WhatAlert Kapandı Mı?

WhatAlert Kapandı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Allahım inanmıyorum fakirliğim burada da belli oldu, Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil. küfür gibi gerçi sadece bir tane cihazım var neden öyle dedi ki şimdi kendimi zengin mi sanayım yoksa fakir mi ? Her neyse efendim benim bir türlü ücretli diye sevemediğim uygulama hakkında kısaca bilgiler vereceğim, uygulamayı hepimiz gayet çok iyi tanıyoruz eğer uygulama hakkında bilginiz yok ise WhatAlert Nedir? başlıklı yazımı ücretsiz olarak okuyabilirsiniz sizden WhatAlert uygulaması gibi bir ücret talep etmiyorum. WhatAlert uygulaması; WhatsDog uygulamasının biraz gelişmiş versiyonudur bu sürüm ile 5 kişi ve daha fazla kişinin de WhatsApp giriş / çıkış saatleri hakkında haberdar olabiliyordunuz. Ayrıca sadece WhatsApp’a giriş ve çıkış saatleriyle değil kişinin ne yaptığını size an ve an haber veren bir uygulamadır. Mesela kişi profil resmini değiştirdiği vakit size bildirim geliyor ayrıca kişi durumunu değiştirdiği zaman da tarafınıza bildirim geliyor. Uygulama ilk zamanlarda oldukça çok tutuldu lakin son zamanlarda bazı nedenlerden dolayı uygulama Google Play’den yapımcısı tarafından kaldırıldı. Sanırım çok tutulmasından dolayı olsa gerek bir çok kişi ücretsiz versiyonu kullanmaya başlayınca yapımcı uygulamayı kaldırarak sadece ücretli olarak satmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın şuan ki fiyatı 16,18 TL’dir. Google Play’de eğer krediniz var ise bu krediyi kullanarak uygulamayı satın alabilirsiniz, lakin satın almadan önce mevcut telefonunuzun bu uygulamayı kaldırıp kaldırmadığından emin olun. Çünkü uygulama biraz diğer WhatsDog ve WhatStat uygulamalarına göre oldukça gelişmiş bir sürümde ve gelişmiş özelliklere sahip. Uygulamayı şuan sadece Android işletim sistemine sahip olan kişiler kullanabilmektedir lakin telefonun Android sürümü minimum 5.0 olması gerekmektedir aksi takdirde maalesef uygulamayı telefonuna indiremez ve kuramaz. Uzun lafın kısası artık uygulamanın ücretsiz sürümü tam verimli çalışmayacaktır bunun için uygulamanın yapımcıları uygulamayı 16,5TL karşılığında satarak geliştirmeye devam edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. tlf ayfon4 whatsaptan gelen videolar geliyor fakat açılmıyor

 2. Whatsap doğ kaldirildimi

  • Kozbon

   Merhabalar WhatsDog uygulaması Google Play’den kaldırıldı lakin şuan APK olarak hizmet vermektedir.

 3. Merhaba; araştırdınız mı Whatalert programının durumunu acaba?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, maalesef WhatAlert uygulamasından adam akıllı bir cevap yok. Bunun için WhatsDog kullanmaya devam.. 🙂

 4. Whatalert premium ne zaman çalışır hale gelicek bilginiz var mı acaba yaklaşık 2 aydır çalışıyor nede yeni bir güncelleme var, mail atıyorum cevap bile vermiyorlar her yerde reklamları yapıldı güvenip ödeme yaptık ama bir ay kullanmadan program çöktü, bizden paraları alıp ortadan mı kayboldular acaba diye düşündürtmüyor değil

  • Kozbon

   Merhaba efendim bu konuda oldukça haklısınız lakin WhatAlert uygulamasını daha önceden kullanmadığım için şuan ne alemde bilmiyorum. Demek dediğiniz gibi oldu, uygulamanın yapımcısı bildiğim kadarıyla yabancılaridi. Sizin için araştırma yapıp karşı taraf ile iletişime geçmeyi deneyeceğim, zaten bu uygulama ortaya çıktıktan sonra gözüm hiç tutmadıydı 🙂 İlginiz için teşekkür ederim size en kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz cevap vereceğim.

   • Merhaba kozbon ben şuan normal vatsapp kullanmıyorum yani WhatsApp artı p kullanıyorum bunu whatsdog la takip edemiyorlar biliyorum ogrenmek istediyim şuanki kullandığım vtsabı başka casus programlarla takip edebilirlermi sürekli çevrimdışı olsam bile

 5. Merhaba. Whatdogsu sorunsuz kullanıyorum. Whatalert de aynı zamanda kullansam çakışma gibi bir problem yaşayabilir miyim?

  • Kozbon

   Merhaba Efendim, öncelik olarak ilginiz için teşekkür ederim herhangi bir çakışma olmayacaktır her iki uygulamanın da kullandığı sunucular farklıdır bunun için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Lakin WhatAlert uygulaması Google Play’den kaldırıldı uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçtim gelişen durumlardan sizinleri en kısa sürede haberdar edeceğim kendinize iyi davranmayı unutmayınız.

 6. Merhaba ben bu programı ücretli almak istiyorum fakat play store bulamıyorum nerden alıcaz yardımcı olurmusun

  • Kozbon

   Merhaba Berna, öncelik olarak ilgin için çok teşekkür ederim evet şimdi kontrol ettim uygulama Google Play’den kaldırılmış. Şimdi uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçtim, mail gönderdim gelecek olan cevabı sizinle paylaşacağım tekrardan ilginiz için teşekkür ederim.

 7. Merhabalar, uygulamanın ücretli versiyonunu satın almayı düşünmekteyim ancak beni engelleyen kişinin de profil resmini ve durumunu görebilir miyim? engelleyen kişinin son görülmesini ücretsiz versiyonu ile görebiliyodum. Bir de gizlilik ayarı ile sadece kişilerime gösterilen profil resmini ve durumunu da gösteriyor mu?
  Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim 🙂
  Kolay gelsinn

  • Kozbon

   Merhaba Yasemin, maalesef uygulama sizi engelleyen kişilerin ne profil resmini ne de durumunu göstermemektedir.