Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

4.5G sisteminin yavaş yavaş oturmasının ardından bir çok kişi artık faturalı sistemi tercih etmeye başlamış durumdadır, son zamanlarda Vodafone uygulamasında başlatılan 4.5G deneme sürelerini öğrenmek isteyen bir çok kişi OZET yazıp 7000’e mesaj göndermektedir. Peki faturalı kullanıcılar fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapacak, her defasında müşteri temsilcisine arayacakları halleri yok ya. Bunun için Vodafone tarafından faturalı ve ya faturasız bütün müşterileri kolaylıkla kullanabilsin diyerek geliştirmiş oldukları Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde bir çok kişiye saniyeler içerisinde hizmet vermekteler. Google Play ya da App Store mağazalarından indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak kolaylıkla fatura sorgulama işlemlerini yapabilir hale gelmektedir. Vodafone tarafından bütün kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sundukları Vodafone Yanımda uygulaması her geçen gün daha fazla gelişmektedir, Vodafone Yanımda uygulamasını sizlerde kullanarak telefonlarınızdan kolaylıkla fatura özetlerinizi görebilir ve hatta faturalarınızı bile kolaylıkla Vodafone Yanımda uygulaması ile ödeyebilirsiniz. Bunun haricinde yine Vodafone tarafından sunulan servisleri kolaylıkla aktif ederek kolaylıkla mevcut servislerinizi kapatabilirsiniz. Vodafone fatura sorgulama nasıl yapılır hakkında soru soran herkes sadece Google Play ve ya App Store mağazalarından telefonlarına indirecekleri Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak yapabilirler. 

Sponsorlu Bağlantılar

Fatura Sorgulama

Telefonlarınızdan maksimum olarak 4 adet fatura ödeme yapabilirsiniz, daha fazlası için mutlaka bir bayiiden destek almanız gerekmektedir. Bunun haricinde mevcut fatura sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için, mevcut borçlu olduğunuz tutarları öğrenmek için mutlaka Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Bunun haricinde eğer aktif bir şekilde bilgisayar kullanıyorsanız vodafone.com.tr adresine giderek de kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Mevcut Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

Yine Vodafone Yanımda uygulamasını sizlerde kullanarak, mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için uygulamayı açıp sol üst kısımdaki menüye dokunup Güncel Tutar seçeneğine dokunarak burada yer alan tarifenizi kolaylıkla öğrenmiş olursunuz. Eğer tarife değiştirmek istiyorsanız da vodafone.com.tr adresine giderek tarifelerinizi değiştirebilirsiniz.

Kalan Paketlerimi Nasıl Görebilirim?

Vodafone’nun geliştirmiş olduğu Vodafone Yanımda uygulamasını sizlerde telefonlarınıza kurup giriş yaparak mevcut hattınızda kalan paketlerinizi kolaylıkla grafikli bir şekilde görebilirsiniz ve ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak sizlere sunulan özel tarifeleri de görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.