi iptal etmek istiyorsanızda IPTAL NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Vodafone geldikten 1 ay sonra geçerli olan kampanya, 13 Ocak 2014’e kadar geçerlidir. Bu tarihten itibaren paket ayda 15 TL karşılığında paketiniz yenilecektir, eğer IPTAL NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj atarsanız sizden yenileme ücreti alınmayacaktır. Faturalı ve Faturasız herkesin rahatlıkla kullanabileceği Vodafone Bedava İnternet paketi için ABONE NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj atın. Paketi denemesi ilk ay ücretsizdir.

2GB internet paketini yapan müşteriler mutlaka paket bittikten sonra ya da paketin süresi dolmadan hemen önce paketini müşteri temsilcisine bağlanarak iptal etsin, paketiniz sistem tarafından hattınızda TL olduğu zaman otomatik olarak yenilecektir. Ve sizden 25TL kadar bir ücret kesintisi yapacaktır, bunun için kullanmış olduğunuz paketi ilerde kullanmak istemiyor ve bu ücreti ödemek istemiyorsanız paketi müşteri temsilcisine bağlanarak iptal edebilirsiniz.
Vodafone tarafından verilen 4GB hediye internet paketi artık 2GB olarak düzenlenmiştir. 01.08.2015 Tarihinden itibaren yapan kişiler 4GB yerine 2GB hediye internet kazanacaktır, konunun başlığı 4GB olarak kalacaktır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Daha önceden sorulara ulaşmak için sayfayı aşağı kaydırın.

Peki bütün paketler sadece bu kadar mı, Vodafone yapmış olduğu sahur paketiyle birlikte bir çok müşterisinin odak noktası oldu. Bir çok müşterine tıpkı Turkcell gibi hizmet veren Vodafone artık ülkemizin gelişmiş operatörlerinden biri oldu. Sizlere bugün yeni bulmuş olduğumuz ve yeni paketleri sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Öncelike bu işlem için Vodafone hattına sahip olmalısınız. Vodafone Bedava İnternet kullanmak için yapılması gerekenler paketleri sırasıyla deneyiniz, olmayan paketleri bizlere yorum olarak belirtirseniz memnun oluruz, sizlere detaylı bir şekilde açıklamalar yapabilir konunuz hakkında yardımcı oluruz. Bunun için bizimle sorularınızı alt kısımda bulunan yorum bölümünden yapabilirsiniz.

2015 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Aşağıda yer alan paketlere dokunarak dilediğiniz bedava internet / sms ve dakikaları yapabilirsiniz.

2016 Vodafone Bedava İnternet

 1. Paket1 EVET yazıp 3785’ye gönder 100 Dakika hediye verilmekte. (Bu paket bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)
 2. Paket 2 Google Play’e giderek buradan Vodafone’a ait olan vodafone self servis uygulamasını indiriniz, uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın ve ardından paketler kısmından >> internet paketleri bölümünde yer alan 1. sıradaki 500MB haftalık / 0 TL olan paketi satın alın. Ve ardından 2-3 dakika sonra paket hattınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Paket bittikten sonra yani 1 hafta geçtikten sonra paketi tekrardan yapabilirsiniz. Bu size Vodafone’nun en büyük hediyesidir.
 3. Paket 3 Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 4GB hediye internet için ABONE SUPER2GB yazıp 3636’ya göndererek sahip olabilirsiniz.(bu paketi kullandıktan sonra veya bitimine çok az bir süre kala mutlaka paketi iptal etmeyi unutmayınız aksi takdirde paket yenilenirse sizden TL olarak kesinti yapacaktır.
 4. Paket 4 542DK yazıp 7000’e gönderince sizlere 542 dakika hediye vermekte.
 5. Paket 5 Kazan yazıp 4445’e gönderince katlanan paketlerden yararlanabilirsiniz.
 6. Paket 6(bitti.)15 Ekim tarihine kadar ücretsiz Facebook’ta dolaşmak istiyorsanız Facebook yazıp 3636’ya gönderiniz.
 7. Paket 7(yeni).SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz mesaj gönderiniz ve size özel hediyelerin tadını çıkartınız.

