WhatsApp Mesajı Okuyup Okumadığını Anlamak

WhatsApp Mesajı Okuyup Okumadığını Anlamak

Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın en büyük iletişim araçlarından biri olan WhatsApp’ın artık 970Milyon aktif kullanıcısı var. Bu kadar çok kullanıcıya sahip olan WhatsApp hakkında son zamanlarda çok sorular almaktayız, bildiğiniz üzere WhatsApp’ta mavi tik / gri tik olayları var. Bunlardan mavi tik işareti kişinin iznine göre düzenlenmektedir. Mavi tik bir çok kişinin yuvasını yıkar iken bir çok kişi nedense bazı yaramazlıklarına devam edebilmek için, kız arkadaşını ve ya erkek arkadaşına geç cevap vermek ya da mesajına düşünüp cevap vermek için mavi tiki kapatır. Ya da o kişi gerçekten o kişiden sıkıldığı içinde kapatan bir çok kişi var bunu gayet çok iyi biliyoruz, ben şahsen karşıdaki kişinin hemen mavi tik yapıp ve bana hemen anında cevap vermesinden oldukça çok hoşlanıyorum. Ve özellikle son görülme saati ile bana göndermiş olduğu aynı ise o kişi size karşı bir şeyler çok hissediyor. Neyse efendim sormayın içim bu aralar oldukça dolu patlayacak birini arıyorum ve o kişiye gidip sarılmak felan istiyorum. Bir de olaya şu taraftan bakalım, mavi tikleri kapatan bir çok kişiyi gizli bir silah ile vurabilirsiniz. Lakin kişi bunu çok kolay bir şekilde anlayabilir ya da anlamayacak kadar çok geri zekalı olabilir. Velhasıl kelam yazıyı çok uzattım lütfen kusura bakmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ta birinin sizin mesajlarınızı görüp görmediğini anlamanız için şunu yapın; kişiye 1-2 saniyelik ya da kişinin ilgisini çekebilecek bir ses kaydı yollayın karşıdaki kişi illaki ama illaki bu ses kaydını merak edip dinleyecektir, bu kişi ses kaydını dinlemek için play tuşuna dokunduğu takdirde mavi tik olacaktır. Eğer kişi sizin daha önceki mesajlarınızı okuyup cevap vermiyor ise ve sizin kafanızda da okumadı onun için cevap vermiyor gibisinden bir dalga var ise bu ses kaydı yollama sistemi sayesinde kolaylıkla kişiyi çözebilirsiniz. Umarım derdimi sizlere anlatabilmişimdir. Bizlere sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum bölümünden iletebilir ya da mail atabilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.