WhatsApp Bildirim Çubuğuna Bildirim Gelmiyor

WhatsApp Bildirim Çubuğuna Bildirim Gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp yine yaptı yapacağını, yeni gelen özellikler ve güncellemeler sayesinde kendine çeki düzen veren WhatsApp zirvede ki yerini hiç bir uygulamaya bırakmayacağını bu yenilikler sayesinde oldukça açık bir şekilde herkese gösterdi. Yeni gelen smiley, gülücük ve ifadeler sayesinde artık WhatsApp daha keyifli ve daha anlamlı oldu diyebilirim. WhatsApp’ın en güzel yönü ise kendine has tasarımı ve kendine has ifadeleri olması oldukça onu özel yapıyor, her neyse efendim almış olduğum bir soru üzerine bugün sizlere WhatsApp sorunundan bahsedeceğim. WhatsApp’ta eğer bildirim çubuğunuza, telefonun üst kısmında bulunan yere herhangi bir bildirim gelmiyor ise ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. İnanın saat şuan 05:14 ve benim gözlerim pert oldu hemen bu bilgiyi sizinle paylaşıp direk uyumak istiyorum.
WhatsApp’ta bildirim çubuğuna bildirim gelmiyor ise ana sebeplerden biri olan WhatsApp ayarlarınızı bozmuşsunuz demektir; Bu ayarı düzenlemek için telefonunuzun ayarlar kısmına gidip buradan Uygulamalar seçeneğine dokunun ardından gelen uygulamalar kısmından çalışan uygulamaları bulup burada yer alan çalışmakta olan WhatsApp uygulamasını seçiyoruz ve gelen ayarlarda “Bildirimleri Göster” seçeneğinin seçili olup olmadığından emin oluyoruz. Eğer bu işaret seçili ise yani tik işareti var ise bir diğer ana sebebe bakalım. Muhtemelen WhatsApp’ın eski bir sürümünü kullanıyorsunuzdur, şuan WhatsApp’ın güncel sürümü 2.12.382 versiyonudur. Telefonuzda yer alan versiyon eğer bu sürümden daha eski bir versiyon ise Whatsappı yeterince verimli bir şekilde kullanamazsınız bunun için lütfen Whatsappı güncelleyin. WhatsApp’ın son sürümünü indirmek için, whatsapp.com/android adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer en son sürüm kullanıyor ve yine de aynı hata ile karşılaşıyor iseniz telefonunuzda yer alan bir uygulama yüzünden WhatsApp mesaj bildirimlerini bildirim çubuğunazda görmenize engel oluyor olabilir. Sizin telefonunuzu sizden daha iyi kimse tanıyamaz bunun için telefonunuzda kısa bi araştırma yapın ve gereksiz uygulamadan kurtulun.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Vatsabi yukliyemiyom

    • Kozbon

      Merhaba efendim, tam olarak nasıl yükleyemiyorsunuz sorun nedir. Biraz açıklarsanız yardımcı olmak isterim, WhatsApp’ı nereden indiriyorsunuz?