Webtekno’nun Görünümü Değişti

Webtekno'nun Görünümü Değişti Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kozbon olarak sizlerle ilgilenemedik, inanmayacaksınız bir oyuna başladım oyunun bağımlısı oldum, sizleri ve sitemizi boşladım ilerleyen günlerde düğün ve nişan var bu tür olaylardan dolayı bir süre daha sizinle ilgilenemeyeceğim kusura bakmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

İlerleyen günlerde de belki webtekno gibi bomba bir tasarım ve yazılar ile gelirim diye düşünüyorum. Her neyse hiç uzatmadan direk konuya geçiyoruz, teknolojiye atarlanan ve herkes tarafından sevilen, ülkemiz tarafından bir çok teknoloji ürünü almadan webtekno adlı sitede de kısa bir araştırma yaparak o ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşarak o ürünü satın alıyoruz değil mi? İşte bu webtekno sen kalk git alıştığımız olduğu görüntüyü sade bir tasarım ile değiştir. Ben tarafımdan beğenmedim, bu tür değişikler google tarafından pek sevilmiyor diye biliyorum eski görünümü çok hoş ve güzel kullanışlıydı. Bu seferki görünümünü bir takipçisi olarak pek beğenmedim anasayfa da üst kısımlar cansız olmuş, ölü gibi bir şekil almış gerçi ölülük konusunda kozbonu kimse geçemez bizdeki sadelik kimse de yok be.. Webtekno adresine webtekno.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.