WhatsApp Gruptaki Kişilerin İsimlerini Görmek

whatsapp-gruptaki-kisilerin-isimlerini-gormek

Lütfen Son Sürümü İndiriniz
Sağ üst köşeden arama kutusunu kullanarak WhatsApp yazıp sitemize en son eklenen WhatsApp sürümlerine ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, sizlere WhatsApp hakkında bir bilgi daha vereceğim. Öncelikle WhatsApp’da gruplardaki kişilerin adlarını görebilmek için bir tane İphone telefona ihtiyaç olduğunu hemen hemen herkes bilir, peki telefonu Android olan kimseler için gruptaki kişilerin adlarını nasıl görebiliriz. Öncelikle son dönemde herkes tarafından sevilerek kullanılan WhatsApp+ sürümünü yükleyin. Bu sürüm sayesinde diğer kullanıcılardan çok farklı olacaksınız, böylelikle katılmış olduğunuz gruplarda kişilerin adlarını ve soyadlarını görebileceksiniz.

Ayrıca belirtmek isterim ki, uygulama kurmanıza gerek yok web.whatsapp.com adresinden WhatsApp’a bağlanarak grubunuza giriş yapın ve konuşma ekranındaki kişilerin göndermiş olduğu mesajların başında adları yazıyor olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Gruptaki Kişilerin İsimlerini Görmek (2)

Her zamanki gibi hatırlatmak isterim ki WhatsApp+ sürümü yasal değildir, lakin bir çok kişi tarafından kullanıldığı için kapatılmıyor ve bazı sitelerde kullanılmasına izin verilmekte. WhatsApp+ geliştirme katettikçe yeni sürümler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor, son sürümlerini yüklemenizi şiddetle tavsiye ederim aksi takdirde yüklemeyi yaptığınızda canınızı sıkacak bir çok sorun ortaya çıkacaktır.

WhatsApp Gruptaki kişilerin adlarını görmek.Resimde de görmüş olduğunuz gibi gruptaki kişilerin isimleri böylelikle görülmektedir. Kişilerin ad ve soyadlarını öğrenmek için hiç bir ödeme yapmanıza gerek yok. Şimdiden kullanan arkadaşlar için, uygulama hakkında herhangi bir sorunuz olursa mutlaka bu konu altından bana bildirin. Ayrıca arama kutusuna WhatsApp yazarsanız WhatsApp hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Plus Son Sürüm (AntiBan Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Whats App + Harika birşey yahu tüm özellikleri müthiş teşekkürler.

  2. dünyanın en kullanışlı ve en hızlı mesajlasma servisi bence ve sürekli kendisini güncelleyen bir uygulama

  3. Grup konuşmalarında hangi numaranın kime ait olduğunu öğrenmek tam bir çile. Bu sayede isminizi yazarak bu kargaşayı da önlemiş oluyoruz.