WhatsApp Çevrimiçi Gözükmeme İphone

WhatsApp Çevrimiçi Gözükmeme İphone

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılı WhatsApp yılı diyebilirim, WhatsApp uygulamasına gelen bir çok yenilik ve değişiklikler sayesinde WhatsApp diğer uygulamalara göre oldukça çok fark atmaya başladı. 2016 yılında kendi blog sayfasında yayınlamış olduğu haberlere göre artık WhatsApp 2016 yılından itibaren kimseden ücret almayacak. Bilindiği gibi WhatsApp’a her yıl reklamsız kullandığımızdan dolayı yıllık olarak neredeyse 2,5-3TL arasında bir ödeme yapıyorduk. Ödemenin günü geldiği zaman ise hattımız da TL olmasa bile olduğu zaman bizden o ücreti alan WhatsApp yeni gelen güncelleme ile artık daha farklı yollara doğru yönelmeye başladı. WhatsApp uygulaması artık geçimini yıllık olarak aldığı ücretler yerine farklı emojiler paketi, yeni sticker, yeni ifadeler, yeni kendine has görüntüsünü temsil eden temalar satarak geçimini öyle sağlayacak gibi görünüyor. WhatsApp’ın ücretsiz olmasının ardından WhatsApp’ta yeni gelecek olan özellikler şimdiden ağzımızın suyunu aklamasına neden oldu. WhatsApp’ta bir diğer olaylardan biri olan Android işletim sistemine sahip olan sürümlerden biri olan WhatsApp Plus ve ekibi sayesinde bütün Android kullanıcıları bu sürümü kullanarak son görülme saatini dondurup, WhatsApp’ta çevrimiçi gözükmeden WhatsAppı kullanabilmekteydi. Peki bunun üzerine İphone kullanıcıları harekete geçti ve bu sürümü neden biz kullanamıyoruz diyerek ayaklanmaya başladılar. Şaka bir yana artık İphone kullanıcıları farklı bir sürüm kullanmadan son görülme saatini tamamen kapatabiliyorlar. İphone çevrimiçi gözükmeme olayı hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için bir önceki yazımız olan WhatsApp İPhone Son Görülme Saatini Kapat başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi Olmadan WhatsApp Kullanın

İphone kullanıcıların en büyük dostu olan Hızlı Cevap özelliği sayesinde WhatsApp’a girmeden direk olarak bu bildirim çubuğundan gelen mesajlara direk olarak cevap verebiliyorduk. WhatsApp’ın geliştirmiş olduğu yeniliklerden biri olan Hızlı Cevap özelliği bütün İphone kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. WhatsApp Hızlı Cevap özelliğini aktif ederek sizde telefonunuzun kilidini açmadan bildirim çubuğunda yer alan mesajlara cevap vererek son görülme saatiniz değişmeden gelen mesajlara kolaylıkla cevap verebilirsiniz.

Son Görülme Saatim Değişir Mi?

Hayır son görülme saatiniz değişmeyecektir, WhatsApp’a en son ne zaman girdiyseniz o giriş yaptığınız saatiniz halen profilinizde yer alacaktır. İphone bildirim çubuğundan gelen mesajlara cevap verseniz bile son görülme saatiniz değişmeyecektir ve çevrimiçi gözükmeyeceksinizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.