WhatsApp Belge Gönder Nedir?

WhatsApp Belge Gönder Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’a gelen özelliklerden biri olan belge gönderme işlemi hakkında bugün sizler için kısaca açıklamalar yapacağım lakin WhatsApp’a gelen yeni güncelleme bir çok kişinin alışkanlığını bozacak ve eminim de benimde sinir olduğum gibi bir çok kişinin şimdiden siniri bozmuş gibi gözüküyor. Bildiğiniz üzerine 2016 senesinde WhatsApp uygulamasında bir çok değişiklik beklemekteyiz, yeni gelecek olan özelliklerden biri olan renk değiştirme özelliği sayesinde artık WhatsApp uygulaması daha renkli olacak lakin bu renk değiştirme özelliğini bütün kullanıcılar kullanamayacak onun yerine WhatsApp’ın normal görüntüsünden hoşlanmayan kişiler WhatsApp’a gelecek olan bu özelliği satın alarak WhatsApp’ın rengini değiştirebilecek. Her neyse bu özellik şuan için çok erken bugün sizler için WhatsApp’a ilerleyen günlerde eklenecek özellikler sayesinde WhatsApp uygulaması artık çok keyifli olacak ve daha kullanışlı olacak. WhatsApp’ın gelişmesi bir çok kişiyi oldukça mutlu etmektedir, bildiğiniz üzerine önceden WhatsApp güvenli değildi ve mesajlarımız başkaların ellerine kolaylıkla geçebilirken WhatsApp alt yapısını geliştirerek artık yedekleme türünü farklı bir dosya biçiminde yaparak sizlere daha güvenli bir hizmet sunuyor ve böylelikle mesajlarımız daha güvenli bir şekilde yedeklenmektedir. Peki WhatsApp’a eklenen özelliklerden biri olan Belge Gönder Nedir?seçeneğini nasıl kullanabiliriz ve ne işe yarar hakkında kısaca bilgilere ulaşmak istiyorsanız alt kısımdan devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Belge Gönder İşareti

Yeni gelen bu özellik sayesinde artık WhatsApp üzerinden kolaylıkla belgeler gönderebileceğiz. Bu özellik zaten WhatsApp Plus kullanıcılarına biraz tanıdık gelebilir lakin normal WhatsApp kullanıcılarına biraz yabancı gelebilir. WhatsApp’a eklenen belge gönder özelliğini kullanmak ve karşıdaki kişiye PDF formatında bir belge göndermek istiyorsanız bu işareti kullanabilirsiniz.

Sadece PDF değil, DOC gibi dosya formatlarını da istediğiniz kişilere WhatsApp üzerinden gönderebiliyorsunuz. Telefonunuzda yer alan PDF ve DOC dosyalarını WhatsApp uygulaması telefonunuzda derinlemesine bir arama yaparak sizlerin gönderebileceğiniz olan belgeleri analiz ederek sizlere sunuyor. Sunmuş olduğu belgelerden hangisini göndermek istiyorsanız karşıdaki kişiye kolaylıkla tek dokunuşla gönderebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Silindikten Sonra Mesajlar Geri Gelir Mi? başlıklı yazı da WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.