Sponsorlu Bağlantılar

ABONE SUPER paketini kullandıktan sonra mutlaka iptal etmeyi unutmayın ve ayrıca bu paketi daha önceden yaptıysanız bir daha yapmayın.
Aklınıza takılan bütün soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.
Paketi Nasıl İptal Edebilirim?
IPTAL SUPER2GB yazıp 3636ya mesaj göndererek paketiniz iptal edebilirsiniz. Eğer paketi iptal edemezseniz mutlaka müşteri temsilcisine bağlanarak paketi iptal etmek istediğinizi söyleyiniz, aksi takdirde paket bir daha ki ay hattınızdan TL kesinti yaparak yenilecektir. Bir diğer yöntemi de eklemek isterim, paketi self servis üzerinden de iptal edebilirsiniz. Vodafone self servise giriş yaparak mevcut paketinizi bulunuz ve altında yer alan İPTAL işaretine tıklayarak paketi iptal ediniz, paket iptal olduktan sonra tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.
Paketin Kalan Limitlerini Nasıl Görebilirim?
OZET yazıp 7000’e kısa mesaj atarak hattınızdaki bütün paketlerin kalan kullanımlarını öğrenebilirsiniz.
Paket Bende Olmadı Neden?
Daha önceden ABONE SUPER internet paketlerinden herhangi birini yaptıysanız paket sizde olmacaktır. 2. Denemeniz de eğer hattınızda TL var ise hattınızdan TL kesintisi yapılacaktır.
Daha önceden Abone SUPER 2 GB paketinden faydalandıysanız bir daha tekrar yapmayınız, paket 2. denemede 25 TL kadar bir ücret talep edecektir.
Ayrıca KOZBON ailesi olarak sizlere EN UYGUN internet, dakika ve sms paketleri öneriyoruz, hemen sende öğrenmek istiyorsan Alt kısımda yer alan yorum kutusuna, Hangi tarifeli olduğunuz, Hattında ne kadar TL olduğunu yaz ve sana en uygun tarife hangisi hemen öğren.
Başlık’ta 4 GB Yazıyor ama 2GB İnternet Geliyor Neden?
İlk zamanlarda 4GB olarak verilen hediye paketi daha sonradan çok rağbet olduğundan dolayı 2GB olarak düşürüldü. Bundan dolayı yaklaşık 1,5 aydır herkese 4GB yerine 2GB’lık paket hediye edilmektedir.

Sizleri seviyoruz, sormak istediğiniz bütün soruları kozbon@kozbon.com adresinden mail atabilirsiniz ve Vodafone Bedava İnternet hakkında sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan bizimle paylaşabilir ve sorunlara hemen ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için 532 numarayı veya 444 0 542  tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 532 veya 444 0 542 numarayı çevirdikten sonra 1 (bir) tuşuna basınız ve ardından 0 (sıfır) tuşlayarak direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
Data Paketiyle kullanılmıyor hatası alıyor iseniz, hattınızda mevcut olan internet paketinizi ya da aboneliğinizi bir daha kullanmayacaksanız mevcut data (internet) paketinizi iptal ederek hattınıza burada yer alan paketleri deneyebilirsiniz.
Siz Kimsiniz?
Öncelike kozbon.com olarak Vodafone ile hiç bir bağlantımız yoktur, sadece Vodafone kullanıcısı ve Vodafone operatörünü çok yakından takip ederek bu tür bedava internet kampanyalarını takip ederek siz değerli kullanıcılarına haber vermekteyiz. Paylaşmış olduğumuz paketler illegal değildir, yani vodafone tarafından onaylanmış ve vodafone’nin izin vermiş olduğu paketlerdir. Lütfen kaçak yollardan herhangi bir şekilde İnternete bağlanmayınız, bir çok kişinin hakkına girmiş oluyorsunuz. Vodafone tarafından sizlere hediye edilen paketleri deneyerek bizim sayemizde bedava olarak internete erişim sağlayabilirsiniz.

