WhatsApp İle İletişim Kurmanın Yolları

WhatsApp İle İletişim Kurmanın Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

18 Ocak 2016 tarihinden itibaren WhatsApp resmi olarak ücretsiz olduğundan itibaren bir çok kişi WhatsApp’ı artık daha bir farklı şekilde kullanmaya başladı. Yıllık olarak WhatsApp’a ödediğimiz ücret artık alınmayacak onun yerine WhatsApp uygulamasına ek bir özellik almak istiyorsanız WhatsApp’a ek ücret ödeyerek farklı özelliklere sahip olan WhatsApp’ın yasal olan ve gelişmiş versiyonlarını satın alabilirsiniz. Bugün sizlere WhatsApp ile iletişim kurmanız konusunda detaylı bilgilere yer vereceğim, dünyanın dört bir yanında popüler olan uygulamalardan biri olan WhatsApp ile iletişime geçmek için support[at]whatsapp.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır bunun haricinde eğer WhatsApp ile çalışmak istiyorsanız, bd[at]whatsapp.com adresine mail göndererek WhatsApp’ın yetkili kişisi ile iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp, kendi kullanıcısına oldukça çok önem vermekte olası bir durumda ya da merak ettiğiniz herhangi bir sorunu hemen support mail adresine bildirerek WhatsApp ile iletişime geçmiş olabilirsiniz. WhatsApp hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için de mutlaka WhatsApp’ın kendi Blog adresini ziyaret ediniz. Ayrıca WhatsApp uygulaması hakkında karşılaşmış olduğunuz bütün sorunları bana bu yazı altından yorum olarak belirterek saatler içeresinde kesin çözümlere ulaşabilmeniz konusunda yardımcı olabilirim, benimle de iletişime geçmek istiyorsanız WhatsApp hakkında sorularınızı alt kısımda yer alan yorum bölümünden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp İle Hızlı İletişim Nasıl Kurabilirim?

WhatsApp uygulamasının yapımcıları ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek istiyorsanız, WhatsApp uygulamasını açarak sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunarak buradan Ayarlar seçeneğine dokunarak gelen sayfada ilk sırada yer alan Yardım seçeneğine dokunuyoruz. Burada yer alan Bize ulaşın seçeneğine dokunarak buraya ilk kutuya sorununuzu yazıyorsunuz ve ayrıca sorununuzu kanıtlayan ekran görüntülerini eklerseniz WhatsApp yöneticilerinin sorunu kolaylıkla çözmesine yardımcı olabilirsiniz.

İlk kutucuğa sorununuzu detaylı bir şekilde açıkladıktan sonra, alt kısımda yer alan fotoğraf ekle bölümüne fotoğraflarınızı ekleyerek İleri işaretine dokunarak sorununuzu WhatsApp’a kolaylıkla bildirebilirsiniz.

WhatsApp Adres Bilgileri

WhatsApp Inc. iletişime geçmek için aşağıdaki adres bilgilerini kullanabilirsiniz.
650 Castro Caddesi, Daire 120-219
Mountain View, Kaliforniya, 94041
Amerika Birleşik Devletleri
Mail: support[at]whatsapp.com

WhatsApp uygulaması bir çok platform ile uyumludur, hızlı ve sade olmasının yanı sıra işimizi anında gören WhatsApp uygulaması artık ücretsiz oldu. Ücretsiz olmasının yanı sıra yeni gelecek olan sürümler ile artık daha keyifli olacak olan WhatsApp ile keyifli dakikalar geçirebileceğiz. Gizlilik konusunda oldukça çok hassas olan WhatsApp ile herhangi bir sorununuz var ise mutlaka iletişime geçerek yetkili kişiler ile sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz. WhatsApp hesabınız kapatıldıysa ve ya hesabınız askıya alındı ise mutlaka bu durumu WhatsApp yöneticilerine bildiriniz. WhatsApp ile başka bir yol ile iletişime geçmek istiyorsanız https://twitter.com/whatsapp adresinden Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer bu yeterli olmuyor ise WhatsApp’a iletişime https://www.facebook.com/WhatsApp üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Çift Tik Kapat hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. EsKi yazılan mesajlar öğrenilebilirmiyim

    • Kozbon

      Merhaba Ayşe, WhatsApp uygulaması artık eskisi gibi değil yani artık şuan kullandığımız WhatsApp uygulaması oldukça çok gelişmiş bir uygulamadır. Eski mesajlarınıza erişmek istiyorsanız, eski yedeklerinizi geri yükleyerek bunu yapabilirsiniz.