WhatsApp Mesaj Kopyalarken İsim Çıkmasın

WhatsApp Mesaj Kopyalarken İsim Çıkmasın

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Bilgileri

Uzun bir süre ardından sizinle tekrar WhatsApp hakkında önemli bir bilgi ile karşınızdayım. Günümüzün tek ve en basit iletişimaracı olmaya aday olan WhatsApp artık herkesin cebinde yerini aldı. Hemen hemen herkes WhatsApp kullanıyor, düşünün bizim mahallenin bakkalı Mehmet abi bile siparişleri WhatsApp üzerinden alıyor nerede o eski günler, bakkala birini göndermek devrini bu teknoloji bitirdi. Her neyse hemen konuya geçiyorum, WhatsApp’da birine konuşmalarımızı ya da güzel bir sözleri not alırken ya da başka birine gönderilken o mesaja uzun basıyoruz ve sağ üst köşede Kopyala tuşuna basınca mesajı kopyalıyordu. Lakin sadece mesajı kopyalamak yerine, bununla beraberinde o mesajın kime ait olduğunu ve ne zaman saat kaçta gönderdiğini de kopyalıyordu. İşte sizin için WhatsApp Reborn’a eklemiş olduğumuz özellik sayesinde bu soruna çözüm bulduk.
Kopyalamış olduğumuz mesajlarda artık kişinin adı ve mesajın gönderilme saati/tarihi yazmayacak. Sizde hemen bir tane WhatsApp Reborn adlı sürümünü kurun. Bu dosyaya ulaşmak için google arama motoruna ya da sitemizdeki arama motorunu kullanarak WhatsApp Reborn sürümüne rahatça ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. güzel bir konu acmışsınız adminteşekkürederiz.