Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2016

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon sistemi ile sesli yanıt aracılığı kullanılarak bizlere adeta birçok çile sergileyen müşteri hizmetleri temsilcileri yer almaktadır. Aslında bizlere bu çileyi sevk eden müşteri temsilcileri değildir. Çünkü onlar bizlere en iyi şekilde sorunlarımızı ve sorularımızı çözümlemek adına oldukça nazik bir şekilde yardımcı olmaktadırlar. Kendilerinin işlerinin zorluğunu bizler kendimizden örnekler ile çok daha iyi anlıyoruz. Gerçekten zor bir iş yapmaktalar ve oldukça stresli hale gelen bir süreçte çalışmalarını sergilemektedirler. Fakat bizlerin en büyük çilesi telefonu elimize aldığımız anda başlamaktadır. Çünkü bizlerin sorunlarını dile getirdiğimize çözüm bulacak olan müşteri hizmetlerine bağlanmak adına koymuş oldukları ses kayıt yönlendirmesi bizler için en büyük çilelerden birisidir. O ses kayıt işlemini bir aşıp müşteri temsilcisine ulaşsak birçok sorunumuzu saniyeler içerisinde çözecektir fakat bizler bir türlü ses kayıt sistemini aşamıyoruz ve sanki Hugo oyunu içerisindeymişsiniz gibi bir üçe bir beşe basıp duruyoruz bir türlü çağrı merkezin de müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Sitemiz de bizlerde bu çileleri yok etmek adına sizlere bazı tüyolar vereceğiz ve bu tüyolar neticesin de çok kısa sürede çağrı merkezin de müşteri temsilcisine bağlanacaksınız böylelikle birçok sorunlarınızı kısa sürede halletmiş olacak hiç strese girmenize gerek kalmayacak. Öncelikle Vodafone müşteri temsilcisine bağlanma 2016 başlıklı yazımız ile sizlere Vodafone müşteri temsilcisine doğrudan nasıl bağlanılır bu konuda bilgiler verelim. Sizler Vodafone ile ilgili çözüm bulmanız adına müşteri temsilcinize ulaşmak istiyorsunuz fakat öncesinde koyulan ses kayıt sistemini bir türlü aşamıyorsunuz. Bunun aslın da çok basit yöntemleri vardır ve sizler neredeyse on on beş dakika boyunca tarife bilgileri hat değişiklik numara sorgulama gibi birçok sizin işinize yaramayacak kayıtlar menüsünü duymaktasınız. Bu kayıtlar menüsün de sizin yapacağınız işlemler yer alıyorsa eğer yapacağınız işlem menüsündeki rakamı tuşlayarak ardından sıfır rakamı ile direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eğer ki bu durumlarda geçersiz bir numara derse işte o zaman rastgele örneğin iki rakamına basarak yeni menüdeki kayıtları seslendirirken sizler de yeniden sıfır rakamını tuşlayarak çok kısa süre içerisin de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Elbette müşteri hizmetlerine ulaştınız ama sürekli müzik dinliyorsunuz ve sıranız bekliyorsanız işte o zaman yapabileceğiniz hiçbir alternatif yer almamaktadır. Çünkü müşteri temsilcileri belirli bir sıraya göre tıpkı banka sırasında ki Numaratör sistemleri gibi hareket etmektedir. Sırası gelen boşta olan bir müşteri temsilcisi hemen telefon yönlendirmesini kendisine alır ve sizlere yardımcı olmak adına konuşmaya başlar. Sizler de bu müşteri temsilcisi ile olası sorunlarınızı halletmiş olursunuz. Bu gibi durumlar da müşteri temsilcisine bağlanmak için yapmış olduğunuz çaba neticesin de kontörünüz epey bir gidebilir bu yüzden dakikalarınızın daha kısa sürede bitmemesi adına sizlerde hızlı yöntemleri kullanarak daha az miktar ile müşteri temsilcinize bağlanabilir hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmiş olmaktasınız.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak İçin;

Eğer Hattınız Vodafone İse; 542’yi çevirerek 40krş ücret karşılığında direk olarak bağlanabilirsiniz. Ana menüye bağlandıktan sonra, 1 tuşuna ve sonra 0 tuşuna basarak direk olarak bağlanabilirsiniz.

1 – 0 Tuşuna Basarak Direk Bağlanın.

