WhatsApp Bütün Bildirimleri Kapatmak

WhatsApp Bütün Bildirimleri Kapatmak

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’tan tarafınıza sürekli bildirim geliyor ve bu durum sizi rahatsız ediyor ise, ayarlar bölümünden kolaylıkla bildirimleri kapatabilirsiniz. Lakin bu ayarları tek tek kapatmak yerine sizlere bugün tek hamle ile kolaylıkla bildirimleri kapatabileceğimizi göstereceğim. WhatsApp’ta bütün bildirimleri kapatarak sık sık sizi rahatsız eden kişilerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz ve gelen her mesajı görmezsiniz ve böylelikle WhatsApp’ı çok aktif bir şekilde kullanmazsınız. Bu işlev sonucunda sadece WhatsApptan gelen mesajları bildirim çubuğunda görmeyeceksiniz ve bu sizi rahatsız etmeyecektir, arkadaşlarınızdan gelen mesajlar yine WhatsApp’ınızda gözükecektir lakin bildirim gelmeyecektir. Siz ne zaman WhatsApp’a girerseniz o zaman o mesajları görebilirsiniz ve o zaman son görülme saatiniz değişecektir. Bunu ben kendi Android telefonumda kolaylıkla yapıyorum ve herhangi bir bozulma olmuyor, bildirim çubuğuna herhangi bir bildirim gelmiyor ve sürekli WhatsAppa girmiyorum sadece ihtiyacım olduğu zaman WhatsAppı kullanıyorum. Gruplardan gelen bildirimler beni hiç bir şekilde rahatsız etmemektedir. Bunu yapabilmeniz için aşağıdaki adımları izleyiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuzun ayarlar kısmına giderek burada yer alan Uygulamalar seçeneğine dokunun ve burada yer alan WhatsApp uygulamasını seçiniz ve ardından karşınıza çıkan ayarlara kesinlikle dokunmadan aşağıda yer alan Bildirimleri Göster tikini kaldırın. Bu işlem sonucunda artık WhatsApp’tan gelen bütün bildirimleri / titreşimleri tamamen kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.