Vodafone Gece Paketi Nedir?

Vodafone Gece Paketi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda bir çok kampanya üretmekte olan Vodafone operatöründe yer alan gece paketleri bir çok kişinin gözdesi olmaya devam etmektedir. Yeni gelen Vodafone kullanıcıları için sunulmakta olan gece paketlerinizi sizlerde kullanarak geceleri Vodafone tarafından verilmekte olan internet paketine sahip olarak ek paketten internete erişim sağlamış olacaksınız. Yeni gelen Vodafone kullanıcıların seçmiş olduğu tarifelere ek olarak verilmekte olan Gece Tarifesinden yararlanmak istiyorsanız hemen bir Vodafone bayisine giderek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Vodafone ülkemizin büyük ve gelişmekte olan operatörlerinden biri olup geleceği şimdiden parlak operatörlerden biri olup yeni kampanyalar ve bedava internetler ile bir çok kişinin en gözde operatörü olmaya devam etmektedir. Diğer paketlere göre daha avantajlı olmakta olan Vodafone gece paketi nedir? Eğer sizlere faturalı hattınız için geceleri ek paket olmasını istiyorsanız, geceleri internette çok vakit harcıyorsanız mutlaka kullanmış olduğunuz faturalı tarifinizi değiştirerek Vodafone tarafından sunulmakta olan Gece avantajı sunan tarifelere geçiş ücretsiz olarak fark ücretini ödeyerek ya da daha pahalı olan bir paketten alt limitlere sahip olan paketlere geçiş yaparak Gece avantajından faydalanabilirsiniz. Şuan Vodafone’da gece paketine sahip olan ve diğer faturalı tarifelere göre daha uygun olan Faturalı Esnek M tarifesine ek olan Gece tarifesine sizlerde sahip olabilirsiniz. Geceleri toplamda 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2GB kadar hediye internet vermekte olan Faturalı Esnek M tarifesi ile geceleri internet erişim kullanım limitlerinizin ek paketiniz olan Gece tarifesinden gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu kısıma kadar sizlere Vodafone gece paketi nedir olarak anlattık, peki aklınızda halen bu paketi yapmak istiyorsanız hemen ek ücret karşılığında bu paketi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gece Paketini Nasıl Yapabilirim?

Vodafone tarafından belli başlı tarifelere ek olarak verilmekte olan Gece Tarifesinden faydalanmak istiyorsanız hemen sizlerde vodafone.com.tr adresine giderek Faturalı kullanıcılar için sunulmakta olan tarifelere göz atabilirsiniz, gece paketine izin veren paketlerden başlıca olanları şunlardır; Faturalı Esnek S – Faturalı Esnek M – Faturalı Esnek L. Bu tarifelere sizlerde geçiş yaparak gece tarifesinden yararlanabilirsiniz.

Toplamda 2GB hediye internet vermekte olan ve sadece kullanımına izin verilmekte olan gece tarifesi ile toplamda bir ay boyunca kullanabileceğiniz 2GB hediye internet bulunmaktadır.

Vodafone tarifeleri hakkında ve diğer konular hakkında merak ettiğiniz bütün konuları alt kısımdan yorum olarak belirtmeyi lütfen unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Faturalı esnek tarifesi kullanıyorum
    Bu gece paketini almak için ne yapmam yada ne yazıp hangi numaraya yollamam gerekiyor

    • Kozbon

      Merhaba Mehmet, yukarıda belirtmiş olduğum tarifelerden herhangi birine sahipsen 31 Ağustos 2016 tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeden geceleri 00:00 ila 06:00 arası +2GB hediye alabilirsin. Bunun için lütfen kullanmış olduğunuz tarifenin gece tarifesini destekleyip desteklemediğini öğrenmelisin. Lakin Kampanyanın ücretsiz olan kısmı 31 Mart 2016 tarihinde bittiğini söylüyorlar, bir farklı maddede ise 31 Ağustos 2016 tarihine kadar ücretsiz olduğunu belirtiyor şuan benimde kafam karışmış durumda. Sanırım kampanya bitti gibi, yarın bayiye giderek ya da Vodafone’u arayıp öğreneceğim senin için şuan için katılım için herhangi bir SMS sağlayıcısı yok sadece faturasız kullanıcılar için var.