Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2016

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon sistemi ile sesli yanıt aracılığı kullanılarak bizlere adeta birçok çile sergileyen müşteri hizmetleri temsilcileri yer almaktadır. Aslında bizlere bu çileyi sevk eden müşteri temsilcileri değildir. Çünkü onlar bizlere en iyi şekilde sorunlarımızı ve sorularımızı çözümlemek adına oldukça nazik bir şekilde yardımcı olmaktadırlar. Kendilerinin işlerinin zorluğunu bizler kendimizden örnekler ile çok daha iyi anlıyoruz. Gerçekten zor bir iş yapmaktalar ve oldukça stresli hale gelen bir süreçte çalışmalarını sergilemektedirler. Fakat bizlerin en büyük çilesi telefonu elimize aldığımız anda başlamaktadır. Çünkü bizlerin sorunlarını dile getirdiğimize çözüm bulacak olan müşteri hizmetlerine bağlanmak adına koymuş oldukları ses kayıt yönlendirmesi bizler için en büyük çilelerden birisidir. O ses kayıt işlemini bir aşıp müşteri temsilcisine ulaşsak birçok sorunumuzu saniyeler içerisinde çözecektir fakat bizler bir türlü ses kayıt sistemini aşamıyoruz ve sanki Hugo oyunu içerisindeymişsiniz gibi bir üçe bir beşe basıp duruyoruz bir türlü çağrı merkezin de müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Sitemiz de bizlerde bu çileleri yok etmek adına sizlere bazı tüyolar vereceğiz ve bu tüyolar neticesin de çok kısa sürede çağrı merkezin de müşteri temsilcisine bağlanacaksınız böylelikle birçok sorunlarınızı kısa sürede halletmiş olacak hiç strese girmenize gerek kalmayacak. Öncelikle Vodafone müşteri temsilcisine bağlanma 2016 başlıklı yazımız ile sizlere Vodafone müşteri temsilcisine doğrudan nasıl bağlanılır bu konuda bilgiler verelim. Sizler Vodafone ile ilgili çözüm bulmanız adına müşteri temsilcinize ulaşmak istiyorsunuz fakat öncesinde koyulan ses kayıt sistemini bir türlü aşamıyorsunuz. Bunun aslın da çok basit yöntemleri vardır ve sizler neredeyse on on beş dakika boyunca tarife bilgileri hat değişiklik numara sorgulama gibi birçok sizin işinize yaramayacak kayıtlar menüsünü duymaktasınız. Bu kayıtlar menüsün de sizin yapacağınız işlemler yer alıyorsa eğer yapacağınız işlem menüsündeki rakamı tuşlayarak ardından sıfır rakamı ile direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eğer ki bu durumlarda geçersiz bir numara derse işte o zaman rastgele örneğin iki rakamına basarak yeni menüdeki kayıtları seslendirirken sizler de yeniden sıfır rakamını tuşlayarak çok kısa süre içerisin de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Elbette müşteri hizmetlerine ulaştınız ama sürekli müzik dinliyorsunuz ve sıranız bekliyorsanız işte o zaman yapabileceğiniz hiçbir alternatif yer almamaktadır. Çünkü müşteri temsilcileri belirli bir sıraya göre tıpkı banka sırasında ki Numaratör sistemleri gibi hareket etmektedir. Sırası gelen boşta olan bir müşteri temsilcisi hemen telefon yönlendirmesini kendisine alır ve sizlere yardımcı olmak adına konuşmaya başlar. Sizler de bu müşteri temsilcisi ile olası sorunlarınızı halletmiş olursunuz. Bu gibi durumlar da müşteri temsilcisine bağlanmak için yapmış olduğunuz çaba neticesin de kontörünüz epey bir gidebilir bu yüzden dakikalarınızın daha kısa sürede bitmemesi adına sizlerde hızlı yöntemleri kullanarak daha az miktar ile müşteri temsilcinize bağlanabilir hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmiş olmaktasınız.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak İçin;

Eğer Hattınız Vodafone İse; 542’yi çevirerek 40krş ücret karşılığında direk olarak bağlanabilirsiniz. Ana menüye bağlandıktan sonra, 1 tuşuna ve sonra 0 tuşuna basarak direk olarak bağlanabilirsiniz.

1 – 0 Tuşuna Basarak Direk Bağlanın.

Eğer fatura hakkında bir işleminiz var ise 1-2-1-0 tuşlarını takip ederek kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Ayrıca hazır buraya kadar gelmiş iken, vodafone bedava internet hakkında da bilgi vereyim. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek Paketler >> İnternet paketleri kısmında yer alan ilk sıradaki paketi 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. SURPRİZ yazıp 6666’ya göndererek bedava internet dakika ve ya sms de kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. BAŞVURU YAPMADIĞIMIZ HALDE APARTMANDAN BAŞVURU VAR DEYİP İNTERNET KUTUSU TAKILIYOR. VE VODAFONE HATTIMIZ OLMADIĞI İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANAMIYORUZ.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, kullanmış olduğum hatlar benimde Vodafone değil lakin Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için Vodafone’lu olmanıza gerek yok. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ana menüde 3 – 0 yapmanız durumunda direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 2. Gerçekten yardımcı oldunuz. Allah razı olsun.
  İnsanları artık bıktırdılar 3 e bas 5 bas.
  Hayırlı bayramlar herkese . .

