WhatsApp Eğik Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp Eğik Yazı Nasıl Yazılır?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasına gelen güncellemelerin ardında sizlerde 2016 senesinde daha farklı WhatsApp kullanmaya hazır olun. Bir önceki yazımızda kalın yazı hakkında bilgi verdikten sonra sizler için bu yazımız da da WhatsApp eğik yazı nasıl yazılır hakkında bilgi vereceğim. Bilindiği üzerine WhatsApp uygulaması artık tamamen ücretsiz olup, 2016 yılının ortasından sonra getireceği büyük güncelleme sonrasında bir çok kişiye ücretli olarak temalar satabilecek, ücretli olarak kullanmak isteyen kişilere emojiler satabilecek. WhatsApp’ın bu özelliği ile artık parayı veren düdüğü çalacak, peki son zamanlarda dillere destan olan WhatsApp eğik yazı olay nedir? WhatsApp yöneticileri tarafından geliştirilen ve ilerleyen günlerde geçerli olacak olan güncellemeler sonucu artık WhatsApp üzerinden istediğiniz kelimeyi eğik yazabileceksiniz. Böylelikle istediğiniz kelimeleri eğik yazarak karşı tarafın dikkatini kolaylıkla çekebileceksiniz. Tamamen kullanıcılar için tasarlanan, onların kolaylığını düşünen WhatsApp uygulaması 2016 senesinde daha çok gelişerek bir çok kişinin istediği şekilde olmaya aday. Bildiğiniz üzerine son gelen 2 güncelleme ile artık WhatsApp’ın seçenekler kısmı değişti, daha kullanışlı ve daha çok dikkat çekici bir tasarıma sahip olan WhatsApp ilerleyen zamanlarda da kendi rengini, kendi görüntüsünü değiştirerek bunları ücret karşılığında satacak. Her neyse efendim, bu başlık altında belirttiğimiz WhatsApp eğik yazı nasıl yazılır hakkında bilgi verelim hemen.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğik Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp üzerinden eğik yazı yazmak için sadece eğik yazı olmasını istediğiniz kelimenin başına alt tire (_) ekleyiniz. Ve yine aynı şekilde o kelimenin sonuna alt tire (_) ekleyiniz. Bu işlem sonucunda kolaylıkla WhatsApp üzerinden eğik yazı yazmış olabilirsiniz.

_Kelime_

Telefonumda Alt Tire Nerede?

Daha önceki yazımız da belirttiğimiz üzerine her telefonda farklılık gösterecek bir durumdur. Telefonunuzun sayılar kısmında yer alan normal tire (-) işaretinin hemen yan taraflarında yer almaktadır. Normal tire (-) işaretine göre alt tire işareti (_) daha belirgindir.

WhatsApp hakkında merak ettiğiniz bütün soruları yorum olarak belirtebilirsiniz. WhatsApp hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka WhatsApp kategorisine göz atmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Kalın Yazı Nasıl Yazılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. olmadı _naber_ yazdm değisen bisey olmadı

    • Kozbon

      Merhabalar Murat, şuan için bu güncelleme geçerli değil. İlerleyen zamanlarda geçerli olacaktır. İlgin için teşekkürler. Güncellemeleri bekleyin lütfen.