WhatsApp Gold Nedir?

WhatsApp Gold Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

2013 yılından itibaren WhatsApp uygulamasının gelişmiş versiyonları internette APK olarak yayınlanmış durumda, ilk zamanlarda Google Play’den sorunsuzca indirebildiğimiz WhatsApp’ın gelişmiş versiyonları WhatsApp tarafından kaldırıldı daha sonrasında kullanmak isteyen kişiler için hizmet vermeye devam eden bir çok farklı versiyona sahip olan bu sürümlerin en başlıca özelliklerinden biri olan son görülme saatini kapatma işlevidir. Sizlerde bu özelliklere sahip olan güvenli sürümleri telefonlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilir ve normal WhatsApp kullanıcılarından daha farklı olmaya başlayabilirsiniz. Lakin bu tür sürümler normal WhatsApp uygulaması tarafından tavsiye edilmeyen sürümler olduğu için sizleri uyarma amacıyla hesaplarınız kapatılma ihtimali mevcut, bunun için bu tür farklı sürümleri kullanırken birazcık araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Son zamanlarda ortalığı kasıp kavuran WhatsApp Gold hakkında da bir kaç bilgi vereceğim lakin WhatsApp Gold nedir hakkında bilgi vermeden önce sizlere şuan piyasada bulunan ve popülerliğini koruyan uygulamalardan olan GBWhatsApp uygulamasının hikayesinden bahsetmek isterim. İlk başta bana da güvenli gelmeyen GBWhatsApp uygulaması zamanla her işlevini rayına oturtmuş olan WhatsApp Plus ve WhatsApp Reborn uygulamaların devamı olan gelişmiş WhatsApp versiyonudur. Bu uygulamada bulunan özellikler sayesinde sizlerde tam anlamıyla WhatsApp uygulamasında görünmez olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki son zamanlarda arkadaşlarımız tarafından almış olduğumuz WhatsApp Gold nedir? WhatsApp’ın farklı sürümleri olduğunu biliyoruz ve bu tür sürümleri kullanmadan önce güvenli olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederiz lakin kesinlikle WhatsApp üzerinden almış olduğunuz WhatsApp Gold ile başlayan mesajlardaki linklerdeki sitelere gitmemenizi tavsiye ederiz. Bu tür bağlantılar oldukça sakıncalı olup sizlerin telefonlarını tehlikeye atmaktadır ve ayrıca WhatsApp Gold uygulaması sizin adınıza WhatsApp hesabınızı yönetebilir ve sizin adınıza arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir.

Eğer ki WhatsApp’ın farklı sürümlerini kullanmak istiyorsanız yani sizlerde son görülme saatini tamamen kapatmak istiyorsanız GBWhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz. GBWhatsApp uygulaması ile çift tiklerinizi kapatabilir ve farklı görüntülere sahip olan WhatsApp temalarını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun için WhatsApp Gold uygulamasından bir süre uzak durmanızı öneririz eğer ki arkadaşlarınızdan böyle mesajlar alıyorsanız arkadaşlarınızı arayıp durumdan haberdar etmeniz durumunda hem kendinizi kurtarır hemde arkadaşınıza yardımcı olmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan "Web WhatsApp şu anda aktif" Kapatmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.