Hatırlatma; Arkadaşlar, Vodafone tarafından güncellenen paket 4GB yerine artık 2GB olarak hizmet veriyor. Paket oysaki daha önceden 4GB hediye internet veriyordu. Yine aynı şekilde paketi mutlaka 30 gün içerisinde iptal etmeyi unutmayın.

2016 Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava 4GB İnternet

Sizlere her hafta kullanabileceğiz ücretsiz 500MB paketinden söz etmek isterim. Öncelikle Vodafone self servis uygulamasını indiriniz ve ardından uygulamaya giriş yaparak İnternet Paketleri bölümünde yer alan 500MB/Haftalık paketi ücretsiz olarak satın alınız ve ardından paket hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca 500MB hediye internet kazanabilirsiniz. Her hafta paketiniz bittikten sonra tekrar Vodafone Self Servis uygulamasına giriş yaparak aynı paketi satın alarak paketi tekrardan yapabilirsiniz. Paket Vodafone tarafından sizlere ücretsiz olarak sunulmakta olup ücretsizdir. Ve ayrıca paketin süresi dolduktan sonra 1 Hafta (7gün) sonra paketiniz sistem tarafından iptal edilecektir. Paketiniz sistem tarafından iptal edildikten sonra tekrardan aynı paketi satın alarak yine haftalık 500MB’lık paket kazanmış olacaksınız.

⚠ Abone Super 1GB kullanıcısıyım; bu paketim bittikten sonra Abone Super 2GB paketini yapabilir miyim? Hayır daha önceden ücretli ya da ücretsiz Abone Super paketlerinden herhangi birinden faydalandığınızdan dolayı bu paketi yapamazsınız. Sistem sizi paketi tekrar ücretli olarak kullanmak istediğini zannederek sizden ücret talep edecektir ve hattınıza TL yükleme yaptığınızda sizden TL kesintisi yapacaktır. Bunun için lütfen Abone Super paketlerinden herhangi birini yaptıktan sonra tekrar yapmayınız.

🚦Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için, 542 numarayı çevirerek direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ve ayrıca yapmış olduğunuz 2GB paketini sadece müşteri temsilcisine bağlanarak iptal edebilirsiniz, eğer şanslı iseniz SMS ile iptal etmeyi deneyiniz lakin güvenli bir şekilde iptal edebilmek için mutlaka müşteri temsilcisine bağlanmanız da oldukça fayda vardır. Eğer yapmış olduğunuz paketi şuan iptal edemiyorsanız ve hattınızda 35TL kadar bir ücret yüklemesi yapmıyorsanız paketinizi iptal etmenize gerek yoktur, eğer 35TL kadar bir TL yüklemesi yapıyorsanız paketi iptal ediniz lütfen.

⚠ Yapılan 2GB’lık bedava internet paketini iptal etmezseniz, hattınızda ne zaman 35TL olduğu zaman paket o zaman yenilecektir. Bunun için hattınıza 35TL kadar yükleme yapmadığınız sürece paket yenilenmeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. ABONE SUPER 2GB paketi nasil iptal ediliyo

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Vodafone üzerinden yapmış olduğunuz ve ilk denemesi bedava olan ABONE SUPER 2GB paketini iptal etmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacak veya yazının içerisinde yer alan İPTAL talimalatlarını deneyerek iptal edebilirsiniz. Ya da telefonlarınıza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile de ABONE SUPER 2GB paketini iptal edebilirsiniz. Bu paketi yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir, bu paket sadece ilk defa yapanlar için geçerli olup diğer denemelerde ücretlidir.

 2. Vodafone yanımda da 1 günlük internet veriyordu bana vermiyor artık sizce neden?

  • Kozbon

   Merhabalar Hilal, sanırım Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan hediye internet paketinden bahsediyorsun. Bu paketi ayda sadece 1 kere yapabilirsin, Daha önceden yapmış olduğun gün üzerinden toplamda 30 günde fazla geçmesi gerekmektedir. 30 gün limitinin dolmasının sonucunda tekrardan Vodafone Yanımda uygulamasından bedava internet yapabilirsin. Bunun haricinde bir de Vodafone Yanımda uygulamasından her Pazartesi farklı farklı indirimler kazanabilirsin.

