WhatsApp Boş Mesaj Nedir?

WhatsApp Boş Mesaj Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasına gelen güncellemelerin ardından WhatsApp’ta son zamanlarda görülmemiş hareketliliğe şahit olacaksınız, dünya da bir çok kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp uygulaması artık ücretsiz olduğunu daha önceki yazılarımızda detaylı bir şekilde açıklamıştık. WhatsApp uygulamasının ücretsiz olmasının ardından artık ortaya yeni bir WhatsApp sürümü çıkacağından, bu sürümü de kullanmak isteyenler parayı basıp kullanabileceğinden de bahsetmiştik. Bu konu hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız alt kısımdan o yazımıza giderek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bugün sizlerle WhatsApp uygulamasında boş mesaj ne işe yarar, nedir nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak WhatsApp uygulamasında bir çok istisnalar olarak boş mesaj gönderilebilir mesela basit bir klavye kodu ile karşı tarafa boş mesaj gönderilebilir, bunun haricinde WhatsApp’ın eski sürümünü kullanıyorsanız karşı taraf size yeni gelen gülücüklerden birini gönderir ise siz bu gülücüğü göremediğinizden dolayı maalesef boş mesaj olarak görebilirsiniz. Hadi gelin bu olayı biraz daha açıklayalım, WhatsApp uygulamasında boş mesaj gönderebilmek için ilk olarak son sürümü kullanmanız gerekmektedir bunun haricinde eğer son sürümü kullanmak istemiyorsanız telefonunuzun klavyesinden boş mesaj işaretini kullanarak karşı tarafa boş mesaj gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Boş Mesaj Nasıl Gönderilir?

WhatsApp’ın şuan ki en son sürümü 2.12.416’dır. Bu sürümü kullanan kişiler WhatsApp’ta yer alan yeni gülücükleri kullanarak karşı tarafa gönderebilir. Lakin karşı tarafın sürümü bu sürümden daha düşük olduğundan dolayı gönderdiğiniz gülücüğü göremeyince boş mesaj olarak algılayabilecektir.

Son Sürümü Kullanmanın Avantajları

  • Daha hızlı bir WhatsApp’a erişim sağlayacaksınız.
  • Her şey’den daha önemlisi olan daha güvenli bir WhatsApp’ınız olacak.
  • Herkesten daha önce güncellemeleri takip edebileceksiniz.
  • Herkeste bulunmayan özellikleri, yeni gelen yenilikleri kullanacaksınız.
  • WhatsApp’ın yapmış olduğu bütün çalışmaları herkesten önce siz göreceksiniz.

Bilindiği gibi WhatsApp’ı bir çok kişi Google Play ve App Store Mağazaları üzerinden indirmekte, lakin WhatsApp yöneticileri her yeni gelen güncellemede bütün kullanıcılarını rahatsız etmemesi için Google Play ve App Store mağazalarında maalesef yayınlamamakta. Eğer önemli ciddi bir anlamda yenilik var ise o zaman bütün kullanıcıları son sürümün haberini vererek güncelleme işlemini öyle başlatıyorlar.

Birine Gülücük Göndersem Karşı Taraf Göremez Mi?

Göndereceğiniz gülücük, WhatsApp’ın yeni güncellediği, yeni eklediği gülücüklerinden biri olması gerekmektedir. Ve ayrıca karşı taraf eski bir WhatsApp sürümünü kullanmasını gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.