Eğer fatura hakkında bir işleminiz var ise 1-2-1-0 tuşlarını takip ederek kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Ayrıca hazır buraya kadar gelmiş iken, vodafone bedava internet hakkında da bilgi vereyim. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek Paketler >> İnternet paketleri kısmında yer alan ilk sıradaki paketi 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. SURPRİZ yazıp 6666’ya göndererek bedava internet dakika ve ya sms de kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. telefonum evimde çekmiyor binanın önüne daire yapıldı diye çekmeyebiliri dedim ama diğer komşularında aynı sorunu olduğunu söylediler nasıl olurda isatnbul gibi hemde vodofone merkezi bizlere yakınken çekiş gücü düşük vodofone internet alamıyorum eve onun yüzün da kaç senedir kullanıcısı olduğum için başka hatlara geçmek istemiyorum yardımcı olabilirmisinz bu konuda

 2. BAŞVURU YAPMADIĞIMIZ HALDE APARTMANDAN BAŞVURU VAR DEYİP İNTERNET KUTUSU TAKILIYOR. VE VODAFONE HATTIMIZ OLMADIĞI İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANAMIYORUZ.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, kullanmış olduğum hatlar benimde Vodafone değil lakin Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için Vodafone’lu olmanıza gerek yok. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ana menüde 3 – 0 yapmanız durumunda direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 3. Gerçekten yardımcı oldunuz. Allah razı olsun.
  İnsanları artık bıktırdılar 3 e bas 5 bas.
  Hayırlı bayramlar herkese . .

 4. Ana menüde degilseniz 9 ile ana menüye döndükten sonra 4 ve 6 direk müşteri temsilcisi.

  • yukarıdaki söylenenleri yaptım hiç bir işe yaramadı sizin yazdıgınz 4.6 işe yaradı çok tşklerrr büyük bir çileden kurtardınz

 5. internet paketin olduğu halde facebok ve messenger girmiyor diğer yerlere rahatlıkla girebiliyoum sadece facebokk ve messenger dışardan wafii olursa bağlanıyor lütfen yardım edermisiniz

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, 16.08.2016 tarihinde Facebook ve Messenger uygulamasında büyük bir sıkıntı söz konusuydu. Lakin şuan için sorunsuz bir şekilde erişim sağlanabilmektedir.

 6. yeni yöntem 1- 3-7 arkadaşlar 😀

 7. slm hattıma cihaz aldım calındı cihazı imeı numarasıyla kilitleyebilirmiyim

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, İMEİ kilitleme işlemini siz yapamazsınız. Eğer ki telefonunuzda şifreleme sistemi uyguladıysanız Google hesabınız ile cihazınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Lakin şifreleme sistemini kullanmıyorsanız cihazınızı uzaktan yönetemezsiniz, cihazınızın çalınması durumunda yapmanız gereken olay operatörünüzü arayıp durumu anlatmak ve hattınızı kısa süreliğine pasif hale getirmek ardından bir karakola giderek şikayet dilekçesi vermeniz yeterli olacaktır. Ek olarak daha önceden paylaşmış olduğum Cep Telefonum Çalındı Ne Yapmalıyım? başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

 8. Faturaya ek yatırma parası alınıyormu

 9. ***42356** nolu vodafone hattımın hesabından iki seferdir SHOW TV için 9,80 TL kesilmiş.
  Bundan nasıl kurtulurum. Nasıl iptal olur.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu durumu Vodafone yetkililerine bildirerek neden, niye niçin kesildiğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Sanırım internette dolaşırken bir reklama ONAY yazıp bir servis sağlayıcısına göndermeniz durumunda sizden kesinti yapmış olacak. Dediğim gibi detaylı bilgileri Vodafone müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

 10. Mrb 12. Ayım bitmek üzere faturaliyim ve 12 ayi bittikten sonra faturalı kullanmak istemiyorum ne yapmalıyım?

  • Kozbon

   Merhaba Medd, bu konu için müşteri hizmetlerinden destek alabilir ve ya bayiye giderek faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz.

 11. Benim vodafon faturasiz hattim var Bir aydir evin icinde cekmiyor bir oda haric disari ciktigimda full cekiyor bunun sebebi nedir acaba

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sorun bulunduğunuz bölgeden kaynaklanmaktadır bu durumu yetkili kişilere bildirmeniz yeterli olacaktır.

