Vodafone İçin Artık Facebook Bedava Mı?

Vodafone İçin Artık Facebook Bedava Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

16 Kasım’dan itibaren Vodafone tarafından başlatılan kampanya umarım diğer operatörlerin dikkatini çeker de bir çok kişi Facebook’tan ücretsiz faydalanmaya başlar. Vodafone’nun bilindiği gibi müşterileri İlk Ay Facebook ve Twitter’ı ücretsiz kullansın diye bir güncel olan kampanyası var idi. Bunun haricinde her hafta bütün Vodafone Self Servis uygulamasını kullanan müşterilerine de haftalık 500MB paket verdiğini de biliyoruz. Ayrıca yeni gelen bütün Abonelerine 2GB hediye veren Vodafone, bugün bütün müşterine ücretsiz Facebook’u sunması bardağı taşıran son damla oldu, en kısa zamanda hattımı Avea’dan Vodafone’ye geçirmeyi planlıyorum. Lakin yine buradan Vodafone’a muhalefet olmayı bırakmayacağım, yani bu olaya muhalefet demek yerine biraz eleştirici olmak isterim. Facebook yerine WhatsApp’ı ücretsiz yapsalardı daha çok tepki alırlar ve müşteri daha çok sevinir idi. Bilindiği gibi Facebook yavaştan yavaştan ölmeye başladı, bunun yerine 950 Milyon kullanıcıya sahip olan WhatsApp daha popüler ve daha kullanışlı. Umarım Vodafone bunun farkına varıp ilerleyen zamanlarda da WhatsApp’ı ücretsiz yapar. 

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone İçin Artık Facebook Bedava Mı?

Hazır konu açılmışken çok merak ediyorum, bunun cevabını bana mail yoluyla gönderirseniz sevinirim. Abi hiç mi yemek yemiyorsunuz ya; sürekli kampanya sürekli kampanya nasıl para kazanıyorsunuz hiç anlamış değilim. Hattım şuan Avea, öğrenci olduğumdan dolayı maalesef 1GBlık internet yapabiliyorum bu 1GB’lık internet bana 15 gün yeter iken 15 gün sonra yine 17 TL’lik 1GB’lık internet yapıyorum. Yani ayda yaklaşık olarka Avea’ya 35TL kadar bir ücret ödüyorum. Peki neden, bunun hesabını kim verecek diyerek konuyu kapatıyorum.

16.11.2015 tarihinden itibaren Vodaofone kullanıcıları Facebook Uygulamasını indirerek ücretsiz olarak Facebook kullanabilirler.

Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Birsey sorucam bu 2016 ozel. bedava interneT kampayasi gormedim

 2. Facebooku nezaman ücretsiz kullanabilecegiz

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, öncelik olarak ilginiz için teşekkür ederim lakin bir çok ülkede ücretsiz olan Facebook en kısa zaman da bizim ülkemizde ücretsiz olacak diye tahmin ediyoruz. Ki Vodafone gibi kaliteli bir operatör bunu ücretsiz yapacağını adım gibi eminim Vodafone yapar lakin ne zaman yapacak bilmiyorum ilginiz için teşekkür ederim kendinize iyi davranmayı unutmayın.

 3. Eğer gerçektende olursa muhteşem olur

  • Kozbon

   Evet efendim bir çok ülke Facebook’u ücretsiz olarak kullanıyor umarım bizde ücretsiz olarak kullanmaya başlayabiliriz.

 4. Facebook un lite sürümü içinde gecerlimi acaba

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu sürüm için de geçerli olacaktır lakin şuan beklemedeyiz. İlginiz için teşekkür ederim.

 5. Bir aktiflestirme mesaji gondermek gerekiyormu yoksa yüklü olan facebook uygulamasini silip tekrardan yüklememiz yeterlimi

  • Kozbon

   Merhaba efendim, herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sistem ne zaman bedava olduğu zaman o vakitten sonra bedava olarak kullanabileceksiniz. Lakin şuan için Vodafone için bedava facebook geçerli değil ama ilerleyen vakitlerde Facebook ile Vodafone’un yapmış olduğu çalışmalardan sonra bedava olacaktır. İlginiz için teşekkür ederim kendinize iyi davranın.

 6. Vodafone yeni geçenler için mi bu

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bütün aboneler için geçerlidir. Lakin şuan aktifleşmesi biraz zaman alacaktır ilerleyen günlerde bütün abonelerde aktifleşince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunun için şimdiden telefonunuza app Facebook uygulamasını indirebilirsiniz. Yani Facebook’un uygulamasını telefonunuza indirin yeterlidir.