WhatsApp Arama İşaretini Kaldırmak

WhatsApp Arama İşaretini Kaldırmak
İşte benimde sizler gibi sevmedigkm özelliklerden biri olan WhatsApp Arama Özelliğini ben şahsen hiç kullanmıyorum. Tamam bazen mesajlarıma hızlı yanıt vermeleri için arada bir çağrı bıraktığım oluyor lakin hiç bir zaman WhatsApp üzerinde arkadaşımı veya kız arkadaşımı arayıp sohbet etmişligim maalesef yok.

Neden WhatsAppı tercih etmiyorsun diyecek olursanız da, konuşmalarım karşı tarafa çok geç gitmesinden kaynaklanmakta, ayrıca bu durum çok sıkıcı zaten kişinin sizlere geç cevap vermesi çok kötü durum olduğu için ben WhatsApp Aramayı kullanmıyorum. Gelen aramaları ise red ediyorum, onun yerine ne oldu diyerek mesaj atıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Her neyse bu lanet arama olayını istemesek de illaki elimiz kolumuz gitmiş olabilir, profiline bakayım derken illaki dokunmuş olabiliriz ya da normal arama yapayım derken bir an dalgınlığa gelerek WhatsApp araması yapmış olabiliriz. Kozbon ailesi olarak işte bu sorunlara bir el atalım dedik ve sizler için bu sorunu anlatacağız.

WhatsApp Arama İşaretini İptal Etmek

Bildiginiz gibi şuan internette WhatsApp’ın bir çok farklı modülü bulunmaktadır. Bunların şuan son sürümü olan WhatsFapp sürümünü sizlere tavsiye ederim. WhatsFapp nedir, ne işe yarar gibi soruların cevabını alt kısımda açıklayacağım.

Her neyse WhatsFapp uygulamasını kurduk varsayalım, uygulamanın ayarlarına giderek konuşma ekranınızda yer alan arama işaretini kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

WhatsFapp Ayarları >> Konuşma Ekranı >> Başlık >> Hide Call İkon seçeneğini işaretleyiniz ve göreceksiniz ki artık arama işareti kalkmış olacak. Kısaca WhatsFapp sürümünden de bahsedeyim.

WhatsFapp nedir? Milyonlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp’ın farklı bir versiyonudur. Bu versiyon sayesinde tamamen WhatsAppı kendinize göre ayarlayabilir düzenleyebilirsiniz. Hatta çift tik ayarını iptal edebilir, son görüntüleme saatinizi tamamen kapatabilir, WhatsAppı daha farklı renklerde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Facetıme takibi yapılabilirmi?yani casusluğu

    • Kozbon

      Merhaba efendim, sorununuzu tam olarak anlamadım lakin birinin WhatsApp takibi yapmak mı istiyorsunuz acaba?