Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere nasıl anlatsam, Vodafone operatörü can can. Yani tarif edilemeyecek kadar sevgi besliyorum bu operatöre. Bilindiği gibi bugün 14 Şubat yani sevgililer günü, sevgilisine hediye almak istemeyen kişiler, benim gibi hediye konusunda kötü olanlar kişiler zaten geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrıldılar ve yarın için şimdiden barışmak güzel planlar kurup sevgilisiyle barışmanın yollarını düşünmektedir. İşte ilişkileri sırf bu yüzden çok seviyorum, kavgasız bir ilişkiyi de kesinlikle düşünemiyorum kavgasız ilişki mi olur? Her neyse efendim, Vodafone operatörünün sunmuş olduğu FreeZone’lu olan kişiler için geçerli olan 1GB bedava internet paketi sayesinde 24 saat boyunca geçerli olan 1GB hediye kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız ve bugünlerde yalnız iseniz yapmanız gereken işlemlerden biri ise sizin en kıymetli operatörünüz olan Vodafone operatörüne mesaj atmak olacaktır. SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e ücretsiz olarak mesaj gönderiyoruz, ardından sisteme kayıdımızı yaptırıp bekliyoruz. Yaklaşık olarak 1 saat içerisinde Vodafone tarafından gelecek olan onay SMS’in ardından 14 Şubat tarihinde 1GB bedava internetin tadını çıkartıyoruz. #Bizdensin tagı ile başlatılan sevgililer günü kampanyasından yararlanmak için hemen sizle SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e yollayınız ve hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava interneti doya doya kullanın. 2016 yılında bizleri sevgililer gününde yalnız bırakmayan ve gençlerin dilinden anlayan bir diğer büyük operatörlerden olan Vodafone’un bu yapmış olduğu kıyağı unutmayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Ayrıca Vodafone’dan daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız Vodafone Bedava 4GB İnternet başlıklı yazımıza göz atmayı unutmayın. Eğer sizlerde daha önceden ABONE SUPER 2GB paketini hiç yapmadıysanız Vodafone’dan toplamda 2GB hediye internet kazanabilirsiniz. Eğer 30 günde bir geçerli olan Vodafone Yanımda uygulamasını daha önceden hiç yapmadıysanız 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 1GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü 1GB Hediyesi

 1. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
  1. SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e ücretsiz olarak mesaj atınız.
 2. Ne Kadar İnternet Verecek?
  1. Toplamlarda sizlere 1GB bedava internet verecektir.
 3. Kaç Gün Kullanabilirim?
  1. 24 Saat boyunca size verilen 1GB bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz.
 4. Daha fazla paket istiyorsanız YUKLE yazıp 4455’e gönderin ve gelecek olan SMS’de daha fazla hediye internet kazanın. Ve alt kısımdaki yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Bedava 4GB İnternet başlıklı yazı da 2016 vodafone bedava internet, 4gb bedava internet ve vodafone bedava internet ayarları 2015 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Abone Super2gb paketini müşteri hizmetlerini aramadan kendim mesajlarda iptal edebiliyormuyum
  Eğer iptal edebiliyorsam ne yazıp gömdermeliyim
  Bi diğer sorum : paketi bugün yükledim hemen şimdi iptal etsem hediye olarak gelen 2 gb da iptal oluyor mu yoksa 1 ay bitmeden bitmiyor mu?

 2. Kozbon

  Arkadaşlar kısa bir açıklama yapmak isterim, Vodafone’a ait olan sevgililer günü kampanyası sadece 1 günlüktür. Bunun için her sene düzenlenecek olan bedava internet kampanyalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz bizleri takip ederek buna erişebilirsiniz. Ve ayrıca sitemizde düzenleyeceğimiz çekilişlere katılarak kolaylıkla ücretsiz paketlere sahip olabilirsiniz.

 3. Bedava vodafona internet istiyorum ya

 4. 11000 SMS paketini aldım ücreti kesildi ama mesaj atamiyorum paket yuklenmedi sebebi öğrenebilir miyim

 5. Bilader bende yolladim bana hattina yukleme SMS i geldikten sonra kullanabilirsin diyor acaba sonra gelir mi

 6. Sevgililergünü paketini kullandığımız zaman kendi mevcut pakketten internet gidiyomu…

 7. E ben yarın kullanmak istiyorum 1 gb internetimi yarınmı yapayım son gün ne zaman yanıtlarsanız sevinirim.

 8. gönderdim onay mesajı gelince kullanmaya baslayabilirsiniz dedi onay mesajı 3 saattir gelmedi ne yapmalıyım

 9. aveada yokmu

 10. Abone super 2gb nasil iptal edicem