 12. ..Merhaba ben hat aldım faturalı, hattı yeğenimin saat şeklinde görünen çocuk telefonuna taktım. Fakat saatin özelliğinden kaynaklı bilgi servisi mesajlarının kapattırılması gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Bunu baaiye gitsem de yaparlar mı acaba? Veya başka nasıl kapattırabilirim hatta gelen bilgi servisi mesajlarını. Teşekkürler.

 13. Merhaba bir hafta once vodafonedan yeni faturasız hat aldım. Sadece yeni gecenlerin kullandığı paket yapılı olarak görünüyor. Fakat kullanamıyorum. Bakiyemde 40Tl mevcut ama müşteri hizmetlerini aradığımda bakiyeniz yetersiz diyor ve ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bayiye giderek istediğiniz paketi yetkili kişiler ile yapabilir ve paket hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 14. merhaba,

  83 yaşında internet bağlantısı olmayan bir yaşlı telefonu kullanan babama 450 tl fatura gelmiş ve hattı kesilmiş, elimizde faturanın aslı da mevcut değil. Semtimizdeki vodafone bayii müşteri hizmetleriyle görüşmemizi söyledi ama müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün değil.
  herhangi bir vodafone bayiinden bu sorunu çözmek ve faturamızı incelememiz mümkün değil mi ? Siz nasıl bir çözüm önerirsiniz ?? Şimdiden teşekkürler….

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet dediğiniz gibi bu sorunu bir bayiye giderek hat dökümanlarınızı inceleyebilirsiniz. Veya siz vodafone.com.tr adresine giderek buradan işlem geçmişlerinizi hızlıca görebilirsiniz. Eğer ki herhangi bir hata olduğunu düşünüyorsanız hakkınızı savunabilirsiniz.

 15. kozbon kardeşim benim telefonumdan 542 yi tuşluyorum 1 sonrada 0 ı tuşladığımda eksik yada hatalı tuşladınız diyor. ne yaparım benim sorunum faturalı hattımı kontörlüye geçirmek.gerçekten çıldırıcam lütfen cevap yazın. acildir

  • buldum çaresini bağlanmanın dostlar rastgele tuşlara basın 50-60 defa en sonunda robot pes ediyor ve müşteri temsilcisine bağlıyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Faturalı hattınızı faturasız olarak dönüştürmek için Vodafone bayiye gitmeniz gerekmektedir.

 16. M akıllı küpü tarifesinin fiyat nedir

  • Kozbon

   Merhaba efendim bahsetmiş olduğunuz tarife şuan için Vodafone’un Akıl Küpü Tarifeler adlı sayfasında malesef ki yok S Akıl Küpü – L Akıl Küpü – XL Akıl Küpü tarifeleri mevcut iken diğer tarifler maalesef ki mevcut değil. Bunu müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebilirsiniz veya bayiye giderek bu tarife hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

 17. hattım vodafone ınternet paketım var ancak facebook ve messenger a gıremıyorum onun harıcınde dıger sıtelere gırıyor ayrıca telefonumdan wıfıyı acıp baska bır cıhazla bıle facebbok ve messenger a gırmek ıstedıgımde bıle gıremıyorum yardımcı olursanız sevınırım 3 gundur facebook a gıremıyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu konu için Vodafone Müşteri temsilcilerin yapacağı bir durum söz konusu değil. Sorun tamamen sizin telefonunuzdan kaynaklanmaktadır. Eğer ki telefonunuzda herhangi bir VPN programı varsa ve bunları kullanıyorsanız bu uygulamaları devre dışı bırakıp Vodafone internet ayarlarınızı yapmanız durumunda sorunlar çözülecektir. Ayrıca son sürüm Facebook ve Messenger kullandığınızdan emin olun 🙂

 18. telefonum bir haftadır kapalıydı bugün açtım ama bana atılan mesajlar gelmedi. o mesajların gelmesi için ne yapabilirim? mesaj atıldığından eminim. ama mesajlar gelmedi. arayanlarla ilgili bir bilgilendirme de almadım. bunu en kısa zaman içinde nasıl öğrenebilirim özellikle mesajları

 19. Faturam çok yüksek geldi bunun nedenini vebanabir daha yüksek gelmeyecek dendi duran tarif olduğunu söylediler geçen ay faturalı zor odedim bu faturayı incelememiz arz ederim musteri temsilcisine ulaşamıyor kesinlikle ulasilmiyo bu nedenle musteri temsilcisine dirk bağlanacak bir numaranız ulaşmak istiyorum

 20. Telefonum 3 gündür internete girmede sorun yasıyorum yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sorun hattınızdan mı kaynaklanıyor yoksa telefonunuzdan mı kaynaklanıyor bunu tespit ettikten sonra eğer hattınızdan kaynaklanıyor ise Vodafone müşteri temsilcisine bağlanarak hattınızdaki sorunları düzeltebilirsiniz.

