WhatsApp da Sevgilim Kimle Konuşuyor?

WhatsApp da Sevgilim Kimle Konuşuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

İşte ilişkilerde güvensizliklerden dolayı ortaya çıkmış olan bir soruyu da sizlere yanıtlamak isterim. Bizler kozbon ailesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz, iyi günde kötü günde hep yanımızda oldunuz, sizleri çok seviyoruz. Öncelikle WhatsApp gizlilik konusuna çok önem verir iken 3.0 güncellemesinde bu gizlilik politikasının iplerini biraz serbest bırakacak diyebilirim.

Gelişmelerden haberdar olmak için mutlaka alt kısımda yer alan yorumları detaylı bir şekilde okuyun, 15 Aralık tarihinden itibaren İphone kullanıcıları için harika bir uygulama paylaşacağım.

Evet WhatsApp’ın ilerleyen güncellemelerinde kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın kiminle konuştuğunu merak ediyorsanız bu merakınız en kısa zamanda giderilecektir. WhatsApp’ın 3.0 güncellemesinde birçok yenilik beklenirken en büyük yeniliği yedekleme işlemini Google’de yapması bence büyük hata oldu. Kıskanç arkadaşları sevindirecek, gizlilik hakkında tereddütleri olan arkadaşları üzecek olan yenilik en kısa zamanda yayınlanacak diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Onun yerine bizleri(ben de sizler gibi çok kıskanç biriyim) şuanlık idare edecek bir uygulamadan söz etmek isterim. Öncelikle bu uygulama arkadaşlarımızın mesajlarını okumaya yardımcı olmuyor lakin okumuşcasına çok büyük bir destek oluyor diyebilirim.

Uygulama hakkında biraz bilgi vereyim; uygulama sadece bir numara ani bir kişi de çalışıyor. Mesela ben kız arkadaşımın üzerinde denedim. Kız arkadaşım WhatsApp’a ne zaman giriş yapma ne zaman çıkış yapsa saati/dakikasına kadar hatta saniyesine kadar herşeyi kayıt altında tutabiliyor. Uygulama ücretsiz lakin içinde çok reklam var istemeden de reklamlara tıklayabiliyorsunuz Google Play marketlerine giderek WhatsDog kelimesini aratarak telefonunuza son sürümünü kurabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu çok basit, ilk başta gmail hesabımızı seçiyoruz ardından kimin giriş/çıkışlarını kontrol edeceksek onun numarasını listeden belirleyip kurulumu bitirmiş oluyoruz. Kişi WhatsApp’a girdiğinde bize bildirim geliyor ve uygulamada kayıt altında tutuluyor diyebilirim.

Elimizden geldiğince WhatsApp ve diğer uygulamaları incelemeye çalışıyoruz. Bizlere destek olmayı bizleri sürekli takip etmekten vazgeçmeyin. He bu arada kız arkadaşım illaki bu mesajı okuyacaktır, ona böyle birşey yaptığım içinde bana kızacaktır ama napabilirim zamanındaki yaşadğımız bir çok olay sonucunca böyle sorunlara böyle çözümler üreterek kendimi tatmin etmek zorundayım neden mi çünkü ben kıskanç biriyim. 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Geçmişte daha doğrusu 2 hafta önce sürekli kimle görüştüğünü watsaptan öğrenebilir miyim . Çünkü artık başka program kullanıyor tlf şifreli göremiyorum yasemin

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, geçmişe dönük herhangi bir yedek yok ise (ki zaten yoktur, günlük otomatik olarak yedekleme olduğundan dolayı) göremezsiniz.

 2. Eşim beni engelledi vatsap a girdiğini nasıl gorebilirim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, eşinizin son görülme saatini takip edebilmek için Wossip uygulamasından yardım alabilirsiniz lakin Wossip uygulaması şuan için aralıklar ile çalışmaktadır bazen hatalar vermektedir.

 3. Ben doğan nişanlım watsapp kulanmadığını söyliyor doğrumu öğrenmek istiyorum ama inanmıyorumm
  Kimle konuştuğun öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Kozbon

   Merhaba Leman, nişanlınızın eğer farklı bir numarası yok ise siz kendi WhatsApp hesabınızdan onun kullanıp kullanmadığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 4. Bu program sadece iphone lar için mi gecerli

  • Kozbon

   Merhaba Ali, Whatscope uygulamasıyla karşı tarafın WhatsApp’a giriş çıkış saatlerini takip edebilirsiniz. Whatscope uygulamasını İphone için App Store’dan indirebilirsiniz. Detaylı bilgiler için Whatscope Nedir? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

 5. google play store girdiğimde whatsdog bir sürü program var hangisini indirecem

  • Kozbon

   Merhaba Ercan, neden WhatsDog uygulamasını indirmek istiyorsunuz? WhatsDog uygulaması çalışmıyor ve Google Play’deki ise WhatsDog uygulaması değildir. Bunun için Whatscope uygulamasına göz atmanız yeterli olacaktır.

 6. Bunu yaptığımda diğer kişinin haberi olnuyor dimi

  • Kozbon

   Merhaba Oğuzhan, takip programını kullanırsanız karşı tarafın herhangi bir şekilde haberi olmayacaktır içiniz rahat olsun hayırlı günler dilerim.