WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’tan yine bir çok kullanıcısını memnun edecek özelliklerden biri WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi ilerleyen günlerde Android kullanıcıların kullanımına sunulacak.
WhatsApp her geçen gelişmekte olan uygulamalar arasında olup, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olup önderliğini Facebook kurucusu olan Zuckberg Mark ile ekibi sayesinde artık WhatsApp her geçen gün daha bir gelişmekte.

Sizlere son zamanların en çok konuşulacak yeniliklerinden biri olan WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi hakkında detaylı bir şekilde anlatalım dedik. Lakin her zamanki gibi hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir hususa dikkat çekmek isterim. Bizler kozbon ailesi olarak WhatsApp’ı derinlemesine inceliyoruz ve bir çok kaynaklardan araştırma yaparak sizlere bu doğru bilgileri sunuyoruz. Bizleri takip etmekten bir an olsa bile vazgeçmeyin, hatta hayata dair ya da WhatsApp hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere Yorum olarak sorabilirsiniz, kimlik bilgileriniz kesinlikle açıklanmayacaktır. Kimlik bilgilerinizi gizli tutarak sormak istediğiniz bilgileri bizimle paylaşırsanız sorularınızı detaylıca yanıtlayabiliriz. Sitemizin içerisinde yer alan bütün editörler sizler için araştırma yaparak sizi detaylı sonuçlara kısa yoldan ulaştırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Velhasıl kelam, lafı çok uzatmadan hemen WhatsApp’ın yeni özelliği olan WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesinden biraz bahsetmek isterim. Adı üstünde olan WhatsApp kişisel özel bildirim sesi özelliği sayesinde artık kişiye özel bildirim sesi ekleyebileceğiz. Hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama bu kişiye özel bildirim sesi ilk önce Android telefonlarında çıktı, sıralamasını yanlış hatırlamıyorsam ilerleyen zamanlarda da arayan kişinin adını soyadını söyleyen konuşan bildirim sesleri çıkmıştı.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi

Peki, WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi Nedir, Ne İşe Yarar? Kişiye özel belirlemiş olduğumuz bildirim sesleri sayesinde artık bildirim geldiğinde kimden geldiğini kolaylıkla anlayabileceğiz, artık mesaj geldiğinde heyecanlanmanıza da gerek yok ”Acaba kimden geldi, sevgilim mi yazdı, babam mı yazdı” gibisinden sorunlara artık elveda edebileceğiz.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi özelliği sayesinde kişiye özel bildirim sesi belirledikten sonra, gelen bildirimlere göre hareket edebiliriz.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi özelliğini ne zaman kullanacağız gibisinden bir çok sorular aldık, işte bu soruların yanıtını şuan için Android kullanıcılarına kesin bir tarih / gün veremiyoruz lakin bu ilk ziyafetin tadına İPhone kullanıcıları baktıktan sonra sıra Android kullanıcılarına gelecek.

Bu yeni gelen özelliği özetleyecek olursak; A kişiye, B kişiye özel birbirinden farklı bildirim sesleri ekleyebileceğiz, böylelikle bildirim sesi sayesinde WhatsApp’ı açmadan bildirimlerin kimden geldiğini anlayabileceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Erkek arkadaşım benim iPhone’a 6 telefonum daki watsap mesajlarımı yanımda olmassa da dahi uzaktan okuyabilir mi.kendi telefonunu da iPhone 6s lütfen bana acil yardım ederseniz sevinirim iCloud’u adresleri aynı olduğu için

 2. Selamun aleykum
  WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi özelliği nezamandan kullana bileceğiz söyleemisiniz lütfen ..

  • Kozbon

   Merhaba Nasrin, bu özellikler WhatsApp’a güncelleme gelmesinden itibaren çalışacaktır. Sadece kişiye özel bildirim sesi değil, kişisel özel arka plan, kişisel özel bildirim sesi ve tümünü okundu olarak işaretle şeklinde bir çok yenilik beklenmektedir.

 3. uzun zamandır kozbon sitesini takip ederek vodafone bedava internet kampanyalarında yararlandım ömrü hayatımda görmediğim dört cıgabayt interneti kozbon sayesinde kullanmış oldum sağol ya kozbon

  • Kozbon

   Merhaba güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, lakin konuyla alakası nedir bir türlü anlam veremedik. Herhalde konuyu şaşırmış olmalısınız 🙂