WhatsApp Google Yedekleme Sürümü

WhatsApp Google Yedekleme Sürümü
WhatsApp Google Yedekleme Sürümü kullananlar arkadaşlar hakkında kısa bir bilgilendirme yapma gereği duyduk. WhatsAppa güncelleme geldiğinden dolayı şuan ki kullanmış olduğunuz WhatsApp Google Yedekleme Sürümünü bir süre kullanamayacaksınız, bunun için normal WhatsApp’a ya da WhatsfApp sürümüne geçiş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Google Yedekleme Sürümü Nedir?

WhatsApp ile birebir aynıdır, tek özelliği WhatsApp konuşmalarınızın Google’nin kendi sunucularına yedekleme yapar. Sadece konuşmalarınızı değil ayrıca WhatsApp’ta almış ve ya göndermiş olduğunuz bütün fotoğrafların yedeklerini Google’nin güvenli sunucularına Gmail yardımıyla barındırır. Böylelikle WhatsApp konuşmalarınız daha güvenli bir ortamda, ömür boyu kalıcı bir şekilde saklanabilir.

Peki ne kadar güvenilir sorusuna cevap vereyim, bu dünya da hiç bir şeyin güvencesi yok bunun içinde benim görüşüme göre bu yedekleme işlemininde bir güvencesi yok. Mesela gmail şifrenizi biri bulsa ya da bir şekilde sizden habersiz alsa direk WhatsApp konuşmalarınızın eski yedeklerine ulaşabilir ya da WhatsApp üzerinden yollamış olduğunuz/almış olduğunuz fotoğraflara birebir erişebilir.

Bu konu üzerinden çıkarak, WhatsApp’da Başkalarının Mesajlarını Okumak adında bir makale yazmıştık, eğer vaktiniz varsa mutlaka okumalısınız. Yani uzun lafın kısası, bir süreliğine WhatsApp Google Yedekleme Sürümüne erişimimiz kısıtlandı. Gelecek sürümlerini / güncellemelerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Sevgilimi gmail adres ve şifresini biliyorum . Gmailine giriyorum ama whatsapp konusmalari yok. Nasıl gorebilirim

  • Kozbon

   Merhaba Kadir, artık bu sistem bir işe yaramamaktadır. Ki zaten kız arkadaşınızın şifresini bilseniz bile bu sizin bir işinize maalesef yaramayacaktır, kız arkadaşınız bu sistemi yani Google yedekleme sistemini kullanmasını gerekmektedir.

 2. Arkadasimin wiberden kendi onayi ile gecmis te gelen ve giden mesajlarina bakmak istiyorum bunu nasil gorebilirim.

 3. Ben su anda erkek arkadasimin msjlarini gormek istiyorm ama kendisi yanimda degil ve haberi olsun istemiyrm msjlarinin yedeklerini nasil indirebilirm gmail ini de biliyrm???

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, maalesef bunu yapamamaktasınız. Şuan için yeni gelecek olan WhatsApp hileleri için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

 4. Bn gezili girdim ama gelişimi nasl ypicam

  • Kozbon

   Merhaba Yd, Bu yedekleme sürümü şuan için çalışmamakta. İlerleyen günlerde güncelleme gelecek diye tahmin ediyoruz ilgin ve alakan için teşekkür ederiz.