 3. yanımda uygulamasından aldım paketi fakat daha gözukmuyor ama satın alınmıs gözukuyor

  • Kozbon

   Merhaba İlhan, kısa süre içerisinde otomatik olarak seçmiş olduğunuz paket hattınıza tanımlanması gerekmektedir. Eğer ki hattınız da farklı bir data paketi varsa o paketin engel olma ihtimali var.

 4. Bu Data paketi nasıl iptal ediliyor? ?

  • Kozbon

   Merhaba Eylül, Vodafone data paketini iptal edebilmek için şuan hattınıza tanımlı olan ve süresinin bitmesini bekleyen bir paket olan internet paketine data paket denir. Bu paketi iptal edebilmek için müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir eğer ki müşteri hizmetlerine bağlanmadan iptal etmek istiyorsanız vodafone.com.tr adresine gidip buradan paketinizi iptal edebilirsiniz.

 5. Aylık 2Gb var iptal olmuşmu. Bana şu mesaj geldi Degerli abonemiz, talebiniz üzerine Aylik 2 GB iptal edilmistir. Iptal islemi 09/09/2016 13:38:57 den itibaren gecerli olacaktir. Bu ne demek?

  • Kozbon

   Merhaba Furkan, belirtilen tarihte paketiniz sistem tarafından otomatik olarak iptal olacaktır. Yani paket otomatik olarak yenilenmeyecek ve belirtilen tarihte iptal olacaktır. Hayırlı olsun 🙂

 6. Merhaba ben ABONE SUPER 2GB paketini yaptım sonra iptal ettim sonra bana mesaj olarak Aylık 2gb internet iptal edilmiştir geldi iptal oldumu?

  • Kozbon

   Merhaba Furkan, SMS mesajı geldi ise paketiniz muhtemelen iptal olmuştur. Paketinizin tam anlamıyla iptal olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız kalan paketlerinizi görmek için Google Play veya App Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirip öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde vodafone.com.tr adresine giderek buradan da kalan paketlerinizi hattınıza hangi paketlerin tanımlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

   • Vodafone Yanımda uygulamasından ABONE SUPER 2GB paketini iptal olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

    • Kozbon

     Merhaba Furkan, Vodafone uygulamasında Kalan Kullanımlar kısmından mevcut olan internet paketlerinizi görebilirsiniz, eğer burada ABONE SUPER 2GB paketini görmüyorsanız paketiniz iptal olmuş demektir.

 7. Merhaba super 2gb paketini yaptigim zaman su anda olan dakikam ve sms gidermi yoksa internetimin uzerinemi eklenir

  • Kozbon

   Merhaba Hüseyin, eğer ki mevcut bir internet paketiniz yoksa bu paketi öyle yapmayı deneyin. Paketi yapmadan önce bu paketi daha önceden yapıp yapmadığınız konusunda emin olunuz. Paket sadece ilk defa yapanlar için ücretsizdir, daha önceden yaptıysanız paket olmayacak ve sizden ücret talep edecektir. Paketi yaptığınız zaman size ek internet paketi olarak gelecektir. Paketi kullandıktan sonra bir daha kullanmak istemiyorsanız iptal ediniz, eğer iptal etmezseniz ay sonunda hattınızda TL varsa otomatik olarak yenilenir.

 8. Ben vodafone yanimdayi indirdim 1GB bir günlük geldi 1 haftalik değil neden bende olmadi 1.haftalik ??☺

  • Kozbon

   Merhaba Halim, artık Vodafone operatörü Vodafone Yanımda uygulamasından 3 gün boyunca geçerli olan hediye internet vermektedir.

