WhatsApp Durum Kapatmak

WhatsApp Durum Kapatmak

Sponsorlu Bağlantılar

MSN yıllarından da aklımızda kalacağı üzerine WhatsApp’ta da yer alan durum özelliği sayesinde artık kız arkadaşımıza, sevgilimize, ya da en yakın kankalarımıza bile rahatlıkla laf sokabilmekteyiz. WhatsApp’ta bugün sizlere durum nasıl kapatılır, nasıl değiştirilir ve nasıl iptal edilir hakkında kısaca bilgiler vereceğim. Ayrıca sizlerin WhatsApp durumunuzu kimlerin görebileceği konusunda da kısaca bilgiler vererek WhatsApp durum nasıl kapatılır konusu sayesinde daha fazla bilgiye erişmiş olacaksınız. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve günümüzün en çok kullanılan uygulamalarından biri olan WhatsApp uygulamasında son zamanlarda bir çok yenilikleri fark ediyoruz. 2016 yılında gerçeklemiş olan yeniliklerden biri olan WhatsApp’ın ücretsiz olması ve yeni gelen emojiler (gülücükler) sayesinden WhatsApp uygulaması artık öncekinden daha hareketli ve daha eğlenceli anlık mesajlaşma uygulaması haline geldi. Ücretsiz olmasından dolayı ve internet paketimizi en idareli kullanan uygulamalar biri olan WhatsApp sayesinde çok para harcamadan kolaylıkla istediğimiz kişiler ile iletişime geçebilmekteyiz. Bugün sizlere WhatsApp’ta durum kapatma hakkında bilgi vereceğim, WhatsApp’ta durumunuzu tamamen kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

WhatsApp Ayarları >> Hesap >> Gizlilik >> Durum >> Sadece Ben olarak kayıt ederek durumunuzu herkese karşın saklayabilirsiniz.  Aynı şekilde bu ayarlarda yer alan son görülme saatinizi sadece ben yaparak tamamen gizleyebilirsiniz ve aynı şekilde de profil resminizi gizleyip sadece ben yaparak profil resminizi tamamen kolaylıkla kapatabilirsiniz.

WhatsApp Durumumu Nasıl Güncelleyebilirim, Nasıl Değiştirebilirim?

WhatsApp durumunuzu değiştirmek için WhatsApp uygulamasını açıp ekranda yer alan üç nokta işaretine dokunarak buradan açılan seçeneklerde yer alan durum seçeneğine dokunarak durumunuzu kolaylıkla güncelleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.

WhatsApp Durumumu Kimler Görebilir?

WhatsApp durumunuzun kimlere gözükmesini isteyip istemediğinizi gizlilik bölümünden kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Şuan için genelleme olarak yapılan gizlilik ayarları eminim ilerleyen günlerde kişiselleştirebilir diye düşünüyorum. WhatsApp’ta durumunuzun herkese açık bir şekilde gözükmesini istiyorsanız yani rehberinize ekli olan ve ya ekli olmayan kişilerin görmesini istiyorsanız durumunuzu herkese açık yaparak bunu yapabilirsiniz. Sadece rehberinizde yer alan tanıdık kişilerin görmesini istiyorsanız bunun için sadece kişilerim yaparak kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Takibinden Kurtulma hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.