WhatAlert Ne İşe Yarar?

WhatAlert Ne İşe Yarar?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın yardımcı uygulamalarından biri olan WhatAlert maalesef WhatsDog ve WhatsOnline kadar maalesef popüler olan bir uygulama değil ve Artık 2016 Ocak tarihinden itibaren maalesef Google Play’den kaldırılan WhatAlert uygulaması şuanda herhangi bir şekilde yeni gelen kullanıcılarına hizmet vermemektedir. Sadece Android kullanıcılarının kullanabileceği yardımcı uygulamalardan biri olan WhatAlert uygulaması Google Play’den yoğun şikayet üzerine kaldırıldı. Nedense bir çok haber sitesinde WhatsDog uygulamasının boşluğunu doldurmak için çıkarıldığı bahsedilmiş oysaki WhatsDog uygulaması bizlere sürekli hizmet veren ve uzun zamandır bizlere eşlik eden uygulamalardan biridir. Her neyse lafı yine çok uzattım, Whatalert ne işe yarar? sorusuna kısaca şöyle cevap verebiliriz. WhatAlert uygulamasında birden fazla kişiyi ücretli olarak takip edebilirsiniz, takip etmiş olduğunuz kişilerden herhangi biri WhatsApp’a girdiği zaman size bildirim gönderir. WhatsDog’dan da tanıdık gelen bu bilgiler sizler şaşırtmasın bu uygulama zaten WhatsDog’un kopya ücretli sürümüdür. Diğer uygulamalarda da olduğu gibi WhatAlert uygulamasında da birden fazla kişiyi takip edebilir ve birden fazla kişiden bildirim alabilirsiniz. Günlük, Ayllık ve Yıllık olarak takip etmiş olduğunuz kişinin giriş çıkış saatlerinin ortalamasını sizlere sunarak bu saatleri kayıt altında tutar. Peki sadece birden fazla kişiyi takip etmesi için kullanmış olduğumuz bu uygulamaya para verilmesi bana göre saçma geldi, uygulamayı ilk çıktığı günden itibaren gözüm hiç tutmamıştı ve aradan çok zaman geçmeden zaten uygulama Google Play’den kaldırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatAler Hakkında Akıllarda Yer Alan Sorular

 1. WhatAlert Neden Kapatıldı?
  1. Kopya uygulama olarak bildiğimiz uygulama yoğun şikayet üzerine Google Play’den kaldırıldı. Tek gelir kapısı Google Play olan uygulama daha sonradan sık sık hatalar yaşanmaya başlandı.
 2. Nasıl Kullanılır?
  1. Uygulamanın kullanımı kolay ve sadedir, takip etmek istediğiniz kişileri rehberinizden seçerek kolaylıkla kullanıma başlayabilirsiniz.
 3. Ücretli Midir? Ücretliyse Fiyatı Ne Kadar?
  1. Uygulamanın ilk sürümü tanıtım için ücretsizdi, lakin daha sonradan uygulamaya artan ilgiden dolayı uygulamanın ücretsiz sürümü kaldırılıp ücretli sürümü yayınlandı. Şuan uygulamayı alıp kullanmanız imkansızdır.
 4. Kimler Kullanabilir?
  1. Uygulamayı sadece Android kullanıcıları kullabilmekteydi.
 5. Birden Fazla Kişiyi Takip Edebilir Miyim?
  1. Evet, WhatAlert uygulamasını tek özel kılan özelliği buydu. Birden fazla kişiyi takip etmenizde yardımcı olan WhatAlert uygulamasını ücret karşılığında satın alarak kullanabiliyorduk.
 6. Takip Ettiğim Kişilere Bildirim Gider Mi?
  1. Hayır, WhatAlert uygulamasında da böyle bir işlem yoktu. Takip ettiğiniz kişilere herhangi bir şekilde mesaj / bildirim gitmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 'WhatsApp Güncellenmiyor' Hatası hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.