Vodafone İphone 7 Kampanyası

Vodafone İphone 7 Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde İphone 7 özelliklerinden bahsetmiştik ve geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışına başlanmış olan İphone 7 modeline sizlerde sahip olmak istiyorsanız kolayı var. Nasıl mı? Ülkemizde lider operatörlerden olan Vodafone operatörünün düzenlemiş olduğu eskisini getir indirim kazan kampanyası sayesinde sizlerde İphone 7 cihazlarının yeni sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde 14 Ekim gecesinden itibaren satışlarına başlanan İphone 7 cihazına ilk olarak Serhat Yılmazel ilk iPhone 7 müşterisi olmuştu, herkesin gözdesi olan İphone 7’ye sizlerde indirimli olarak almak istiyorsanız Vodafone operatöründen 1.560 TL’ye varan indirimlerle bu cihaza sahip olabilirsiniz. Vodafone operatöründe şuan için İphone 7 cihazı adına düzenlenmiş kampanyaları görmek istiyorsanız sizlerde vodafone.com.tr adresine giderek kampanyalara göz atabilirsiniz. 1.560 TL’ye varan indirimden sizlerde yararlanmak istiyorsanız eski cihazınız ile birlikte size en yakın olan Vodafone bayisine giderek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Peki, Vodafone operatörünün İphone 7 cihazı için daha ne gibi kampanyaları var? Vodafone operatörü İphone 7 kullanıcıları için özel koruma paketi, aksesuar paketi gibi kampanyalar sunmaktadır ve ayrıca faturasızdan faturalıya geçiş yapan kullanıcılara da toplamda 240TL’ye kadar bir indirimde yapmaktadır. Ayrıca yine numarasını Vodafone operatörüne taşıyan kişilerde 240TL’ye bu indirimden faydalanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hattım Vodafone Değil İphone 7 Alabilir Miyim?

Vodafone operatöründe hattınız ne olursa olsun yine 18 / 24 / 36 aylık ödeme seçenekleri ile sizleri İphone 7 sahibi yapmaktadır bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sizlere en yakın olan bayilere giderek veya Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak daha fazla bilgiyi alabilirsiniz.

1560TL indirimden Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone operatörünün en güzel kampanyalarından biri de 1560TL’lik indirimidir. Bu indirimden faydalanmak için eski cihazınız ile birlikte Vodafone bayilerine giderek eski cihazınızı verip yerine İphone 7’yi 1560TL indirim ile alabilirsiniz.

Numaramı Vodafone’a Taşısam Ne Kadar İndirim Kazanırım?

Vodafone operatörüne yeni gelen aboneler sürekli kazanmaktadır. Vodafone operatörüne numaranızı Vodafone’a taşıyıp sizlerde İphone 7 için 240TL’ye indirim kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Kurban Bayramı Vodafone Kampanyaları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.