WhatsApp İPhone Son Görülme Saatini Kapat

WhatsApp İPhone Son Görülme Saatini Kapat

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyor musunuz bilmiyorum ama nedense hep İPhone kullanan kişileri çok şanslı biri olarak görmüşümdür, nedense o kişilerin tek derdi kokulu silgilerini kaybetmesi olmuştur o pahalı kokulu lüks silgilerini kaybettikleri için günlerce ağlamışlardır. Oysa ben nelerimi kaybetmedim ki, yine damardan giriyorum biliyorum beni bağışlayın lütfen. Sorun İPhone kullanan kişilerde değil sorun bende.. Her neyse bugün sizlere yine her zaman olduğu gibi WhatsApp hakkında bir konu paylaşacağım. Konumuz; İphone kullanıcısının son görülme saati değişmeden gelen mesajlara cevap vermesini nasıl yaptığını anlatacağım. İphone kullanıcıları her ne kadar çok şanslı olsa da maalesef bazen bir çok şeyi kaybedebiliyor, peki İPhone kullanırsanız ve son görülme saatinizi değiştirmeden gelen mesajlara nasıl cevap verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi WhatsApp’a gelen ilk yenilikler hep İPhone kullanıcılarının huzuruna sunulur daha sonra ise Android kullanıcıların huzuruna sunuluyor. Son gelen yeniliklerde ise, WhatsApp’dan gelen mesajlara bildirim kısmından cevap verilince son görülme saatiniz kesinlikle değişmiyor ve mavi tikleri de kapattıysanız WhatsAppı gizli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsApp’tan gelen mesajları bildirim kısmından cevaplar iseniz son görülme saatiniz değişmeyecektir, bundan emin olabilirsiniz. Bizlere sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtesiniz bizleri oldukça sevindirirsiniz kendinize iyi bakın efendim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.