WhatsApp Hareketli Resim Koymak

WhatsApp Hareketli Resim Koymak

Geçtiğimiz günlerde WhatsAppa bir çok özelllik eklendi ve nihayetinde bütün Android kullanıcıları İOS kullanıcılarından sonra güncellemelerin tadını çıkartmaya başladı. Her neyse sizlerden gelen bütün mail sorularınızı elimizden geldiğince yanıtlamak istiyoruz lakin yoğunluktan dolayı biraz geç cevap veriyoruz lütfen bu kabalığımızı görmemezlikten gelin. Her neyse geçtiğimiz günlerde gelen maillerden birini yanıtlamak burada sizinle paylaşmak isteriz.

WhatsApp Hareketli Resim Koymak

Sponsorlu Bağlantılar

Gelen soru şu şekildeydi, WhatsAppta kendi yapmış olduğum hakaretli resimleri nasıl profil resmi yapabilirim, internetten indirmiş olduğum hareketli resimleri nasıl WhatsApp resimleri nasıl yapabilirim gibisinden kısa bir soru almıştık. Soruyu gönderen arkadaşa çok teşekkür ederiz, bizleri geçmişe gönderdi ve o eski forum günlerimizi hatırlattı.

Önceden bilindiği gibi forum sitelerinde hareketli avatarlar / profil resimleri oldukça popülerdi gerçi şuanda popülerliği de devam ediyor lakin bir çok forum sitesinde bu gif izin verilmemekte. Peki gel gelelim WhatsApp’ta hareketli resim koymak mümkün mü?

Öncelikle WhatsApp çok ciddi bir kuruluştur, hareketli resimlere yer vereceğini sanmıyorum. Ve şuan bile böyle bir şey mümkün değil, hatta bir çok akıllı telefon bile gif resimleri maalesef desteklemiyor. Bunun için eminiz ki WhatsApp’ta böyle hareketli resimler olmayacaktır. Lakin ilerleyen zamanlarda herkesin cebinde son model telefonlar olduğu zaman belki olma ihtimali vardır. Ama şuan için bu tür yenilikler maalesef mevcut değildir.

Bizlere WhatsApp hakkında böyle ilginç sorularınızı kozbon@kozbon.com adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sonuç olarak denemediniz ve yöntemi var mı bilmiyorsunuz yani. Doğru mu anladım?

    • Kozbon

      Merhaba efendim, şuan için böyle bir durum söz konusu değil. Daha WhatsApp’a yeni hareketli fotoğraflar (GİF) gönderme özelliği yeni gelmiş durumda. İlerleyen durumlarda gelmesi muhtemelen özelliklerden biridir. Şuan için bu özellik Facebook’ta bazı ülkelerde yer alırken bazı ülkelerde yer almamaktadır bakarsanız zamanla tüm Facebook’a yayıldıktan sonra WhatsApp’a da gelebilir.