Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizin büyük operatörlerinden biri olan Vodafone ve her hafta daha farklı kampanya ile  bizlere bol bol fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Vodafone operatöründe yer alan Facebook paketi hakkında birkaç yöntem ile nasıl iptal edeceğiniz konusunda bilgi vereceğim. Vodafone operatöründe yer alan bedava Facebook paketlerini ya da ücret karşılığında satın almış olduğunuz Facebook paketi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir başlıklı yazımıza bir göz atmayı unutmayınız. Bildiğiniz üzerine Vodafone operatörü her 30 günde bir olarak bizlere bedava olarak sunmuş olduğu haftalık 1GB paketi sayesinde doya doya internete herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla erişmemizde yardımcı olmaktadır. Bu paketin haricinde bazen Facebook hesabımıza kolaylıkla erişmemiz için ve sadece telefonumuzda Facebook ihtiyacı duyuyorsak sadece Facebook paketi satın alarak kolaylıkla Facebook’a daha uygun bir ücret ödeyerek erişim sağlayabiliriz. Her geçen gün daha fazla müşteriye sahip olan Vodafone operatöründe yapmış olduğunuz Aylık olarak belirlemiş olduğunuz Facebook ve Twitter paketini 6TL karşılığında satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde eğer bu paketi iptal etmek isterseniz ilk olarak IPTAL YENI FT yazıp veya  IPTAL YENIFT yazarak 3636’ya ücretsiz olarak kolaylıkla paketinizi iptal edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer Vodafone tarafından ilk ay ücretsiz olarak paketlerden biri olan Facebook ve Twitter paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, ABONE YENI FT yazıp ücretsiz olarak 3636’ya gönderek kolaylıkla bu kampanyadan ilk ay olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vodafone operatörünün sunmuş olduğu ilk ay ücretsiz olan bu paketi daha önceden hiç kullanmadıysanız hemen kolaylıkla deneyebilirsiniz. Bir dahaki aylarda 6TL karşılığında aylık olarak kullanabileceğiniz Twitter ve Facebook sitelerine sadece 6 TL karşılığında erişim sağlamak istiyorsanız bu paketleri kullanabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

ABONE YENI FT yazıp 3636’ya ilk ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Kalan paketimi nasıl öğrenebilirim, SORGU YENI FT yazıp 3636’ya göndererek kolaylıkla paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
Facebook ve Twitter paketimi nasıl iptal edebilirim? Vodafone tarafından sunulan bu paketi iptal edebilmek için ilk olarak 3636’ya IPTAL YENI FT yazıp veya  IPTAL YENIFT yazarak paketinizi iptal edebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İptal etmek istediğiniz paket abone değilsiniz diyo ne yapmalıyım

  • Kozbon

   Merhaba Furkan, mevcut olmadığınız bir paketi iptal edemezsiniz. İlk olarak pakete abone olup olmadığınızı kontrol etmeniz yeterli olacaktır eğer Facebook paketine abone iseniz o zaman iptal edebilirsiniz.

 2. Saçmalığın daniskası bende furkanla aynı sorunu yaşıyorum fakat iptal olmuyor vodafone self’e baktığımda iptal olmamış gözüküyor ordan iptal etmeye çalışıyorum işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor saçmalık buna düzgün bi çözüm bulmak gerekiyor 3636 iptal yenift vırt zırt çalıştığını sanmıyorum olsaydı çoktan işlem gerçekleşmişti kendi paketimi kullanarak ne facebooku nede twitterı kullanabiliyorum

  • Kozbon

   Haklısınız efendim, Vodafone’nun alt yapısındaki sorunlar devam ediyor. Bu konu hakkında müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

 3. Denedim IPTAL olmadı ne biçim bir hat ya bir halta yaramıyor napıyom ne ediyom iptal olmuyor

 4. Sonunda sorun cozuldu

 5. Ücretsiz verilen facebook paketim bitti şimdi kendi internetimle çoğu sayfaya ulaşamıyorum.paket almak için bir tuzakmı bu.???

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Facebook paketiniz sadece Facebook’a erişim için kullanılır. Diğer sitelere erişim sağlayabilmek için data paketinizin yani farklı bir internet paketinizin olması gerekmektedir.

 6. Facebook twitter paketini nasil iptal ederim

 7. Ek pakedimi nasıl iptal edebilirim

  • Kozbon

   Merhaba Oğuzhan, ek paketinizi iptal edebilmek için vodafone.com.tr üzerinden paketlerim kısmından kolaylıkla yönetebilir ve ek paketinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Ek paketinizi bir diğer iptal etme yöntemi ise Google Play’den indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile de yapabilirsiniz.