WhatsApp Fotoğrafın Altına Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp Fotoğrafın Altına Yazı Nasıl Yazılır?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasına gelen büyük güncellemelerden biri olan güvenlik güncellemesinin ardından artık daha güvenli anlık mesajlaşma uygulaması olduğunu kanıtladı. Son zamanlarda konuşulacak olan bir çok güncellemeye imza atan WhatsApp uygulamasında fotoğrafların altına yazı nasıl yazılır sorusu hakkında bir çok kişinin aklında yer alan soru işaretlerini sileceğiz. WhatsApp uygulamasının en güzel özelliklerinden biri olan video / fotoğraf gönderme sisteminin olmasıdır. Göndermiş olduğumuz fotoğraflar için açıklama yazma gereği duyduğumuzdan dolayı göndereceğimiz fotoğrafların altına kolaylıkla yazı yazabilmemizi sağlayan WhatsApp uygulaması sayesinde hayatımız daha kolay bir hal alıyor. WhatsApp uygulamasında fotoğraf göndermek istediğimiz zaman, ilk olarak kime göndereceğimizi seçmekteyiz. WhatsApp uygulamasında bir kişiye fotoğraf göndermek için onunla olan konuşmamızı açıyoruz ve ardından sağ üst köşedeki ataç işaretine dokunup buradan Kamera ya da Galeri kısmına giderek galeride bulunan fotoğraflarımızdan gönderebilir ya da yeni bir fotoğraf çekip hemen o kişiye fotoğraf gönderebiliriz. İlerleyen günlerde selfie özelliği eklenecek olan WhatsApp uygulamasında fotoğrafların altına açıklama yazmak istiyorsanız ilk olarak göndereceğiniz fotoğrafı seçip OK işaretine dokunun ve ardından açıklamayı ekleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Yapabilirim?

  • Kime fotoğraf ve ya video gönderecekseniz o kişi ile olan konuşmanızı açınız.
  • Daha sonrasında sağ üst köşedeki ataç işaretine dokunun.
  • Açılan seçeneklerden Galeri seçeneğine dokunun.
  • Galeri’den hangi fotoğrafı ve ya video gönderecekseniz seçin.
  • Fotoğrafın altında yer alan Başlık girin kısmına fotoğraf hakkında yapmak istediğiniz açıklamayı yazınız.
  • Daha sonrasında fotoğrafı karşı tarafa gönderdikten sonra fotoğrafın altında açıklamalar yer almış olacaktır.
WhatsApp'ta fotoğraf ve ya video gönderirken herhangi bir açıklama girmek istiyorsanız fotoğrafta belirtilen kırmızı alana sizlerde açıklamalar girerek fotoğrafın ve ya videonun altına yazı yazmış olursunuz.

WhatsApp’ta fotoğraf ve ya video gönderirken herhangi bir açıklama girmek istiyorsanız fotoğrafta belirtilen kırmızı alana sizlerde açıklamalar girerek fotoğrafın ve ya videonun altına yazı yazmış olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Şifreleme Nedir? başlıklı yazı da Uç Uca Şifreleme Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.