WhatsApp Kişi Durumunu Göstermek

WhatsApp Kişi Durumunu Göstermek
Kozbon ailesinden bir parça olan Samir adında Azerbaycanlı kardeşimizin sormuş olduğu bir soruyu yanıtlamak isteriz, umarım soruyu doğru anlamışızdır çünkü başka bir şekilde son görülme saatlerini belli eden bir ayar yok.

Her neyse hemen soruna geçelim, sorun WhatsApp’ın gelişmiş modlarından biri olan ve şuan son sürüm olan WhatsFapp uygulamasında kişilerin son görülme saatlerini ya da en son ne zaman girmiş onu hesaplayan bir sayaç eklemeyi öğreteceğim.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle WhatsFapp v1.25 WhatsApp Reborn adlı yazımızda yer alan indirme linklerini indirerek uygulamayı telefonunuza kurunuz, kurduktan sonra normal WhatsAppa nasıl kayıt oluysanız aynı şekilde WhatsFapp uygulamasına kayıt olunuz, WhatsFapp uygulaması WhatsApp uygulamasından daha gelişmiş bir uygulamadır ve bir çok kişi bu uygulamayı severek kullanıyor.

WhatsApp Kişi Durumunu Göstermek

Yazılı Anlatım
Gel gelelim sorunun çözümüne, aslında sorunun çözümü çok basit ve bunu yazı ile anlatmak ile kalmıyoruz ve resimlerle destekliyoruz.

Öncelikle WhatsFapp Ayarlarına gidiyoruz ve GÖRÜNÜM bölümünde yer alan 2. Ana/Sohbetler Ekranı bölümüne tıklıyoruz ve karşımıza gelen 2.2 bölümündeki Sohbetler Satırları bölümüne tıklıyoruz. Gelen ayarlar sizi korkutmasın ve aşağıda yer alan 2.2.19 bölümündeki ayar olan Kişi Durumunu Göster ayarına tıklıyoruz açılan pencerede Her zaman olarak işaretleyerek kayıt ediyoruz.

Bu ayarı yaptıktan sonra WhatsFapp uygulamasına baştan başlatıyoruz ve göreceksiniz ki kişilerin en son ne zaman WhatsAppa giriş yaptıklarını hesaplayan bir sayaç karşınıza çıkmış olacak.

Resim destekli yazılı anlatım
En kısa zamanda resimler ile desteklenecektir, tahmini süre 06 Temmuz 2015 14:00

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. salam.cox sag olun 🙂 tam da bunu deyirdim.dediyiniz kimi eledim duzeldi artiq.cox sag olun.sag ol 🙂