WhatsApp Beğen İşareti Nedir?

WhatsApp Beğen İşareti Nedir?

Son zamanların yine en çok konuşulacak özelliklerinden biri olan WhatsApp Beğen özelliği nihayet yola çıktı ve en kısa zamanda WhatsApp’ın diğer özellikleriyle birlikte yeni gelen güncellemeyle sevenleriyle buluşacak. Zaten geçen hafta kozbon ailesi olarak 3 yeni özellikten bahsetmiştik, bu özellikler ve yeni gelecek olan beğen işaretiyle WhatsAppı artık hiçbir uygulama tutamayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki gelelim nedir bu beğen butonu, işareti in midir cin midir ne işe yarar, benim whatsappıma dokunmasınlar hızında bir sorun olmasın naparlarsa yapsınlar gibisinden düşündüğünüzü bende biliyorum çünkü bende öyle düşünüyorum, WhatsAppı hızından ve sadeliğinden dolayı çok seviyorum. Bildiğiniz gibi WhatsApp, Facebook kurucusu olan Mark Zuckerberg önderliğinde yönetilmekte olup milyonlarca kişinin kullandığı uygulama. Bu uygulama yani WhatsApp ne zaman Mark Zuckerberg’in eline geçtiyse resmen evrim geçirip bir çok özelliğe sahiplendi ve şuan en popüler uygulamalardan biri.

Velhasıl kelam nedir bu gelecek olan beğen işareti? Aslında çok güzel bir yenilik, Facebook üzerinden çıkarak düşünebilirsiniz, Grup konuşmalarında ya da arkadaşınız size bir fotoğraf attığında “Nasıl Çıkmışım, Güzel mi?” şeklinde sorular sorduğunda cevap vermek yerine bu fotoğrafı beğenerek ona bir tepki verebilirsiniz. Kişiye cevap verecek bir vaktiniz yok iken, ya da mesaj yazamayacak bir ortamdaysanız bu beğen butonuyla rahatlıkla tepki verebileceğiz.

Bildiğiniz gibi Mavi Tik olayı ile WhatsApp çok konuşulmuştu, hatta yuva yıkan WhatsApp olarak nitelendirilmişti, umarım bu beğen işareti çok yuva yıkmaz.

Her neyse erkekler şimdiden hazır olun, kız arkadaşınız “Aşkım fotoğrafımı beğenmedi” diye tripler kısa zaman içerisinde sizleri bekliyor olacak.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.