WhatsApp Hareketli Resim Paylaşmak

WhatsApp Hareketli Resim Paylaşmak

Sponsorlu Bağlantılar

Sanırım geleceği görüyorum, evet evet geleceği görüyorum. Geleceği görmemde bana yardımcı olan can yoldaşım Camel Sigarama buradan teşekkürlerimi sunuyorum beni en kısa zamanda mezarıma gönderecek bundan emin olabilirsiniz efendim. Her neyse sizlere yine teknolojinin can damarı olan teknolojinin en büyük görevini üstlenen ve bir o kadar da bir çok sosyal medya sitelerine kafa atan WhatsApp uygulaması hakkında bilgi vermeye devam edeceğim. WhatsApp uygulaması ilerleyen zamanlarda yeni bir çok özellik ile karşımıza geliyor. Biliyor musunuz son 2 gündür WhatsApp’ta birkaç değişiklik var ve siz bunun farkında değilsiniz ama ben farkındayım. Yazacağım, bu yeniliği sizinle paylaşacağım diyerek günler günleri kovaladı ve bugün bu yeniliklerden de bahsedeceğim. Her neyse yine konuyu nereden alıp nereye geldim lütfen bu durum için kusura bakmayın sizlerle konuşmak hoşuma gidiyor ve bunu çok seviyorum. Ayrıca tarafıma ilettiğiniz WhatsApp hakkında sorularınızı da okurken büyük bir keyif alıyorum, elimden geldiğince de bütün mesajlarınıza cevap vermeye çalışıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi artık Facebook’ta gif devri başladı, Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg geçtiğimiz senelerde WhatsApp’ı satın alarak artık kendi yönetimi altına aldı. Ve her geçen gün daha fazla gelişmekte olan WhatsApp’ta ta en kısa zaman da gif devrini başlatacağını tahmin edebiliyoruz. Tahmin etmiyoruz, bil hassa en kısa zamanda bu yenilikte devreye girecektir. Facebook’ta o kadar çok kullanılmasa da eminim WhatsApp’ta çok rağbet görecektir. Peki bu yenilikler ne zaman gelecek diye soruyorsanız da, bu yenilikler aslında daha önceden düşünülmüş fakat bütün yenilikleri hemen bir anda yayınlamak istemiyorlar. Her hafta her ay yeni bir yenilik ile kullanıcılarını sevindirmeyi hedefleyen WhatsApp’ın bir diğer yeniliğini ise bir sonraki yazımızda görebilirsiniz. Bizlere WhatsApp hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtirseniz sevinirim. Şuan paylaşmış olduğunuz gif resimler gözükmeyecektir, güncellemenin gelmesini bekleyiniz lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhabalar, öncelikle sitenizi büyük bir ilgiyle takip ediyorum 🙂 Gelelim soruma:
    1 hafta önce telefonuma virüs bulaştı ve çöktü. Yeni bir telefon alacağım. Arada geçen bu süre zarfında Whatsapp’ıma atılan mesajlar yeni telefona kurduğum hesaba gelir mi?
    Cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar 🙂

    • Kozbon

      Merhaba efendim, evet WhatsApp hesabınızı silmek yerine telefonunuzda ki WhatsApp uygulaması silindiğinden dolayı size gönderilen mesajlar tekrar yeni kurmuş olacağınız WhatsAppa gelecektir ilginiz için ve takibiniz için teşekkür ederim.