Vodafone Şifre Nasıl Değiştirebilirim?

Vodafone Şifre Nasıl Değiştirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone operatörünün kendi kullanıcılarına sunmuş olduğu Online İşlemler menülerine kolaylıkla erişim sağlayabilmeleri için bu sistemlere giriş yapmaları gerekmektedir. Online işlemler menüsünün sayesinde bir çok kullanıcı müşteri temsilcisine bağlanmadan dakikalar içerisinde öğrenmek istedikleri cevaplara kolaylıkla erişebilmektedir. 2016 yılında bir çok operatörün yatırım yapmış olduğu Online İşlemler uygulamaları sayesinde bir çok kişi bu uygulamaları telefonlarına indirerek kolaylıkla işlemlerini hallede bilmektedir. Online işlemler menüsünden kolaylıkla mevcut paketlerinizin kalan limitlerini öğrenebilir, kalan TL kullanımınızı ve bu paketleri nerede harcadığınızı hattınızın ne zamana kadar kullanıma açık olduğu konusunda bizleri bilgilendiren Online İşlemler menüsünü sizlerde kullanmak istiyorsanız hemen telefonunuza indirerek kolaylıkla bu bilgilere telefonunuzun üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmadan sadece bir internet bağlantısı sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vodafone operatörünün sunmuş olduğu bir çok bedava kampanyalarından da faydalanabilirsiniz, mesela 2016 yılında Vodafone operatörüne ait olan haftalık 1GB hediye internet paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca size en yakın olan Cep Merkezlerin listesini, Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bir çok servisi tek bir uygulama ile öğrenebileceğiniz, bütün paketlerini tek bir uygulama ile öğrenebileceğiniz uygulamanın adı Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Sizlere bugün Vodafone Yanımda uygulamasında neler yapacağınız ve Vodafone şifre değiştirme ve vodafone şifre alma hakkında kısaca bilgiler vereceğim.

Vodafone Şifre İşlemleri

Vodafone Şifre Almak için, S yazıp 7000’e kısa ve ücretsiz mesaj göndererek kolaylıkla şifrenizi alabilirsiniz.

Vodafone Şifre Değiştirmek için, tekrardan S yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj göndererek eski şifrenizi etkisiz bırakacaktır ve yeni gelen şifre sizin güncel şifreniz olacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone tarafından bütün müşterileri kolaylıkla bütün işlemleri mobil üzerinden yapabilsin diye sunmuş olduğu geliştirmiş olduğu uygulamalardan biridir. Bu uygulamayı Google Play ve ya App Store üzerinden kolaylıkla telefonunuza indirerek bütün işlemlerinizi telefonunuzdan kolaylıkla yapabilir, mevcut paketlerinizin sorgularını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan bazı servisleri şu şekilde listeyebiliriz.

 1. Bakiyem menüsü ne işe yarar?
  • Bakiyem menüsü sayesinde kolaylıkla hattınızda kalan mevcut bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • Hattınızın ne kadar süre boyunca açık kalacağını da bu kısımdan öğrenebilirsiniz.
  • Tarifenizi merak ediyorsanız bu kısımdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

 2. Paket Bakiyelerim menüsü nedir?
  • Genellikle OZET yazıp 7000’e ücretsiz olarak gönderdiğimiz mesajın sonuçları burada yer alan bilgilere dayanarak bizlere SMS sonucunu göndermektedir. Bu menü sayesinde hattınızda yer alan mevcut paketlerinizin kullanım limitlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 3. Tarifem menüsü nedir?
  • Bu kısım sayesinde hattınızın mevcut tarifesini öğrenebilir ve ya tarifenizi buradan kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Size sunulan tarifeleri de bu kısımdan kolaylıkla görebilirsiniz.
 4. Paketler menüsünde ne vardır?
  • Bu kısımda yer alan Yurtdışı paketleri, internet paketleri ve sms paketleri vardır. Bu kısımda yer alan paketler seçeneğini kullanarak kolaylıkla hattınıza yeni bir SMS paketi, İnternet paketi ya da Yurtdışı paketleri alabilirsiniz.
 5. Lira yükle servisi nedir?
  • Vodafone tarafından güvenli TL yükleme sistemlerinden biri olan, Lira yükleme servisi sayesinde kredi kartınızı kullanarak kolaylıkla hattınıza TL yükleyebilirsiniz.
 6. Servis bölümü nedir?
  • Servis bölümünde yer alan kısımda Vodafone tarafından sunulan sizlerin kolaylıklığı için bir çok servis bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilinen servis 4.5G servisidir, bu servis sayesinde kolaylıkla 4.5G ayarlarınızı açabilir ve ya kapatabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Görüntülü konuşma, MSS, Yurtdışını Arama, Yurtdışında Kullanım, Numara taşıma uyarı tonu, gizli numaradan aranma gibi ayarları açıp kapatabilirsiniz ve bu ayarları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.
 7. Lira transfer nedir, ne işe yarar?
  • Müşterisini çok iyi anlayan Vodafone operatöründe Lira transfer servisi sayesinde hattınızda bulunan TL’yi kolaylıkla başka bir kişiye transfer ederek o kişinin ihtiyacını görmesini sağlayabilirsiniz. Günlük minimum olarak 5TL transfere izin veren Vodafone, günlük maksimum olarak 20TL’ye transfer izini vermektedir. Yapmanız gereken tek işlem bu kısımda yer alan ilk kutuya kime TL göndermek istiyorsanız o kişinin telefon numarasını yazmanız. İkinci kutuya ise ne kadar TL göndermek istediğinizi girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sağ kısımda yer alan Kontaklar seçeneğine dokunarak kolaylıkla rehberinizden TL transferi yapmak istediğiniz kişinin numarasını seçebilirsiniz.
 8. Numaralarım menüsü nedir?
  • Birden fazla Vodafone hattınız var ise bu kısımda yer alan Numaralarım bölümünden mevcut telefon numaralarınızı girerek kolaylıkla diğer hattınıza erişim sağlayabilir ve o hattınız üzerinden işlemler yapabilirsiniz.
 9. Vodafone İçerik Servisleri nedir?
  • Bu kısımdan sizler için faydalı olabilecek, bilgili ve eğlenceli servislere kayıt olabilirsiniz. Ayrıca vodafone tarafından sunulan Cep Sağlık menüsü kısmından; sağlıklı beslenme bilgi paketi, diyabet bilgi paketi, stresle başa çıkma bilgi paketi, diyet sms bilgi paketi, sağlıklı yaşam bilgi paketi gibi sizleri bilgilendiren paketlerin cep telefonunuza sms olarak gelmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
  • SMS olarak telefonunuza haber gelmesini, gezi servisleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, günün sözü servisi, araç hasar sorgulama servisi gibi büyük servislere kayıdınızı bu menü üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
 10. Cep Merkezleri nedir?
  1. Vodafone operatörüne ait olan bayileri kolaylıkla bu kısımdan internette aramak yerine buradan kolaylıkla bulabilir ve kısa süre içerisinde size en yakın olan bayiyi görebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur paketi, vodafone ramazan kampanyası ve vodafone sahur bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.