 21. müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum ben böyle dolandırıcılık görmedim ya bayide sorun var yada vodafone da 1400 tl lik tlfonu fatura tahatdütü bize imzalattıktan sonra geri fiyat yükseltip haberimiz olmadan 2000 tl ye çıkarmışlar gereğinin yapılmasını rica ediyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim sanırım bir yanlışınız olsa gerek ve ya sanırım bir yerde yanlış anlamışma olsa gerek bu durum için bir bayiye giderek detaylı bilgilere öğrenebilirsiniz.

 22. Ben telefonu vodafonedan aldim J7 ve garantiye gonderdim vodafone bayiiden ben nasil takip edebilirim telefonumu ne zaman gelcek nasil ogrenirim samsung musteri hizmetini aradim goremediklerini dediler bana aldiginiz yerden gorebilirsiniz dediler ne yapacagimi bilmiyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, telefonu sanırım bayiden gönderdiniz. Bayiden giderek takip numaranı elde edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

   • Aldim ama nerden gorebilcegimi bilmiyorum sitesi nere bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim imei var seri no var ve kagitta kod var yani ama siteyi bulamiyorum siz kendiniz bakabiliyor musunuz vodafonedan nereye gonderildigini veya ne zaman gelecegini ben gidiyorum sorularima duzgun cevap alamiyorum

    • Kozbon

     Merhaba efendim, elinizde gereken kodlar var ise ürün takibini Samsung internet sitesinden yapabilirsiniz. Samsung internet sitesi giderek buradan canlı destekten destek alarak hızlı bir şekilde cihazınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim kendinize iyi bakın efendim.

 23. benim faturam ödediğim halde niçin 179 tl geliyor ben faturamı oysaki daha yeni ödemiştim olması gereken en son faturam benim en fazla 95 tl dir acaba ne oldu da yüksek faturayla karşılaştım nedenini öğrenmek için sizden de o yüden detaylı faturamı almak istiyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu durum için müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

 24. Merhaba Bingöl solhan ilçesine bagli bi koyde oturuyoru koyumuzde sebeke cekmiyo bu sorunun giderilmesi istiyoruz artik sebeke icin yuksek tepelere cikmak istemiyoruz.lutfen yardimci olun bunun icin ne yapmamiz gerekiyo tam olarak nereye basvurmaliyiz…

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu sorun için Vodafone bayisine giderek sorunu bildirebilirsiniz.

   • Vodafon Faturalı hat aldım 2 gün önce dakika internet kullanıyorum fakat sms kullanamıyorum. Mesajda gelmiyor mesajda gönderemiyorum 7000 e bile mesaj göndermiyorum nasıl bişi anlamadım lütfen Yardımcı olurmusunuz gerçekten çok sinir bozucu bişey hat açılmamış olsa hiç birini kullanamam

    • Kozbon

     Merhaba efendim, bu sorunu çözebilmek için telefonunuzu görmem gerekmektedir. Sanırım telefonunuzdaki ayarlardan kaynaklanan bir sorun, telefonunuzu formatlayıp ve ya Vodafone ayarlarını alarak tekrardan dener misiniz?

 25. Istanbul pendikte oturuyorum vadofon 16 yillik kullanicisiyim daha boyle bisey görmedim burada vadofonun sebekesi gidip geliyor cok zor iletişim var vadafon bu işe bir çare bulamiyor gelecegiz şebekeyi orcmeye dediler 1ay oldu daha gelecekler en az 35. 40. Kisi sikayetci. Tahudum olmasa değiştirecek bi çare saygilar. Saban.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, öncelik olarak ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim, şuan benim de bulunduğum bölgede maalesef ki Turkcell çekmemektedir, bu sorunu müşteri temsilcisine bağlanarak bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak hızlı çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.