WhatsApp 2016 Yeni Görüntüsü Yayınlandı

WhatsApp 2016 Yeni Görüntüsü Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’ın 2016 yılından itibaren ücretsiz olmasınından sonra sürekli gelişmelerini sürdürüyor, bildiğiniz üzerine artık WhatsApp uygulaması ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı. Ücretsiz olmasının ardından artık yeni temaları ve yeni emoji ifadeleri ücretli olarak satılmaya başlanacak, eğer WhatsApp’ın yeni görüntüsünü satın almak isteyenler ya da WhatsApp’ın yeni emoji paketlerini satın almak isteyenler WhatsApp’a ek ücret ödeyerek WhatsApp’tan bu özellikleri kolaylıkla satın alabilir. Bugün sizler için WhatsApp’ın şuan için ücretsiz olarak sunmuş olduğu görüntü hakkında biraz bilgiler vermek isterim, şuan için bir kaç bölümü İngilizce olan WhatsApp’ın yeni görüntüsü bana biraz garip geldi. Lakin uzaktan bakınca görüntüsü diğer WhatsApp’a göre oldukça güzel gözükmektedir. 2.12.512 sürümünde yer alan İngilizce olan bu hatalar gelecek olan sürümlerde eminim düzelecektir, şuan için sadece Ayarlar kısmında bir değişiklik söz konusu olan 2.12.512 sürümünde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bunun haricinde yedekleme sisteminde yine bir kaç değişiklik olmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ta en büyük eksikliklerden biri olan güvensizlik sorunu kısa sürede almış olduğu güncellemeler sayesinde artık daha farklı bir yedekleme sistemi uygulanan eski mesajlarımız eski sisteme göre daha fazla güvenli bir şekilde yedeklenmektedir. Bildiğiniz üzerine önceden WhatsApp’ın yedekleri kolaylıkla açılabilir iken şuan için bu işlem maalesef geçerli değil ve bir çok zor adımdan sonra açılabilmekte. WhatsApp uygulamasının yeni görüntüsü şuan için İngilizce, eğer bu sizleri rahatsız etmeyecek ise WhatsApp’ın kendi sitesine giderek son sürüm olan Beta sürümünü deneyebilirsiniz.

WhatsApp 2016 Yeni Görüntüsü Yayınlandı WhatsApp 2016 Yeni Görüntüsü Yayınlandı

Nasıl Son Sürümü İndirebilirim?

WhatsApp’ın son sürümünü indirmek için, whatsapp.com/android adresine giderek buradaki Download işaretine dokunarak telefonunuza WhatsApp’ın son sürümü APK olarak telefonunuza indirebilirsiniz ve kolaylıkla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde Data usage seçeneği eklenmiş bunun hakkında ayrı bir yazıda daha detaylı bilgiler vereceğim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Sessize Al Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba ben nokıa lumia 720 kullanıyorum ve whatspp ın pek özellğini göremedim yeni olan hic bir güncellemesini kullanamıyorum

    • Kozbon

      Merhabalar Lumia kullanıcıları için pek çok özellik maalesef aktif değil. Bahsettiğimiz konular genellikle Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geçerlidir.

  2. Whatsapp artik ucretszmii???