WhatAlert Nedir?

WhatAlert Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın baş düşmanı olan ve bir çok ilişkiye incir ağacı diken WhatsDog uygulamasını biliyoruz zaten, WhatsDog uygulaması kadar kullanışlı olan; gözü hep dışarda olan kızların ve erkeklerin baş düşmanı olacak türden bir uygulama daha sizler ile karşılaşıyor. Bir çok teknoloji sitesinde bahsedilen WhatAlert uygulaması oldukça kullanışlı olup yine kullanıcıya hitap eden, kullanıcısına ne istediğini verebilen bir uygulamadan bahsetmek isterim. WhatsApp’ın yine yardımcı uygulamalarından biri olan WhatAlert uygulaması sayesinde artık dilediğimiz kişilerin toplam WhatsApp kullanım süresini öğrenebileceğiz ve böylelikle o kişiler hakkında daha farklı şeyler düşünebiliriz ve artık haddinden fazla gereksiz yere çevrimiçi olan kişiler hakkında artık yeni bir bakış açımız olur. Kısa bir süre önce WhatsDog uygulamasının kalkmasını fırsat bilen WhatAlert uygulamasının işlevi şu şekilde; WhatsDog’dan özentilik yapan bu uygulamanın görevleri şunlar.

Karşı taraf son görülme saatini kapatsa bile, WhatsApp’a girdiği zaman son giriş saatlerini kayıt eder.

Karşı taraf WhatsApp’a giriş yaptığı zaman size bildirim gelecektir.

Eğer karşı taraf profil resmini günceller ise günde kaç tane profil fotoğrafını değiştirmiş bunları da tespit edebiliyorsunuz.

WhatsDog’dan özentilik yapan bu uygulama yine WhatsDog uygulamasında yer alan bir özelliği de çalmış bulunmakta, bu özellikte sizin takip ettiğiniz kişi günde kaç saat, kaç dakika çevrimiçi olmuş bunları toplayı hesaplayıp yüzdelik (%) olarak sizlere sunuyor. Bir de bu uygulamada hoşuma gitmeyen bir bölümden söz edip sizlere WhatAlert uygulaması nasıl kurulur, nasıl kullanılır kısmından da bahsedeceğim.

Sponsorlu Bağlantılar

Maalesef bu uygulama herkesi eşit tutmuyor, parası olan yine durumu kötü olan, internetten alışverişe bir şeyler almaktan korkan kişilerden üstün. Uygulama sizlere 5 TL kadar bir ücret talep ederek sizlere yani uygulamayı reklamsız ve ek özellikler karşılığında paket sunmakta. Premium paketi alan kişiler’de reklam gözükmeyecek, sınırsız kişi çevrim içi olduğunda bildirim gelecek ve ya çevrimdışı olduğu zaman bildirim gelecek, aynı anda 15 kişiyi takip edebilecek ve kişi profil resmini değiştirdiği zaman sınırsız bildirim alabileceksiniz. Bunun haricinde uygulamaya para vermeyen kişilerin kullanabileceği özellikler ise; günde sadece çevrimiçi ve ya çevrimdışı bildirimi 5 kere gelecek, kişi profil resmini değiştirdiği zaman size sadece günde 3 kere bildirim gelecek, en fazla 1 kişiyi takip edebilirsiniz. İşte paranın da konuştuğu bir uygulama daha…

Gelelim WhatAlert uygulamasının kurulum aşamasına; Uygulamayı telefonunuza Google Play’den son sürüm olarak yükledikten sonra; uygulamayı açınız karşınıza gelen uyarı kısmından CONTİNUE diyerek buradan karşınıza çıkan WhatsApp listenizdeki hangi kişi ve ya kişileri takip etmek istiyorsanız buradan seçiyorsunuz. Buradan bu kişiden ne gibi bir bildirimler almak istediğiniz seçerek listeye dahil edebiliyorsunuz.

Uygulama da yer alan İngilizce kelimelerin Türkçe karşılığı şunlardır; (kurulum aşamasında işinize yarayacak)

Contacts – Kişiler

Selected – Seçilen / Seçmiş olduğunuz kişiler

Last online – Son görülme saati.

Images – Fotoğraflar / profil fotoğrafı

Şeklinde ayarlar yer almaktadır, bizlere uygulama hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtirseniz en kısa süre içerisinde cevap verebiliriz. Bir de şunu da eklemek isterim, bu tür kopya beleşçi uygulamalar çoğaldıkça eski uygulamalarınızı unutmayın. Yani nereden geldiğinizi unutmayın, ayrıca en kısa zamanda kopya bir uygulama olan WhatStat uygulamasını da inceleyeceğiz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Arkadasimin tum konusmalarini ogrenebilirmiyim

  2. App store da neden bu uygulamalar yok. İ phone si olan ne yapmali

  3. Selam.Takip etdigimiz kisinin bundan haberi olacakmi acaba?