 9. Merhaba ben faturalıyim yaptım oldu ama faturama yansına bilirmi ?

  • Kozbon

   Merhaba Esra, yapmış olduğunuz paket hangisi? Sanırım 2GB’lık paketi yaptınız. Bu paketi yaptıktan sonra bitimine bir kaç gün kala müşteri hizmetlerini arayıp iptal edebilirsiniz. Paket ay sonunda otomatik olarak sizden TL kesintisi yaparak yenilecektir. Bu durum için, yani paketi bir daha kullanmak istemiyorsanız ay sonunda paket yenilenmeden müşteri hizmetlerini arayıp mutlaka iptal ediniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini aramadan iptal etmek istiyorsanız da üst kısımda paylaşmış olduğumuz SMS ile iptal etme yöntemlerine göz atarak paketi iptal edebilirsiniz.

 10. Merhaba ben faturaliyim yazılan bütün paketleri denedim hatalı mesaj gönderdiniz diyor. Acaba faturalı olduğum için mi bu paketlerden faydalanamiyorum .

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, faturalı olmanız herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. Eğer ki daha önceden ABONE SUPER kampanyasını yaptıysanız (ücretli veya ücretsiz) kampanyadan yararlanamazsınız. Bunun için ABONE SUPER 2GB paketini yapmadan önceden daha önceden yapıp yapmadığınız konusunda tam anlamıyla emin olmanız gerekmektedir. ABONE SUPER 2GB paketini daha önceden ücretli veya ücretsiz olarak yaptıysanız ikinci ve daha fazla denemenizde Vodafone sizden ücret talep edecektir ve bunu otomatik yapacaktır. Bunun için bu kampanyayı yaparken dikkatli olmanız yeterli olacaktır bunun haricinde bir de Vodafone Yanımda uygulamasını denemeniz yeterlidir Vodafone Yanımda uygulamasında da her ay 3 gün boyunca bedava internet kazanabilirsiniz efendim.

 11. Vodafone yanımda uygulamasında her bir ayda bir 1GB internet ücretsiz var zaten bide bana her 10 tl yuklediğimde bedava internet geliyor kontorumde gitmiyor

 12. Mrb ben 2gb yaptım geldi şimdi iptal etsem paketi geri alırlarmı acaba yoksa ay sonuna kadar kullanabilirmiyim?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, paketi SMS ile iptal ederseniz ay sonuna kadar kullanabilirsiniz. Lakin müşteri hizmetlerine bağlanarak iptal ederseniz paketiniz kalıcı olarak sizin hattınızdan o andan itibaren kaldırılır. SMS ile iptal etmeye çalışın, eğer SMS ile iptal edemiyorsanız ay sonuna yakın bir süre müşteri hizmetlerini arayıp veya bayiye giderek paketinizi iptal edebilirsiniz.

 13. Merhaba konu ile alakası yok fakat ilk olarak Türk Telekom da idim geri vodofone geçtim 1ay oldu geri turk telekoma geçmek için kaç vodofone kaç ay beklmem lazim teşekkürler

  • Kozbon

   Merhabalar Kaan, herhangi bir sözleşme yapmadıysanız bildiğim kadarıyla 3 veya 6 ay kadar beklemeniz yeterliydi. Şuan için prosedür nasıl işliyor tam anlamıyla bilgim yok bunun için herhangi bir bayiye giderek öğrenebilirsiniz.

  • vodafone çalışanıyım beklemene gerek yok aynı gün içerisinde bile geçiş işlemi sağlanır

 14. Vodafone yanımda uygulamasında haftalık 500mb internet ücretsiz demişsiniz ben paketler kısmına baktım ama haftalık 500mb internet 10 tl ile ücret gösteriyor. Ücretli mi anlamadım

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, evet normalde Vodafone Yanımda uygulamasında mevcut ücretsiz paket mevcut. Bu paketi ayda sadece 1 kere yapabilirsiniz. Ve paketin süresi de sizin Vodafone Yaşınıza göre değişmektedir. Lakin şuan telefonum garantide olduğu için maalesef ki Vodafone Yanımda uygulamasını indirip kontrol edemiyorum, kısa sürede sizlere bilgiler vereceğim belki de artık Vodafone Yanımda uygulamasında bedava paketler verilmiyordur.