 3. Ana menüde degilseniz 9 ile ana menüye döndükten sonra 4 ve 6 direk müşteri temsilcisi.

  • yukarıdaki söylenenleri yaptım hiç bir işe yaramadı sizin yazdıgınz 4.6 işe yaradı çok tşklerrr büyük bir çileden kurtardınz

 4. internet paketin olduğu halde facebok ve messenger girmiyor diğer yerlere rahatlıkla girebiliyoum sadece facebokk ve messenger dışardan wafii olursa bağlanıyor lütfen yardım edermisiniz

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, 16.08.2016 tarihinde Facebook ve Messenger uygulamasında büyük bir sıkıntı söz konusuydu. Lakin şuan için sorunsuz bir şekilde erişim sağlanabilmektedir.

 5. yeni yöntem 1- 3-7 arkadaşlar 😀

 6. slm hattıma cihaz aldım calındı cihazı imeı numarasıyla kilitleyebilirmiyim

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, İMEİ kilitleme işlemini siz yapamazsınız. Eğer ki telefonunuzda şifreleme sistemi uyguladıysanız Google hesabınız ile cihazınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Lakin şifreleme sistemini kullanmıyorsanız cihazınızı uzaktan yönetemezsiniz, cihazınızın çalınması durumunda yapmanız gereken olay operatörünüzü arayıp durumu anlatmak ve hattınızı kısa süreliğine pasif hale getirmek ardından bir karakola giderek şikayet dilekçesi vermeniz yeterli olacaktır. Ek olarak daha önceden paylaşmış olduğum Cep Telefonum Çalındı Ne Yapmalıyım? başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

 7. Faturaya ek yatırma parası alınıyormu

 8. ***42356** nolu vodafone hattımın hesabından iki seferdir SHOW TV için 9,80 TL kesilmiş.
  Bundan nasıl kurtulurum. Nasıl iptal olur.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu durumu Vodafone yetkililerine bildirerek neden, niye niçin kesildiğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Sanırım internette dolaşırken bir reklama ONAY yazıp bir servis sağlayıcısına göndermeniz durumunda sizden kesinti yapmış olacak. Dediğim gibi detaylı bilgileri Vodafone müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

 9. Mrb 12. Ayım bitmek üzere faturaliyim ve 12 ayi bittikten sonra faturalı kullanmak istemiyorum ne yapmalıyım?

  • Kozbon

   Merhaba Medd, bu konu için müşteri hizmetlerinden destek alabilir ve ya bayiye giderek faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz.

 10. Benim vodafon faturasiz hattim var Bir aydir evin icinde cekmiyor bir oda haric disari ciktigimda full cekiyor bunun sebebi nedir acaba

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sorun bulunduğunuz bölgeden kaynaklanmaktadır bu durumu yetkili kişilere bildirmeniz yeterli olacaktır.

 11. ..Merhaba ben hat aldım faturalı, hattı yeğenimin saat şeklinde görünen çocuk telefonuna taktım. Fakat saatin özelliğinden kaynaklı bilgi servisi mesajlarının kapattırılması gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Bunu baaiye gitsem de yaparlar mı acaba? Veya başka nasıl kapattırabilirim hatta gelen bilgi servisi mesajlarını. Teşekkürler.

 12. Merhaba bir hafta once vodafonedan yeni faturasız hat aldım. Sadece yeni gecenlerin kullandığı paket yapılı olarak görünüyor. Fakat kullanamıyorum. Bakiyemde 40Tl mevcut ama müşteri hizmetlerini aradığımda bakiyeniz yetersiz diyor ve ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bayiye giderek istediğiniz paketi yetkili kişiler ile yapabilir ve paket hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 13. merhaba,

  83 yaşında internet bağlantısı olmayan bir yaşlı telefonu kullanan babama 450 tl fatura gelmiş ve hattı kesilmiş, elimizde faturanın aslı da mevcut değil. Semtimizdeki vodafone bayii müşteri hizmetleriyle görüşmemizi söyledi ama müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün değil.
  herhangi bir vodafone bayiinden bu sorunu çözmek ve faturamızı incelememiz mümkün değil mi ? Siz nasıl bir çözüm önerirsiniz ?? Şimdiden teşekkürler….

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet dediğiniz gibi bu sorunu bir bayiye giderek hat dökümanlarınızı inceleyebilirsiniz. Veya siz vodafone.com.tr adresine giderek buradan işlem geçmişlerinizi hızlıca görebilirsiniz. Eğer ki herhangi bir hata olduğunu düşünüyorsanız hakkınızı savunabilirsiniz.

 14. kozbon kardeşim benim telefonumdan 542 yi tuşluyorum 1 sonrada 0 ı tuşladığımda eksik yada hatalı tuşladınız diyor. ne yaparım benim sorunum faturalı hattımı kontörlüye geçirmek.gerçekten çıldırıcam lütfen cevap yazın. acildir

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Faturalı hattınızı faturasız olarak dönüştürmek için Vodafone bayiye gitmeniz gerekmektedir.

  • buldum çaresini bağlanmanın dostlar rastgele tuşlara basın 50-60 defa en sonunda robot pes ediyor ve müşteri temsilcisine bağlıyor