WhatsApp Nasıl Arkadaş Eklenir?

WhatsApp Nasıl Arkadaş Eklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp her ne kadar çok kullanılan bir uygulama olsa da sürekli her gün yeni bir kullanıcısı olan uygulama haline geliyor. İşte yeni kullanıcılar adına oluşturmuş olduğumuz WhatsApp Nasıl Arkadaş Eklenir? sorusuna yanıt olacağız. Öncelikle WhatsApp gizlilik konusuna çok önem veren uygulamalardan biri, yani siz tanımadığınız kişiye mesaj attığınızda WhatsApp üzerinden sizin telefon numaranızı şikayet edebilir ve sizi engelleyebilir. Siz böyle yaparak bir çok kişiden şikayet alırsanız, WhatsApp tarafından telefon numaranız engellenir ve engellenen telefon numaranızın üzerinden bir daha kimseye mesaj atamazsınız yani WhatsAppa erişiminiz kısıtlanır.

WhatsAppda Başkasına Nasıl Mesaj Atılır?

Başkasına mesaj atmak istiyorsanız, öncelikle kişinin telefon numarasını bilmeniz gerekmektedir. WhatsAppda isim&soyisim şeklinde arama yapılması imkansız. Sadece telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz, bunun için kime mesaj atacaksak o kişinin telefon numarasını öncelikle Telefon Rehberimize kayıt ediyoruz, ardından WhatsAppa girip kişiler bölümünü yeniliyoruz ve rehbere eklediğimiz kişiyi artık görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer kişiyi arkadaş listesinde göremiyorsanız muhtemelen kişi, ya WhatsApp kullanmıyordur ya da sorun sizin telefonunuzdan kaynaklanabilir. Eğer kişinin WhatsApp kullandığından eminseniz, telefonu yeniden başlatarak WhatsAppın rehberinizi yeniden analiz etmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer kişinin Profil fotoğrafı, Durum mesajı yada son görülme saati gözükmüyorsa muhtemelen kişi gizlilik ayarlarından bunu gizlemiştir.
WhatsAppda Tanımadığım Birine Mesaj Atarsam Ne Olur?

WhatsAppda Tanımadığım Birine Mesaj Atarsam Ne Olur?

Sizlere daha önce WhatsApp’ın gizlilik konusunda çok titiz olduğundan bahsetmiştim, eğer siz tanımadığınız bir kişiye mesaj atarsanız kişi sizi SPAM Olarak bildirebilir, böylelikle Spam olarak bildirdiği andan itibaren sizi WhatsApp izlemeye alır ve yine aynı hataları yapıyorsanız ve sürekli rehberinizde kayıtlı olmayan / tanımadığınız kişilere mesaj atıyorsanız sizi durdurmak için WhatsApp hesabını kapatabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.