WhatsApp Engel Süresi Var Mı?

WhatsApp Engel Süresi Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulaması hakkında son zamanlarda oldukça çok sorular almaktayız, hemen hemen her soruya mail yoluyla cevap veriyoruz gözümüzden kaçan sorular için lütfen bizlerin kusura bakmayın. Her geçen gün daha çok büyüyen WhatsApp, artık küçük kitlelerinde dikkatini çekmekte, yaşları 13-14 olan gruplarında artık birer WhatsApp’ı var. Önceden sokağa çıkmadan önce Facebook üzerinden haberleşen gençler artık WhatsApp üzerinden haberleşiyoruz, yazık. Önceden öyle miydi efendim, sokağa çıktığımız zaman avazımız çıktığı kadar bağırırdık arkadaşımızı sokağa çağırıp oynamak için, devir çok değişti. Her neyse sizlere geçen gün karşılaşmış olduğum mail sorularından biri hakkında kısa bir bilgi vermek isterim, WhatsApp’ta bir kişi sizi engellediği zaman bu engel süresi var mı, ne zaman engelleme biter? Ayrıca sizi engelleyen kişi sizin profilinizi görebilir mi gibisinden sorulara sırasıyla detaylı bir şekilde cevaplayacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle sizi biri engellediyse herhangi bir süresi, zaman dilimi vs. yoktur. Kişi sizin engelinizi ne zaman kaldırır ise o zaman o kişiye tekrar mesaj gönderebilirsiniz ve o kişiden o zaman mesaj alabilirsiniz. Kısaca sizi engelleyen birinin engelini kalırması, engelleyen kişiye bağlıdır. Bir diğer soru ise, “beni engelleyen kişi, profilimi görür mü?” Evet efendim, sizi engelleyen bir kişi sizin profilinize kolaylıkla erişebilir, profil fotoğrafınızı ve durumunuzu görür. Sizi engellediği için size herhangi bir mesaj atamaz ve sizde o kişi sizi engellediği için de siz de o kişiye mesaj atamazsınız. Ayrıca şunu belirteyim, eğer kişi sizi engellediyse ve kişinin son görülme saatini oldukça çok merak ediyorsanız bu kişinin WhatsApp’a giriş çıkış saatlerini kontrol altına almak istiyorsanız sizlere WhatsDog uyglamasını tavsiye ederim. WhatsDog uygulamasını kullanarak kişiyi kontrol altında tutabilirsiniz, bu arada kız arkadaşım da WhatsDog uygulaması yüzünden ayrıldım bana yardımcı mı oldu yoksa düşman mı oldu bilemedim ama uygulamayı seviyorum. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Whatsapp hesabını silip tekrar yüklediyse engel kalkarmı?

  • Kozbon

   Merhaba Ege, eğer WhatsApp üzerinden bir kişi tarafından engellendiyseniz o kişi sizin engellenizi kaldırmadığı sürece buna çözüm bulamazsınız. Hesabınızı silip tekrardan kurmanız herhangi bir şey ifade etmeyecektir yani bu işlem tamamen sizi engelleyen kişinin sizin engelinizi kaldırmasıyla çözülür.

 2. iyi gunler.azerbaycan bakuden rahatsiz ediyorum.bende whatsapda kullanim izni yok.yardim edin

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, sizinle daha önceden Facebook üzerinden iletişime geçmiştik. Yetkili arkadaşlarımızdan biri size yardımcı olmak için mesaj atmıştı zaten. İlginiz için teşekkür ederim.